مرجع مقالات رسمی عطر مرجع مقالات رسمی عطر .

مرجع مقالات رسمی عطر

اصول نخستین در تعیین رایحه


تنوع و تغییر و تحول در دنیای امروز بسیار زیاد میباشد و گزینش بو مطلوب می‌تواند به‌این معاش بو و رایحه ببخشد. این نوشته‌ی علمی یک راهنمای بی نقص برای خرید بو است، ما مدام در هم اکنون عمل کردن هستیم و این روزمرگی می‌تواند بشر را از پای دربیاورد. ممکن میباشد گهگاه شم کنیم تبدیل به یک ربات گردیده ایم و یک معاش تماما ماشینی داریم. چیزی که می‌تواند ما‌را از ماشینی بودن خلاص نماید و به ما روح معاش ببخشد بو میباشد. گزینش بو می‌تواند در مناسبت های گوناگون گوناگون باشد. ما با تعیین رایحه می‌توانیم لحظات خاصی از معاش مان را نماد گذاری کنیم.

بهترین عطر زنانه

راهنمای خرید بو
عطرها به شاخه های متعدد تقسیم بندی میگردند. برخی از مهم‌ترین شاخه های سنتی عطرها را در تحت می‌خوانید که می‌توانید از آن‌ها در تعیین رایحه یاری بگیرید. در حالتی‌که در گزینش بو معمولا سردرگم میشوید، می‌توانید با در لحاظ به چنگ آوردن چندین فاکتورها، آیتم های انتخابی تان را محدود نمائید. عطرها را با هم مقایسه نمائید تا یک تصمیم آگاهانه بگیرید و از تعیین رایحه پشیمان نشوید.

اصول نخستین در تعیین رایحه
1. راهنمای خرید رایحه و تصمیم گیری درباره ی ارزش:
رایحه یک جنس گران قیمت میباشد و بها آن می‌تواند مختلف باشد. پیشین از گزینش بو و خرید آن، تصمیم بگیرید که چه قدر پول میخواهید برای آن هزینه فرمایید. در شرایطی که میخواهید بو را تحت عنوان کادو بخرید که‌این به پول و ارتباط تان با آن فرد برمی گردد. در شرایطی که می‌خواهید بو را به همسرتان کادو دهید هم ممکن میباشد بخواهید برای وی اضافه از هر که نمی شناسید هزینه فرمائید.

 

2.باز‌بینی ترازو غلظت بو
عطرها با اعتنا به واحد سنجش استوار بودنشان، اسم های مختلفی دارا هستند. به صورت معمول، عطرهایی که ماندگاری بیشتری دارا‌هستند گران خیس می‌باشند. در عین درحال حاضر عطرهای ارزان بها، چندان به یادماندنی نیستند. شما می‌توانید جور یا این که غلظت بو را روی بطری آن ببینید.

ادو کلن : دارنده کمترین معیار غلظت میباشد که تا حدود دو ساعت ماندگاری داراست. دربین 3- 5% روغن در آب و الکل مخلوط می گردد.

ادو تویلت : مقداری به یاد ماندنی خیس میباشد و در میان 3 تا چهار ساعت اثرش باقی میماند. میان 4-8% روغن دارااست.

ادو پرفیوم : دارنده غلظتی بالاست و حدود شش ساعت ماندگاری داراست. روغن آن 15-18% میباشد.

بو با بالاترین غلظت و ماندگاری به آسانی «پرفیوم» خوانده می‌گردد که دربین 15-30% روغن با الکل ترکیب شده‌است.


برچسب: بهترین عطر زنانه،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۱۳:۵۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)