مرجع مقالات رسمی عطر مرجع مقالات رسمی عطر .

مرجع مقالات رسمی عطر

چرا رایحه ؟


در‌این نوشته‌ی‌علمی بطور بدون نقص به همگی سوال ها درخصوص رایحه پرداخته گردیده و با یکبار مطالعه این نوشته‌علمی داده ها کاملی به دست خواهید آورد. توصیه می کنیم تلاوت این نوشته‌علمی دیدنی را از دست ندهید.

 بهترین عطر زنانه

بو ، ماده ای خوشبو که تمامی جا با ما یار و همدم می باشد و این عطر دلپذیر یا این که حتی گهگاه آزار دهنده به نحوی با معاش روزانه ما عجین گردیده که خیلی تایم ها فراموش میکنیم که تا چه اندازه ضروری و مهم می‌باشد. اهمیت این قضیه به اندازه ای می‌باشد که در صورتیکه بو نامناسبی را گزینش کنیم تاثیر نامطلوبی را بر خویش و دور و بری ها خوا‌هیم داشت. مطمئن هستیم شماهم همانند ما سوالهای متعدی در ذهنتان موجود هست، به عنوان مثال اینکه عطرها چه تفاوتی باهم دارا هستند و یا این که اینکه چطور یک رایحه مطلوب متشخص خودمان را پیداکنیم و یا این که چکار کنیم تا ماندگاری بیشتری داشته باشد.

چرا رایحه ؟
به کارگیری از عطرها برای معالجه، ساخت احساسات خوب دربین مردم و بهبود ارتباط ها زناشویی، موثر می باشند. احساس بویایی بر روی بخش راست مغز تن بشر که عاطفه ها، یاد و خلاقیت را در اختیار گرفتن میکند تاثیر مثبت داراست. امروزه از آروماتراپی روغن های معطر و بو آن برای معالجه اشتباهات فیزیکی و عاطفی و تندرست هورمونی تن به کارگیری می‌شود. نظریه آروماتراپی بیان می‌نماید که استعمال از اسانس های اساسی به تقویت سیستم ایمنی تن هنگام استنشاق امداد مینماید. بوی های شیرین نیز بر اخلاق اشخاص تأثیر میگذارد و قادر است تحت عنوان یک دسته جاری درمانی گزینه به کار گیری قرار گیرد. از این رو لازم می‌باشد تا داده ها صحیح و جامعی درباره ی عطرها و گونه های آن داشته باشیم تا با تعیین بو مطلوب تاثیر مطلوبی بر اطرافیانمان داشته باشیم.

توصیه مولف: خرید بو مردانه در ۵ گام

مواد تشکیل دهنده ی رایحه عمدتا چه موادی میباشد؟
مواد تشکیل دهنده طبیعی رایحه ها دربرگیرنده گل، گیاهان دارویی، چاشنی جات، میوه، چوب، ریشه، رزین، گل صدف، برگ، لثه و ترشحات حیوانی و همینطور از موادی مانند الکل، مواد پتروشیمی، ذغال سنگ و کوارتز های زغال سنگ استعمال میشود. برخی از گیاهان مانند لیلی دره ، روغن های طبیعی ساخت نمی‌کنند. در واقع، صرفا حدود دو هزار از دویصت و پنجاه هزار سیرتکامل شناخته گردیده گیاهان گلدار دارنده این اسانس می باشند . براین اساس، مواد شیمیایی تصنعی می بایست بکار برده شوند تا بوی مواد غیر روغنی ساخت شود.

 

چرا عطری یکسان در اشخاص متفاوت بو‌ی گوناگون تولید مینماید
در‌صورتی‌که تا به هم اکنون از یک رایحه یگانه فرد دیگری لذت برده اید و بعد از آن آن را بر روی خودتان تست کرده و متوجه می‌شوید که بوی مختلف تشکیل داد، بدانید که شما صرفا نیستید. یک مبنای علمی برای خلق خیره کننده بو موجود هست. در حالی که رایحه معطر ممکن هست به عبارتی اسانس های معطر را داشته باشد، شیمی تن هر شخصی می‌تواند به شدت بر روی چگونگی عکس العمل رایحه بر تن و پوست تاثیر بگذارد. هورمون ها همینطور میتوانند درخصوص طریق کارایی رایحه روی تن به طوری گوناگون اخلاق و رفتار نمایند. رژیم های غذایی نیز می‌توانند بر روی بوی بو به طور کامل تاثیر بگذارند. بدین ترتیب بوی عطری یکسان بر روی اشخاص گوناگون مختلف فعالیت می نماید و لازم می باشد تا عطری را که همگونی بیشتری با شیمی بد شما داراست گزینش نمائید.

توصیه مولف: معرفی ۵ بو اسپورت و یونیسکس

گذشته از خرید می بایست با غلظت و ماندگاری بوی رایحه ها آشنا باشید
گونه های مختلفی از عطرها با غلظت های متعدد موجود هست که تدبیر از آن ها به ما یاری مینماید تا بو مطلوب و با غلظت لازم را برگزینیم.

اکستریت یا این که پرفیوم: این جور رایحه دارنده بالاترین معیار غلظت بو می باشد و حدود شش عدد هشت ساعت ماندگاری دارا هستند.
ادوپرفیوم: بعداز بو بیشترین واحد سنجش غلظت بو را دارااست. ادپرفیوم کلاً دارنده غلظتی میان ۱۵٪ تا ۲۰٪ هست. به صورت میانگین، ادپرفیوم حدود چهار تا پنج ساعت ماندگاری دارااست و معمولا ارزان خیس از بو خالص می باشد.
ادو تویلت: ادو تویلت دارنده غلظتی دربین ۵٪ تا ۱۵٪ هست.این مدل خوشبو کننده معمولا ارزانتر از رایحه و ادکلن می‌باشد و یکی‌از دوست داستنی ترین گونه های بو وجود دارد. ماندگاری ادو تویلت به صورت معمول برای سه عدد چهار ساعت هست.
ادوکلن: دارنده غلظت بسیار پایینتری نسبت به گونه های رایحه می باشد.ادوکلن مجموعاَ غلظتی فی مابین ۲ تا ۴ درصد دارااست و نسبت به بقیه بو ها از غلظت بیشتری از الکل شامل است و از عطرهای دیگر ارزان خیس هست.
ایو فرایشه : مشابه به ادوکلن می باشد که معمولا ماندگاری به بازه دو ساعت داراست.ایوفرایشه دارنده غلظتی حتی کمتر از بو و ادکلن می‌باشد که عموما میان تنها ۱٪ تا ۳٪ می باشد.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۴۱:۱۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)