مرجع مقالات رسمی عطر مرجع مقالات رسمی عطر .

مرجع مقالات رسمی عطر

شخصیت شناسی با بو عطرهای ملایم


شخصیت شناسی دیدنی با بو آیتم عشق
آیا می دانستید که رایحه انتخابی شما قادر است شخصیت و حالو وضع و اوضاع درونی تان را نشان ن=دهد؟عطرها صرفا عطر ای خوشایند نیستند،در حالتی که یه خرده اعتنا نمایید می‌توانید احساس و حالی را از دربین بو ها خارج بکشید.

سرنخ حکایت های رایحه و خوش بویی را که بگیرید، یک طرفش میرسد به شناسایی شخصیت اشخاص از روی رایحه آیتم عشق و علاقه شان. برای مثال اینکه در صورتی شخصی آهسته باشد چه بویی را طولانی تر می پسندد یا این که در‌حالتی که شخصیتی هیجانی و پرهیاهو باشد چه عطری؟ درصورتی که به مغازه های دارای اعتبار عطرفروشی راز زده باشید و بخواهید برای دوستانتان بو بخرید البته گزینش قطعی نداشته باشید.

هر شخصی به بو خاصی از رایحه عشق و علاقه مند می باشد و این به خیال تفاوت شخصیتی اشخاص می‌باشد. گهگاه شخصیت اشخاص در طی دوران عوض میشود و مسلما آن بو عطرشان نیز تغییر تحول خواهد کرد. تمام عطرها خوشبو می‌باشند البته هنگامی عطری را آنقدر میزنیم که تبدیل به عطر شخصیت تان می‌شود، روحیات تان در‌این گزینش دخیل خواهد بود. در واقع عطرها بخشی از استایل شما محسوب می‌شود

بهترین عطر زنانه

یکی روش هایی که فروشندگان برای یاری به شما از آن استعمال می‌نمایند، همین می‌باشد. طرح این سوال که شخص متبوع چه شخصیتی دارااست تا با بررسی آن به بوی گزینه عشق و علاقه اش برسید. اینجا به عبارتی جایی میباشد که دنیای عطرها را وسیع خیس از آن چیزی که میباشد نشانمان می‌دهد؛ اینکه در پس هر عطری، چه شخصیتی مخفی میباشد؟

عطرهای تند

کسانی که به عطرهای تند عشق و علاقه دارا‌هستند، اعتماد‌به‌نفس بالایی دارا هستند، آیتم اعتماد اکثری از مردم و مدیرهای توانمند و مفید درباره با سایرافراد میباشند. این اشخاص تصمیم گیرنده های خیر می باشند، دارنده هوش بالایی می‌باشند و صحیح و اشتباه را به نیکی تشخیص می‌دهند. آن ها همت می‌نمایند تمامی چیز را مطابق میل خویش نمایند. آن ها در عشق و علاقه صبورند. عطرهای تند، روحیه آن ها را شاداب و زنده می‌کند و به همین خیال مدام دنبال این گونه عطرها می‌باشند.

شخصیت شناسی با بو
عطرهای ملایم

کسانی که عطرهای ملایم را گزینش میکنند خودخواه نیستند. آن‌ها اسرارآمیزند و تخت‌گاز و سادگی میتوانید نظرشان را جلب نمائید. روزشان با دقت به اخلاق و خویشاوندان می‌تواند خوب یا این که بد باشد. این اشخاص به آسانی مسائل اتفاق افتاده را فراموش می نمایند. زود عصبانی می گردند و بعضی وقتها به کوچک ترین چیزها هم اعتراض دارا‌هستند. آنان بیش تر دنبال فردی می‌باشند که قابل اعتماد باشد. این اشخاص فی مابین دوستان خوب دوستداشتنی اند و اعتماد کلیه را جلب میکنند.


برچسب: بهترین عطر زنانه،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۵۲:۵۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)