مرجع مقالات رسمی عطر مرجع مقالات رسمی عطر .

مرجع مقالات رسمی عطر

رابطه رایحه با یاد بدین معناست


رابطه رایحه با یاد بدین معناست که از نگاه فلسفی تعامل ما با گوشه و کنار تعاملی بویایی نیز می‌باشد، به دلیل آن که در صورتیکه این طور نبود، نمی‌توانستیم اینک به خیر خاطرات خوب و بد که با بقای ما در رابطه میباشد، به خیال بسپاریم.

بهترین عطر زنانه

10 سال پیش غذایی را خوردیم که مسموممان کرده و اینک به نیکی عطر و طعم آن را به خیال داریم. زنان اقتدار بویایی قادر‌تری دارا‌هستند و طولانی تر از مردان از خاطر بویایی برای تعاملات خویش به کارگیری مینمایند.

لازم می‌باشد، این نکات را درباره با افرادی که روزگار متعددی با شما سپری میکند نیز در ذهن داشته باشید، لحظات خوشگل را با بوهای دلنشین ادغام فرمائید، به این شکل هر بوی خیر و خوبی قادر است خاطرات شیرینتان را زنده نماید.

الهه علیخانی، روانشناس بالینی و معلم دانش گاه با اشاره بدین مسئله می گوید: نصیب مرتبط با شم بویایی در مغز ما رابطه قربت با نصیب یاد دارااست و از این لحاظ عطرها نقش مهمی در زنده شدن خاطرات به خصوص خاطرات خوش دارا هستند، ولی این موضوع یک زمینه تماما فردی میباشد و هر کسی ممکن هست خاطرات یگانه و متفاوتی درباره ی هر بو داشته باشد، برای مثال اکثری از خانم‌ها با به کار بستن از رایحه مامان خویش خاطرات مرتبط با اورا زنده می نمایند.

عطرها بوی خوشی دارا‌هستند و در مرتبه نخستین ما آن ها را برای خوشبو شدن گزینه به کارگیری قرار میدهیم.

به گفته او، مطالعات متفاوت و تجربه‌های فردی ما نشان داده هست که به کارگیری از رایحه قادر است روحیه را تقویت کرده و درحال حاضر اشخاص را بهتر نماید. حتی می‌اقتدار از یک بو مختص برای نشان دادن درحال حاضر فعلی استفاده نمود، برای مثال در شرایطی که گهگاه ما صرفا به‌این برهان جذب کسی می‌شویم که بوی مطلوبی را از او استشمام می کنیم و حتی ممکن می باشد از این قضیه باخبر هم نباشیم.

عطرها دربردارنده موادی به اسم فرومون می‌باشند که شبیه عطر‌های طبیعی تن فعالیت مینمایند و بر خلق و خوی اشخاص دیگر اثر میگذارند که‌این اثر قادر است به طور جاذبه و حس مثبت خویش را نشان دهد و سبب شود که شما در حیث بقیه افراد دیدنی‌خیس جلوه نمایید و اشخاص بیشتری به سمت شما کشیده شوند.

 

 

عطرها با از در میان بردن استرس و نگرانی‌ها و اشتباهات عصبی شما می توانند تندرست جسمی شمارا تقویت کرده و حالت روح و جاری شما‌را نیز بهتر نمایند.

بهنام عبداللهی برنا 17 ساله، خبرنگاری می باشد که در گفتگو ما کمپانی می کند، می گوید: راستش فکر میکنم بوها، مشابه موسیقی میباشند. هر کدامشان بشر را به محیط و دنیای خاصی می برند و به همین خیال و خاطر به حیث اینجانب مهم می‌باشند.

این برنا میافزاید: اینجانب انسان‌های متفاوت را با بوی عطرها و ادکلن‌هایشان میشناسم و هرجایی که به عبارتی بوها را بشنوم حافظه به عبارتی انسان‌ها و فضاهایی که با آن ها دارم می افتم.

هنگامی از وی می پرسم تا بوی ادکلنی که به کارگیری می‌نماید را برای ما تشریح نماید، می گوید: تعریف کردن بو‌ها فعالیت مشقت هست. البته ادکلن اینجانب ، یک ادکلن منحصربه‌فرد جاهای قانونی و مجالس میباشد. بوی ادکلنم، فضای یک اتاق خیلی شیک را تداعی میکند که کف و دیواره‌هایش چوبی می باشد، آن فی مابین شومینه‌ای پر‌نور می باشد، شب میباشد و اینجانب در آن منزل در انتظار مدعوین هستم تا یک جشنی را برپاکنیم.

اشخاص بخش اعظمی در جهان وجود دارا‌هستند که هر ساله بخش متعددی از درآمد خویش را صرف خرید عطرهای دارای اسم و رسم از کمپانی‌های عطرسازی دارای اعتبار می کنند. از این رو امروزه صنعت عطرسازی به پولدارترین کمپانی‌های عالم تبدیل شده‌است. آمارها نشان دهنده درآمد 27میلیارد دلاری این مجموعه‌ها بوده میباشد.

کم یاب حمیدی، ۲۸ ساله، دانشجوی دکترای عمران میباشد دختری محجبه با ظاهری قانونی و تروتمیز که در گفتگو اینجانب کمپانی می کند.در به عبارتی اولی عکس العمل شم آرامبخشی را به آدم منتقل میکند .

وی می گوید: اینجانب عشق و علاقه متعددی به بوی خوب دارم به طوریکه مدام به شامپو و بو اهمیت می ‌دهم و از عطرهایی که به اینجانب وقار بدهد، به کارگیری می کنم. در سال دو توشه ادکلن میخرم که کفایت هم می کند. از برند‌های فرانسه به کار گیری می کنم و یک سری ماه یکبار ۵۰۰ هزار تومان برای خریدش هزینه میکنم.

حمیدی ادامه می‌دهد : اینجانب کلا فردی هستم که رایحه به خیر و خوبی در خاطرم میماند. برای مثال ماه مهر یک بوی خاصی برای اینجانب دارااست یا این که مادرم و پدرم و یا این که هر شخص دیگری که از نزدیک می شناسم برای اینجانب تداعی کننده یک رایحه می‌باشند.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۵۱:۱۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)