مرجع مقالات رسمی عطر مرجع مقالات رسمی عطر .

مرجع مقالات رسمی عطر

بو ترش به عطری می گویند که مزه مرکبات


بو سرد به عطری می گویند که احساس خنکی و تازگی را القاء ‌کند. استشمام این عطرها معمولاً منجر میشود که مزهِ میوه هایی مانند خیار و هندوانه را بخاطر بیاوریم .

بهترین عطر زنانه

بو ترش به عطری می گویند که مزه مرکبات را بخاطر بیاورد. عطرهای ترش نیز القاکنندۀ شم تازگی و شادمانی اند .

عطرهای سرد و ترش منجر وقار روحی و رفع خستگی نیز میشوند. لابد دیده اید که در باشگاه های ورزشی، هوای درون باشگاه را معمولاً با رایحه ‌های سرد و ترش مطبوع می کنند.

عطرهایی با مزه گلهای وحشی می‌توانند احساس صمیمیت بیشتری به محیط القاء کنند .از زمانهای قبل، این اعتقاد و باور همچنان پابرجاست که بو و ادکلن را باید به پوست جلوی گردن و یا به مچ دست زد. واقعیت این میباشد که زدن بو بر روی محل نبض ها مانند: مچ دست، مچ پا، پشت زانوها و نبض گردن (منجر متصاعدشدن رایحۀ بو گردیده و کلاً خوشایند میباشد، البته پزشکان توصیه می کنند به گردنتان رایحه نزنید چرا که این کار، احتمال بیماریهای پوستی را در این ناحیه افزایش می دهد .
یونانیهای قدیم، دیدنی بودن را یک نیروی الهی می‌دانستند که با شخص زاده میگردد و بشر‌های معمولی از وجودش بی‌فایده‌اند. البته روانشناسان مدرن میگویند کاریزما و جذابیت، اضافه از آنکه یک نیروی اعجاز‌آسا باشد، یک مهارت میباشد؛ مهارتی که با اشراف بر حرکات فیس، تن، پوشش ، پیرایش ، بوی خوش و حتی تک‌تک کلمه و واژه‌هایتان میتوانید از آن منفعت‌مند گردید. برای دیدنی بودن،‌ اضافه از آنکه به یک نیروی مادرزاد یا این که علم خارق‌العاده نیاز داشته باشید، به مهارت‌هایی ازقبیل صحیح شیوه رفتن و نشستن ، هارمونی در پوشش ، گزینش صحیح رایحه ، صحیح حرف اعلام کردن و انگیزه‌گیری صحیح پیام و …. نیاز دارید، بعد از همین هم اکنون آغاز فرمایید و شما هم جالب گردید.

 

در‌این نوشته‌ی علمی ایده های متفاوت مجذوب کردن شم بویایی مردها را به شما معرفی میکنیم. برای این خواسته به خاطرات زمان کودکی، عطر غذاهای آیتم عشق و عطرهایی که برای خویش یا این که شما می پسندد اشاره می‌کنیم.

برای تمامی ما بوهای خاصی میباشد که شم امنیت و شعف را در ما زنده می‌نماید: این عطر قادر است بوی چمن باران خورده، نان جدید، یک صابون خانگی مختص، یا این که بوی لباسهای تر باشد. خیلی از مردها به بعضا بوهای مختص حساس می باشند و درواقع، شاید راهی که می‌توانید به مرد آیتم عشق و علاقه تان نزدیک گردید، از خط مش دلش نباشد و از منش بینی وی باشد.


برچسب: بهترین عطر زنانه،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۳۳:۴۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)