مرجع مقالات رسمی عطر مرجع مقالات رسمی عطر .

مرجع مقالات رسمی عطر

رایحه های تابستانی بایستی چه بو ای داشته باشند؟


خرید رایحه یکی مسائلی میباشد که می بایست به آن دقت متعددی داشته باشید، مسلماً به یک نکته دقت داشته باشید که بوی عطری که برای یک لحظه به مشامتان می رسد دقیقاً بوی عطری وجود ندارد که دوست دارید، برای کشف کردن بو مطلوب خودتان می بایست مدتی در معرض بوی رایحه قرار بگیرید تا بتوانید مال گزینه نظرتان را پیدا فرمایید. مستقل از موردها نقل شده، چه عطری مطلوب فصل‌تابستان میباشد؟ بزودی وارد فصل‌تابستان میشویم و گرمای هوا روز بروز طولانی تر می شود، در فیض تن برای خنک شدن آغاز به عرق کردن مینماید و تن بوی عرق می گیرد. اینجاست که یک رایحه خوب مطلوب فصل تابستان می‌تواند به ما یاری دهد خیر صرفا بوی عرق را از دربین ببریم، بلکه بوی خیر نیز داشته باشیم. ولی آیا عطرهایی که برای فصل‌تابستان مطلوب می‌باشند را می‌شناسید؟ در حالتی‌که پاسخ شما به سوال خیر میباشد، مقاله را تا پایان بخوانید تا با این بو ها آشنا گردید. برای خرید رایحه مردانه هم محرمانه به موی بدن رو بزنید. بها بو مردانه درین مغازه به طور کامل مختلف خیس از سایر ارائه شده‌است.

بهترین عطر زنانه

رایحه های تابستانی بایستی چه بو ای داشته باشند؟

وقتی که هوا گرم می‌گردد جنبش مولکول های هوا سریع خیس می گردد و به همین ادله میباشد که در فصل تابستان بوی بو ها اضافه پخش میگردد و شما وقتی که از عطری استعمال میکنید بوی این رایحه در هوا پخش می‌گردد و تمامی این رایحه را شم میکنند. به همین عامل میباشد که شما بوی رایحه ها را در تابستان طولانی تر از فصل های دیگر شم می‌کنید. خب درحال حاضر برای فصل‌تابستان چه عطر ای مطلوب اشخاص میباشد؟ رایحه های خنک شایسته ترین مورد برای فصل‌تابستان می باشند، به کار گیری از رایحه های گرم سبب می‌گردد که شما طولانی تر از گرمای هوا حس گرمی نمایید، به همین ادله بایستی از رایحه های خنک در فصل گرم سال به کار گرفت که پاره ای این بو ها گرمی هوا را برای ما کمتر کنند. استعمال از بو هایی که در ساختشان از دارچین مصرف شده به هیچ عنوانً مطلوب وجود ندارد، زیرا دارچین بویی بسیار گرم و تند داراست که مطلوب فصل‌تابستان وجود ندارد.

معرفی تعدادی بو مطلوب برای فصل تابستان
درین نصیب می خواهیم اسم یکسری عطری که برای فصل‌تابستان مطلوب میباشند را برای شما بگوییم، تا در گزینش بهتر بو های تابستانی به شما امداد کند:


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۵۲:۴۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)