مرجع مقالات رسمی عطر مرجع مقالات رسمی عطر .

مرجع مقالات رسمی عطر

رایحه بد بوی کارولینا


رایحه بد بوی کارولینا هررا {Carolina Herrera Bad Boy Eau De Toilette For Men} تازه ترین و تعجب آور ترین بو مردانه این روزها معرفی شد. رایحه بدبوی یکسری روز پیش به وسیله مارک کارولینا هررا مشهور به CH معرفی شد. همان گونه که می‌دانید بو گود گرل با بو شیرین و جالب و گران قیمت اش در دوران کوتاهی توانست اشخاص متعددی را مجذوب خویش نماید و یک مثال برنده در صنعت بو شناخته شد. در ادامه برد بو زنانه GOOD GIRL و در راستای بسط این فرآورده، کارولینا هررا عطری با اسم BAD BOY را برا آقایان پباده سازی و معرفی نموده است.

بهترین عطر زنانه

عطر ی ادکلن بد بوی شگفت انگیز، مختص و خیره کننده میباشد! و موادتشکیل دهنده مردانگی معاصر درین رایحه اختصاصی بفرد اکران داده شده‌است. بو بد بوی مجموعه جدیدی از مردان را با یک جور جدیدی از مردانگی آیتم انگیزه قرار داده میباشد :

اعتماد بنفس در شخصیت این مردان مخفی میباشد و از ریسک کردن نمی‌ترسند!
و دو شم کارکشته بودن و حساس بودن در آن ها نمایان میباشد.
این بو آرم مردانی میباشد که در یک دوران هم کار کشته میباشند هم رمانتیک!
پباده سازی رایحه بد بوی مشابه به رعد و برق پباده سازی گردیده که خویش به جذابیت و مختص بودن این بو میافزاید. این ادکلن به وسیله هنرپیشه مشهور بریتانیایی بنام اِد اسکرین اکران داده گردیده که در مقابل کارلی کلس (جور گود گرل) یک تعیین عالی و ایده آل میباشد. طبق کلام های خویش اِد اسکرین، معاش و عمل وی دقیقا نمایانگر این رایحه میباشد. وی می‌گوید همواره مرد قادر ای بوده البته در عین هم اکنون حساس و رمانتیک نیز میباشد و این دو احساس ضد‌و‌نقیض، مدام در زندکی و فعالیت وی در کنارهم قرار گرفته اند. بها بو بد بوی به زودی ..


برچسب: بهترین عطر زنانه،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۳۶:۵۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)