مرجع مقالات رسمی عطر مرجع مقالات رسمی عطر .

مرجع مقالات رسمی عطر

برای ساختن یک رایحه نت‌ها را چطور با هم مخلوط کنیم؟


برای ساختن یک رایحه نت‌ها را چطور با هم مخلوط کنیم؟

برای ساختن یک بو در آغاز بایستی نت اساس را به معیار ۲۰ درصد، آن‌گاه نت میانی را به واحد سنجش ۵۰ درصد و در پایان نت بالایی را به معیار ۳۰ درصد با یکدیگر ادغام کرد. در حالتی‌که می‌خواهید رایحه شما نتی اضافه از این سه داشته باشد، بایستی یک بو دیگر به آن بیش تر نمائید. ایجاد رایحه معمولا با یک دسته روغن حمل کننده مقدمه می‌گردد. برای این عمل میتوانید از روغن هسته انگور، بادام شیرین، جوجوبا یا این که روغن کنجد استعمال نمایید. آن گاه نوبت به افزودن بوهای نت‌ها به به عبارتی ترتیبی می‌باشد که گفتیم. در انتها هم می بایست ماده‌ای به نت‌هایتان طولانی تر نمائید که خوب با هم ادغام شوند. برای این فعالیت می توانید از الکل یا این که آب استعمال فرمایید که سفارش ما به شما الکل با خلوص ۱۰۰ درصد می باشد. ولی در‌صورتی‌که می خواهید رایحه جامد بسازید از موم استعمال فرمائید.

بهترین عطر زنانه

اضافه بخوانید: با این نحوه‌ها به راحتی رایحه تقلبی را تشخیص دهید

۳ نکته اساسی که پیش از ساختن بو خانگی می بایست بدانید

اولیه اینکه برای عطرتان یک شیشه تیره رنگ تعیین نمایید. محافظت بو در یک شیشه تیره و دور از نوروروشنایی منجر ماندگاری اضافه آن می گردد. ذکر این نکته ضروری هست که قطعا شیشه‌ای را گزینش نمایید که تا قبل از این در آن خوراکی نریخته باشید؛ به دلیل آن که بو آن خوراکی با بوی رایحه شما مخلوط گردیده و سبب ساز به هم تناول کردن آن میشود. برای روغن‌های حمل کننده بدون شک بایستی از روغنی به کار گیری نمائید که بویی نداشته باشد. در‌صورتی‌که میخواهید از گل‌های طبیعی برای بو عطرتان به کار گیری نمائید، مسلما شاخ و برگ‌های مازاد آن را بگیرید و قطعا گل‌هایتان جدید باشد.

 

 

 

چه دسته عطرهایی میتوانیم بسازیم؟

بسته به ذوق‌تان میتوانید عطرهای مختلفی بسازید اما در صورتی‌که هنوز مردد میباشید به رایحه موردعلاقه دائمی‌تان مراجعه نمایید. شما میتوانید عطرهایی با عطر گیاهی، رایحه گل رز و بو وانیل و نعنا بسازید. دیدنی میباشد بدانید که حتی می توانید با صابون خانگی هم برای خودتان بو بسازید. دیدنی میباشد که بدانید عطرها به چهار خانواده گلی، شرقی، جدید و چوبی تقسیم می‌گردد. آشنایی شما از این بو‌ها سبب ساز می‌گردد که بتوانید با عطری با هارمونی بهتر تهیه و تنظیم فرمائید. به عنوان مثال شما برای ایجاد عطری با بو جدید و خنک بایستی مرکبات، بو‌های سبز و آب را با هم ترکیب نمایید. برای تولید عطری با بو گل؛ ترکیبی از عطر گل‌ها، گل‌های ملایم و گل‌های شرقی هارمونی بسیار خیر به شما میدهد.


برچسب: بهترین عطر زنانه،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۱۸:۲۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)