مرجع مقالات رسمی عطر مرجع مقالات رسمی عطر .

مرجع مقالات رسمی عطر

نسبتاً 60 درصد از رایحه و ادکلن هایی


در‌این بخش از زیبامون دات کام با تنی چند از رایحه و ادکلن های طبیعی که در ایجاد آن‌ها از هیچگونه مواد شیمیایی به کارگیری نشده میباشد، آشنا خواهید شد.
مبتنی بر یک گزارش از تیم دور و بر زیستی، اکثر زمان ها عطر های به فعالیت رفته در ساخت بو و ادکلن از مخلوط شدن چیزی نزدیک به 3100 عنصر شیمیایی که از نفت مشتق می‌شوند تشکیل‌شده اند!

بهترین عطر زنانه

نسبتاً 60 درصد از رایحه و ادکلن هایی که به طور روزمره گزینه به کارگیری قرار می‌گیرد به وسیله پوست جذب میگردد. به همین استدلال این مواد شیمیایی به عمل رفته در عطرها مهمترین ادله در ساخت آلرژی در پوست گردیده و در اثر به کارگیری بلند بازه ممکن میباشد تن درستی پوست را به خطر بیاندازند.

از طرف دیگر تمام عطرهای طبیعی و نچرال سوای مواد شیمیایی، سمی و ... بوده و اصلا از گلوتن در ایجاد این تولیدها به کار گیری نمیشود. در حالتی که به اندیشه سالم پوست و تن خویش می باشید و رغبت دارید از عطرهای طبیعی استعمال نمایید سفارش می‌کنیم این بخش از زیبامون دات کام را تا آخر ملاحظه کنید و با منتخبی از عطرهای طبیعی و سلامت آشنا گردید.

راهنمای آشنایی بارکد عطرها و اصطلاحات تخصصی عطرشناسی

 

بو طبیعی LURK
این رایحه طبیعی از روغن و اسانس های 100 درصد طبیعی تشکیل‌شده و فاقد پاربن میباشد. LURK عطرهایی شگفت انگیز خویش را با به کار گیری از مواد استوار و بسیار معطر ساخته و در بسته بندی های سازگار با گوشه و کنار زیست به بازار ارائه داده میباشد. در تولید این عطرها از الکل سه تقطیره و ترکیبی از روغن های ضروری و روغن جوجوبا آلی برای ساخت بو و بو ای نو و متعادل مستعمل میباشد. عطرهای مهم از این مارک معمولا به صورت eau de toilettes میباشند.

 

 

 

رایحه PHLUR
این مارک برای ایجاد عطرهای خویش از روغن های ضروری سلامت و طبیعی در کنار اسانس های طبیعی به کار گیری مینماید علاوه بر این بسته بندی تولید ها این مارک نیز قابل بازیافت میباشند. 6 رایحه از این مارک به جهت به کارگیری از مواد طبیعی و تندرست، تحت عنوان عطرهای برتر دنیا شناخته گردیده می‌باشند. برای ساخت این عطرها از عطر های گل دار، چاشنی ای، معطر و مقدار جزئی میخک و فلفل مستعمل میباشد.

 

 

 

بو طبیعی Pour le Monde
محصول ها این مارک از روغن های 100 درصد طبیعی، فارغ از رنگ تصنعی، فارغ از مواد شیمیایی و پارابن می باشند. برای ساخت این رایحه از بو های ترنج ایتالیایی و گریپ فروت فلوریدا مستعمل و به همین ادله عطرو بو ای تماما زنانه و دیدنی دارا هستند.

معرفی رایحه بهاره رهنما به اسم زن باران

 

 

 

بو Lavanila
Lavanila عطرهایی فارغ از مواد شیمیایی، وحشتناک و تحریک کننده ساخت میکند! عطرهای این مارک معمولا با آنتی اکسیدان ها، ویتامین ها، روغن های طبیعی که بی خطر و غیر سمی می باشند بسته بندی گردیده اند. نسبتاً تمام عطرهای این مارک دارنده اساس وانیلی و نت هایی از عطر های میوه ای و نارگیلی میباشد.


برچسب: بهترین عطر زنانه،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۱۰:۱۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)