مرجع مقالات رسمی عطر مرجع مقالات رسمی عطر .

مرجع مقالات رسمی عطر

چگونگی تعیین و خرید رایحه یا این که ادکلن


بو ادکلن زنانه اکلت آیز آن یو (Lanvin Eclat d’Arpege Eyes On You) عطری تازه از محرمانه تولید ها اکلت میباشد که از طرف شرکت لانوین در سال 2015 برای بانوان خوش ذوق و سلیقه پباده سازی شوید .فیس ای که بر روی شیشه بو می‌بینید تصویری از آلبر آلباز می باشد . بو بو ادکلن زنانه لانوین اکلت آیز آن یو دربردارنده عطر ای از گلها و میوه های نو می‌باشد که با لیموی سیسیلی و یاس بنفش ابتدا می‌شود . در نت میانی شاهد حضور برگ های چای سبز و شکوفه های هلو هستیم و در نت مبنا و اصلی این بو گیاه سدر و مشک رایحه را به یادماندنی مینمایند .

 بهترین عطر زنانه

چگونگی تعیین و خرید رایحه یا این که ادکلن (مردانه یا این که زنانه ) مطلوب برای خویش یا این که دیگر افراد

 

عطر و ادوکلن

شاید برای شما هم اینگونه می‌باشد که تعیین وخرید رایحه یا این که ادکلن ایده ال برای خودتان یا این که برای کادو به سایرافراد کاری بسیار مشقت بار می باشد. با دقت به‌این که هزاران عطر در بازار و مغازه ها شامه شمارا تحریک می‌کند واز طرفی مارک های مختلف بو و ادکلن با تبلیغات بی شمارشما را گیج می نمایند و ولی از سوی دیگر مغازه ها و فروشندگان رایحه و ادکلن و اسباب آرایشی توصیه های متفاوتی برای شما دارا هستند در‌این‌صورت شاید شایسته ترین سفارش خرید به عبارتی بو و ادکلن قبل که به کار گیری میکردید باشد. با اعتنا به‌این که معمولا هزینه خرید بو و ادکلن دلخواه مبلغ قابل توجهی به خویش اختصاص می دهد پس ما با یک گزینش و خرید نامناسب بو و ادکلن حس نا خوشایندی خوا‌هیم داشت.
همینطور گزینش و به کارگیری ازعطر یا این که ادکلن نزدیکترین دوست شما بستگی به روح وسلیقه اوست که برای هیچ کس در شان و مطلوب نمیباشد.چون بو و ادکلن یک تعیین به طور کامل فردی ست و اشخاص شمارا با آن رایحه حافظه به خیال می اورند.علاوه بر این عطری که شایسته ترین دوست شما به کار گیری میکند ممکن هست روی پوست و تن شما به به عبارتی اندازه دلپذیر نباشد.
به همین مراد در صدر با خانواده عطرها آشنا میشویم :
اشکال رایحه و ادکلن
Fresh بوی طراوت معمولا در حافظه داشت ها با بوی سبزی و طبیعت، بوی فصل بهار یا این که مرکبات معرفی می گردند. در شرایطی که شما شخصیتی برون گرا دارید یا این که اضافه اوقاتتان را خارج از خانه درگیر عمل میباشید این عطر تماما مطلوب شما هست.
Floral گل، بو بوی گل ها شاید دوست داستنی ترین بو باشد. بوی گل قادر است شیرین باشد بستگی به ترکیبات رایحه و اشکال آن می‌تواند بسیار متعدد باشد. در شرایطی که شما از بو گل خاصی لذت میبیرید می توانید ان را در دنیای عطرهای Floral دنبال فرمائید.
Oriental عطر های بدور و یا این که در مجموع بی نیاز، جسورانه و خیره کننده و غریب . رایحه هایی مانند مانند کهربا و وانیل از این شاخه می‌باشند. عطر Oriental به سمت " سنگین " و انوقت بو شهوانی خیس ، ایده آل برای خرقه شب و یا این که وضعیت های عاشقانه میباشد.
وودز یا این که Chypre این مجموعه عطر متشکل از چوب هست عطر و بو خزه - چوب دمپایی ، چوب سدر ، بلوط . نعناع هندی بعضی اوقات درین گونه رایحه و ادکلن موجود است. بخش اعظمی ازعطر و ادکن ها و عطر مردانه درین مدل قرار میگیرند.

انواع ادکلن

شخصیت و مکان به کار گیری از عطرها
چنانچه شما فردی میباشید که دوست دارید انتها هفته را با دوستان خوب خویش به پارگ یا این که بیرون از شهر بروید و یا این که مکانی سرسبز رابرای تفریح خوب و مطلوب میدانید. ممکن می‌باشد شما بوی بو های جدید راز سبز و یا این که مرکبات تند یا این که ملایم را ترجیح دهید.
نمونه برای این دسته شخصیت :
Guerlain Eau de Guerlain, Chanel Cristalle, Eau de Cartier, Jo Malone Grapefruit, Dior Eau Savage, Yves Saint Laurent Y
شیک. شاید شما فردی میباشید که دوست دارید انتها هفته با یک کت و شلوار مشکی و قانونی به یک ضیافت با مجموعه مختص بروید . بو Oriental و ترکیبات آن ممکن می باشد شایسته ترین آیتم برای شما باشد.
عطرهای ذیل از این مجموعه می‌باشد :
Kenzo Flower, Guerlain L'Instant de Guerlain, Armani Code Pour Femme, Dolce & Gabbana the One, Yves Saint Laurent Opium, Shalimar by Guerlain, Calvin Klein Obsession
دختر های دیدنی البته مقداری خجالتی :
بوی تمیزی همدم با بوی گل و چوب بسیار مطلوب میباشد. شاید در نگاه اولیه بوی چوب پاره ای مردانه به لحاظ رسد، البته این گونه عطر امداد می کند که یک دختر کمتر خجالتی به لحاظ رسد.
مثلا رایحه های ذیل از این شاخه می باشند:
Christian Dior's J'adore, Estee Lauder Pure White Linen, Victoria Secret's Very ***y, Tom Ford Black Orchid, Calvin Klein Secret Obsession
شما پسری ورزش کار، خوش تیپ و اهل تفریح و بازی می باشید، رایحه شما می بایست با دوام و قادر باشد ، ولی خیر آنچنان که بوی بو شما اتاق را به طور کامل لبریز نماید بوی جدید هم پا با بوی ملایم چوبی بسیار مطلوب می‌باشد.
بو های ذیل از این تیم رایحه است:
Bvlgari Aqua, Laغیر مجاز می باشدte Challenge, Davidoff Cool Water, Touch for Men by Burberry, L'Eau d'Issey Pour Homme, Clean Men by Dlish
امروزی ، شما آخری مد خرقه و فشن را ترجیح می‌دهند و در اکثر موردها وسایل فردی امروزی دارید .پس بو و ادکلن های کلاسیک از شما خیلی مسافت دارا هستند.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۱۳:۲۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)