مرجع مقالات رسمی عطر مرجع مقالات رسمی عطر .

مرجع مقالات رسمی عطر

رایحه زنانه Thierry Mugler’s Angel


بو زنانه Daisy Eau So Fresh از مارک Marc Jacobs

رایحه ادکلن برند جاکوبز دیسی سو فرش-Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh
بو مخصوص برند جاکوبز دیسی سو فرش، از حیث اکثری از مردان عطری جالب میباشد. پیشین از این که بوی این بو حیث شما‌را به خویش جلب نماید، عاشق‌ی پباده سازی و ظواهر جالب آن میشوید. درب بطری رایحه، با ۶ گل پباده سازی گردیده که خبر از احساس و هم اکنون و بو‌ی گل‌های متعدد این رایحه میدهد. بو‌ی شیرین بو برند جاکوبز دیسی سو فرش ترکیبی از گل‌ها و میوه‌های بهاری میباشد که حس شادابی و طراوت با خویش به یار میاورد و با تولید حس ادب، شما‌را از استرس روزمره به دور می‌نماید. نت‌های آغازی این رایحه ترکیبی از گریپ فروت، رابری، نت‌های سبز و گلابی میباشد که با عطر گل‌های یاس، رز و بنفشه و لیچی ادامه ‌می یابد و با بوی مشک و آلوی برقان بی نقص می شود. این بو مطلوب به کارگیری‌ی روزمره یا این که در حین پایان هفته میباشد، ولی ماندگاری خوب ندارد و نیاز به تمدید یک‌سری ساعته داراست.

بهترین عطر زنانه

رایحه زنانه Christian Dior J’adore

بو ادکلن جادور -بو ادکلن دیور جادور-Dior J’adore
رایحه ادکلن دیور جادور یکی سابق‌ترین عطرهاست که در سال ۱۹۹۹ به بازار عرضه گردیده و با این درحال حاضر هنوز هم از یکی‌از شایسته ترین‌هاست. این رایحه ملایم و شیرین که در شما حس منحصر بودن و جذابیت ساخت میکند، در کلاس عطرهای شیک گران قیمت قرار میگیرد. پباده سازی بطری بو دیور جادور از مارک کریستین دیور، یکی شایسته ترین پباده سازی‌ها شناخته میشود و از آمفورای یونانی الهام گرفته شده‌است. بو‌ی ابتدایی این بو ترکیبی از ترنج، پرتقال ماندرین، خربزه، هلو، گلابی و گل مگنولیاست و با عطر‌ی گل‌های یاس، گل برف، ارکیده، محمدی، مریم، بنفشه و آلو ادامه می یابد و با عطر وانیل، توت سیاه، مشک و درخت سدر بدون نقص میشود. ادغام گلی بو دیور جادور ، شم متانت، تعادل درونی و شور در شما به وحود می آورد و ماندگاری بالایی نیز داراست.

بو زنانه Chloe Nomade

بو ادکلن کلوهه نومد-Chloe Nomade
کلوئه نومد، عطری فوق‌العاده لطیف و بسیار زنانه میباشد که ماندگاری نزدیک به ۸ ساعت دارااست و به راحتی در یک روز کاری می توانید از آن به کار گیری نمائید، سوای این که نیازی به تمدید داشته باشد. می توانید از عطر‌های متعادل مشک، گلبرگ، شکوفه نارنج، وانیل و پلومرای رایحه کلوئه نیو در یک فضای عاشقانه لذت ببرید. پباده سازی بطری کلوئه نیو هم دقیق، دیدنی و شیک میباشد و با ظواهر لوکسی که دارااست میتواند کادو نیکی برای همسر شما باشد.

بو زنانه Viva La Juicy از مارک Juicy Couture

بو ادکلن جویسی کوتور ویوا لابه‌لا جویسی-Juicy Couture Viva la Juicy
رایحه جویسی کوتور ویوا لا‌به‌لا جویسی، عطری میباشد خنک و شیرین، که اما ممکن میباشد شیرینی آن برای بعضا زیاد از حد باشد. ادغام میوه‌ای و دیدنی این رایحه شاداب‌کننده میباشد و برای زنانی که به دورهمی‌های شبانه عشق دارا هستند، مورد‌ی نیکی به شمار می‌رود. بوی پیروز و اصلی بو جویسی کوتور ویوا لا‌به‌لا جویسی وانیل کرمی، کارامل و بادام سوخته میباشد که با نت نخستین نارنگی و توت وحشی مقدمه میشود و بارایحه‌ی گل پیچ امین الدوله، یاسمن و یاس و چوب کفش تابستانی بی نقص می شود. پباده سازی بطری بو هم با یک روبان پارچه‌ای بنفش کامل شدن میشود و ظاهری لاکچری و جالب داراست.

رایحه زنانه Thierry Mugler’s Angel

بو ادکلن تیری موگلر آنجل-ستاره ای-Thierry Mugler Angel
بو انجل از مارک تیری موگلر، یکی‌از دیدنی‌ترین عطرهای زنانه میباشد. شما احتمالاً شیدا ماندگاری بالا و بوی وانیل و خامه‌ای آن میشوید و دوست دارید مدام یکی آن را در ویترین عطرهای خویش داشته باشید.
مارک تیری موگلر، سال ۱۹۹۲ معرفی شد و از آن زمانه تا به امروز یکی‌از شایسته ترین بازیگران صنعت رایحه در جهان بوده میباشد. مخلوط این بو از عطر‌های وانیل، مرکبات جدید، چوب دمپایی، پچولی، آلو، هلو و خربزه از آن عطری شیرین می‌سازد. بطری ستاره‌ای رایحه‌های تیری موگلر، با الهام از ستاره‌های تزئین درخت جشن سال نو میلادی پباده سازی گردیده و ظاهری مختلف و جالب و گران‌قیمت داراست.

ادکلن زنانه Jimmy Choo Women’s Perfume

رایحه ادکلن جیمی چو ادو پرفیوم-Jimmy choo EDP
رایحه زنانه جیمی چو بوسیله طراح پر اسم و رسم رایحه، جیمی چو پباده سازی گردیده و سال ۲۰۱۱ وارد بازار شده‌است. چیزی که سبب ساز گردیده این رایحه جذابیت متعددی در بین زنان داشته باشد، بو و عطر‌ی منخصر به شخص آن میباشد که مطلوب نسبتاً تمامی فضا‌ها و دور و اطراف‌هاست. بو‌ی این رایحه با ترکیبی از نت‌های گرم و میوه‌ای، خواص شاداب‌کنندگی دارااست و متانت بخشی قادر میباشد، زیرا عطر‌ی نعناع در آن، از نت ابتدایی تا نهایی پیروز میباشد. نت آغازی رایحه زنانه جیمی چو، با گلابی، نت‌های سبز و نارگی ماندرین ابتدا می شود و به یار گل ارکیده ادامه ‌مییابد و با بوی تافی و نعناع هندی کامل شدن می‌گردد. بطری این رایحه با شباهت زیادش به میوه‌ی هندوانه، پباده سازی جالبی دارااست.


برچسب: بهترین عطر زنانه،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۵۶:۲۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)