مرجع مقالات رسمی عطر مرجع مقالات رسمی عطر .

مرجع مقالات رسمی عطر

نحوه صحیح استفاده‌ کردن از عطر


نحوه
صحیح استفاده‌ کردن از عطر
رایحه
خوب پرفیوم
خوش بو

خیلی‌ها تامل مینمایند همین که رایحه را روی بدن اسپری کنند، فعالیت تمام است! نادرست نکنید . عطر زدن آداب منحصر به‌خودش را دارد، البته در حالتی که دل‌تان می خواهد ماندگاری عطرتان بیش تر شود و مرتبا مجبور به به کار گیری مجدد نباشید، عطر را روی قسمت‌های نبض‌دار بدن اسپری کنید، آن هم نه از فاصله خیلی نزدیک . عطری که از فاصله نزدیک اسپری شود روی یک نقطه جمع می شود و احتمال این که بوی آن به تلخی بزند، فراوان می گردد . مچ دست‌ها، گردن (در مواردی ممکن می باشد باعث ایجاد حساسیت شود) و آرنج‌ها محل‌های مهم اسپری شدن بو هستند . دست‌تان را در فاصله ۱۰ تا ۱۵ سانتی‌متری این نقاط بگیرید و به آرامی رایحه را اسپری کنید . در مسئله مچ دستان یک نکته را به خاطر داشته باشید، بعد از استعمال از عطر، مچ‌ها را به هم نسایید، این عمل سبب ساز خراب شدن بوی عطرتان میشود .

بعضی‌ها رایحه را فقط روی گردن‌شان اسپری میکنند ولی تنها به گردن اکتفا نکنید، زیرا بخش زیادی از بوی عطرتان رو به بالا خواهد رفت و کمرنگ می شود .
مچ دست‌ها برای کامل شدن این پروژه عالی است!
یک راه جذاب دیگر نیز برای اینکه بوی خوش‌تان بیش خیس شود وجود دارد، مقداری کمی از عطرتان را در هوا اسپری نمایید و به سمتش بروید، این طوری رایحه روی تمام بدن‌تان خواهد جلوس کرد . اگر عطرتان ماندگاری یه خرده دارد و برای نمونه تا از منزل به ضیافت برسید پریده می‌باشد یا این که کمرنگ شده، خوب هست شیشه را به همراه‌تان داشته باشید و وقتی نزدیک مقصد موضوع نظرتان شدید، از عطرتان مجددا به کارگیری فرمائید . این فعالیت رایحه را تازه‌تر نگه می‌دارد .

بهترین عطر زنانه

تمام
تولید ها عطری از تمام تولیدات وابسته به عطرتان استعمال نمائید .

اگر توجه کرده باشید به‌خصوص عطرهایی که به وسیله کمپانی‌های معروف ایجاد می‌شوند، معمولا باطن جعبه‌هایی می‌باشند که بقیه تولیدها مانند لوسیون و ژل حمام یا این که دوش نیز درون شان قرار گرفته می‌باشد . برای این‌که همیشه بوی خوب‌تان به قوت نخستین لحظات استعمال از بو باقی بماند، می توانید موقع استحمام از ژل دوش یا خزینه این محصولات به کارگیری کنید . آن‌گاه از استحمام، لوسیون به عبارتی کالا یا این که اسپری را مسئله به کارگیری قرار دهید . در غایت نیز ادوپرفیوم‌تان را روی تن اسپری فرمائید و مطمئن باشید که این عطر تا استحمام بعدی به‌خوبی روی بدن‌تان باقی خواهد ماند . به یاد داشته باشید برای استعمال از لوسیون عالی می‌باشد که از پاها آغاز کنید . این طوری بو لوسیون رو به بالا می‌رود و خیلی خوب روی بدن می‌نشیند .

بو
اصل
نسبت به خرید عطر اصل، اصلی باشید . عطرها مستقیما با سیستم تنفسی شما سروکار دارا‌هستند . در صورتیکه عطر شما نامرغوب باشد، احتمال این که به بدن‌تان و چه بسا به محیط‌ زیست صدمه بزند، بسیار هست . این ایام زیاد چشم میشود که دستفروش‌ها عطرهایی را با شکلی مشابه عطرهای اصل میفروشند و متاسفانه عده‌ای هم این عطرها را می خرند . خصوصی به سایت‌ فروش بو مورد نظرتان بزنید . با یک جست‌وجوی ساده متوجه خواهید شد که قیمت آن بو حدود چقدر می باشد .
چطور ممکن می‌باشد همان عطر را با یک دهم ارزش بفروشند و بگویند اصل نیز هست؟ چه بسا در شرای گفتند به خاطر نداشتن باکس به بها زیر فروخته میگردند اعتقاد نکنید، این عطرها تقلبی هستند


برچسب: بهترین عطر زنانه،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۰۱:۴۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)