مرجع مقالات رسمی عطر مرجع مقالات رسمی عطر .

مرجع مقالات رسمی عطر

بو زنانه زست سویل


۳- بو زنانه بیسر ول
این ادکلن سمبلی از علاقه، هیجان و جذابیت میباشد. این بو که الهام گرفته از ماجرا وسوسه ی بوسه ای دزدکی میباشد، دارنده اسانس بی‌نظیر نوعی سوسن کم یاب میباشد. این کالا با ماندگاری بالایی که دارااست برای مصرف در زمان روزهای بهاری و یا این که میهمانی‌های قانونی توصیه می شود.

 بهترین عطر زنانه

۴- بو زنانه زست سویل
محصولی بسیار جدید و سرشار از عطر‌های دوست داشتنی میباشد که آن را بیش تر از آبمیوه‌های خوشمزه و لذیذ بخشها گرمسیری از پاراگراف گریپ فوروت ژاپنی، میوه پشن و نعناع نتیجه ها می‌نماید. این متاع حسی سرشار از آزادی، ادب، تازگی و لطافت را به خویش به ارمغان آورده میباشد. ما روزهای گرم سال را برای مصرف از این رایحه شیرین و دل نشین به شما سفارش میکنیم.


۵- رایحه زنانه دلیشز
این ادکلن زنانه در تیم بو‌های گران قیمت و فانتزی قراردارد. این بو بسیار جالب، وسوسه انگیز و به یاد ماندنی یک خانم را همانند الماس در جمعی می‌درخشاند. بطری این مال شگفت انگیز نیز یگانه و منحصربه‌فرد بوده و برای خرید کادو یا این که برای مصرف در میهمانی‌های قانونی توصیه می گردد.


۶- رایحه زنانه اسنس د بویس
این ادکلن که عطری با بو ای نو، مرکباتی، معطر و گیاهی میباشد برای بانوانی قشنگ، برنا و فریبنده پباده سازی شده‌است. این کالا با ترکیبی استثنایی و بطری شیک و چشمگیری که دارااست برای خرید کادو و یا این که مصرف فردی در مراسم های محاوره ای سفارش می گردد.


۷- بو زنانه د لون
این ادکلن زنانه با ترکیبی مخصوص از گل های معطر و بسیار دلپذیر برای مصرف در حین روزهای بهاری و یا این که ملاقات‌های مهم و قانونی سفارش می‌گردد. این رایحه سرشار از متانت، تازگی و سرزندگی میباشد.


برچسب: بهترین عطر زنانه،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۰۶:۴۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)