مرجع مقالات رسمی عطر مرجع مقالات رسمی عطر .

مرجع مقالات رسمی عطر

عطر نیش را به چه شکل تهیه و تنظیم کنیم؟

عطر
نیش را به چه شکل تهیه و تنظیم کنیم؟ عطرهای نیش همان طور که پیش از این هم به آن اشاره کردیم عرضه محدودی دارا هستند . خانواده های سلطنتی ، معمولا این نوع عطرها را به عنوان هدیه و یا این که پیشکش دریافت می نمایند . برای فروش هم اینگونه عطرها عمده در معرض سناریو اشخاص ثروتمند قرار می گیرد . حال درصورتی که نه قسمتی از خانواده های سلطنتی میباشید و خیر جز اشخاص بسیار ثروتمند محسوب می شوید، یافتن عطرهای نیش فعالیت رنج خواهد بود . این عطرها مشتریان اثبات و منحصر به خویش را دارا هستند . عطرهای نیش راحتی در فروشگاههای بزرگ عطر نیز نیمتوانید پیدا فرمائید و فقط در نمایندگی به عبارتی برند آن هم به تعداد فراوان محدود عرضه می شوند . در ایران نیز چندین فروشگاه، محصولات یک سری از دوست داستنی ترین برندهای ساخت کننده بو نیش را به فیس سفارشی به فروش می رسانند .

بهترین عطر زنانه

معرفی
یک‌سری مارک دوستداشتنی ایجاد کننده عطر های نیش 1-Creed
بو
نیش بو
نیش
عطر
نیش - اونتوس بو
نیش
کرید یک برند دوست داستنی و یک‌سری ملیتی است . این برند انگلیسی مقدمه فعالیت خود را در موضوع پوشاک و از یک کارگاه خیاطی مقدمه کرد اما پس از مدتی کار خود را در زمینه ایجاد عطر تغییر تحول داد و در ده سال هشتاد میلادی با عطرهایی که به بازار معرفی کرد، شناخته شد . مارک کرید در شهرهای متعدد عالم از گزاره پاریس، لندن، نیویورک، دبی محصول و کویت مغازه دارد . مشهورترین و دوستداشتنی ترین جنس این مارک “عطر اونتوس” می باشد که در ایران و سراسر عالم دوستداران بسیار زیادی دارااست .

2-Amouage
آموئیج محصولات بسیار متنوع و متعددی دارد . این برند برنده ترین و مشهورترین مارک ساخت کننده عطر نیش در دنیاست . اصلیت این مارک عمانی است و به وسیله شخصی به اسم “سلطان قابوس ابن سعید السعد” تاسیس شده می باشد .

رایحه
نیش بو
نیش
3-Nasomatto
یکی از پر طرفدارترین تولید ها این مارک بو دارای اسم و رسم بلک افغانو میباشد . این برند اصلیتی ایتالیایی دارااست و موسس آن “الکساندرو گالتیری” یک طراح ایتالیایی میباشد که با برندهای دوست داستنی و شناخته شده ای زیرا ورساچه، ولنتینو، فندی، دیزل و… همیاری داشته هست . لقب این عطرساز ایتالیایی “مسترنوز” یا این که “آقای دماغ” میباشد . در صورتیکه تا به حالا نام این مارک را نشنیده اید، به این دلیل می‌باشد که این برند نسبتا مارک جدیدی هست و در سال 2007 آغاز به فعالیت کرده میباشد و مال محبوب بلک افغانو را در سال 2009 به بازار معرفی کرد . نت های قالب این بو یک مخدر گیاهی می‌باشد .

بو
نیش عطر
نیش
4-
Rance یکی از دیرین ترین و لبریز افتخارترین برند فرانسوی تولید کننده عطر نیش مربوط به برندی می باشد که در سال 1600 به وسیله یک خانواده هنرمند فرانسوی پایه گذاری شد . این برند هم مانند برند کرید در ابتدا فعالیت متفاوتی از عطرسازی انجام میداد . آنان در اولِ کار خود دستکش های معطر برای خانواده های ثروتمند و اشراف فرانسوی تولید میکردند آن‌گاه از سال 1795 کار خود را به عطرسازی تغییر تحول دادند . تبحر و تجربه بالای فرانسوا رانسه در ترکیب کردن اسانس های معطر منجر شد تا تولیدها این برند زمینه توجه ناپلئون بناپارت قرار بگیرد . فرانسوا رانسه هم به عنوان عطرساز منحصر پادشاه، در دربار درگیر به عمل شد . سه عطر معروف و ماندگاری که این عطرساز برای فرمان روا ایجاد کرد دربرگیرنده ” L EAU DE”، “TRIOMPHE”، “AUSTERLIZ LE VAINQUER” هستند .


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۱۱:۲۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)