مرجع مقالات رسمی عطر مرجع مقالات رسمی عطر .

مرجع مقالات رسمی عطر

این رایحه برای فصل های فصل بهار


اروس، الهه علاقه می باشد و همان گونه که از اسم این بو پیداست، با علاقه در رابطه می باشد. بزرگترین اسانس های آن وانیل، نعنا و دانه تونکا می باشد که عطر ای شیرین و مردانه به آن داده هست. این عطر یکی‌از پیچیده ترین ترکیبات را داراست که برای 4 فصل سال و هم مصرف روزمره و شبانه مطلوب می باشد. از حیث ماندگاری نیز این رایحه بالاترین ماندگاری را داراست، به همین برهان در صورتی می‌خواهید به بازه چندین ساعت با بو خویش بقیه افراد را زیر تاثیر قرار دهید، آن را به شما توصیه می‌دهیم.

بهترین عطر زنانه
بو Dior Sauvage / Eau De Toilette


مارک لاکچری دیور هیچگاه در کردار تولید ها خویش به نادرست نمی رود. این بو نیز از آن گونه عطرهایی می باشد که خانم های بخش اعظمی به آن رای داده و آن را جزو یکی‌از جالب ترین عطرها خوانده اند. اسانس های عنبر، فلفل و ترنج از حاذق ترین بو های جانور در‌این عطرند که شمارا در تمام روز خوشبو و شاداب نگه می دارا‌هستند.


بو Aqua Di Gio Profumo – Giorgio Armani / Eau De Toilette

این رایحه برای فصل های فصل بهار و فصل تابستان و حتی فصل پاییز جان می‌دهد. به جهت ادغام اسانس هایی زیرا چاشنی جات، مرکبات، شمعدانی، گل مریم، رزماری و نعناع هندی، شما می‌توانید هم در زمان روز و هم در مراسم شبانه خویش از این بو به کارگیری فرمایید. یکی ماندگارترین عطرهای مردانه، همین رایحه هست. با زدن آن به خویش بو مدیترانه ای را به دور‌وبری ها تان انتقال می دهید.


برچسب: بهترین عطر زنانه،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۵۳:۰۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)