مرجع مقالات رسمی عطر مرجع مقالات رسمی عطر .

مرجع مقالات رسمی عطر

انواع عطر و تفاوت‌شان با یکدیگر دقیقا چیست؟

بهترین عطر زنانه

عطرها
از حیث غلظت عطرمایه‌های روغنی، به پنج نوع قابل‌تقسیم‌اند:
پِرفیوم
(Perfume) اُدو
پِرفیوم (Eau de Perfume) اُدو
تویلِت (Eau de Toilette) اُدو
کُلُن (Eau de Cologne) او
فِرِش (Eau Fraiche) خیلی از ما فقط با کلمه و واژه ادوکلن آشناییم و بدون اینکه هیچ اطلاعی از اشکال متفاوت بو داشته باشیم به کلیه اینها ادوکلن می‌گوییم! از فروشندگان بو انتظار می رود که گونه های متفاوت عطر را بشناسند . اما متأسفانه نمی توان روی داده ها همه فروشندگان حساب گشوده کرد . پس چه خوبتر که خودتان یک توشه برای مدام مروری بر گونه های بو و تفاوت‌شان با یکدیگر داشته باشید تا در صورتیکه احیانا در معرض داده ها نادرست قرار گرفتید، تعیین غلط نکنید .

آنالیز
گونه های رایحه را از ماندگارترین دسته استارت می‌کنیم:
۱ .
گونه های عطر: پرفیوم اشکال
بو - پرفیوم
دربردارنده
بیشینه و کمینه ی دما غلظت عطرمایه‌‌های روغنی ۶
تا ۸ ساعت ماندگاری قیمت
بالا مناسب
برای پوست‌های حساس پرفیوم در مقایسه با بقیه گونه های عطر بیشینه و کمینه ی دما غلظت عطرمایه‌های روغنی را دارااست . پس به‌عبارتی خالص‌ترین نوع عطر میباشد . پرفیوم‌ها به‌طور متوسط حدود ۲۰ تا ۳۰ درصد عطرمایه روغنی دارند . به‌ همین ادله از مابقی گونه های بو سنگین‌تر و روغنی‌ترند . معمولا هم در شیشه‌های خیلی شیک عرضه میشوند .

همان‌طورکه احتمال دارد حدس زده‌اید، پرفیوم مرغوب نمی‌تواند ارزان باشد . حتمی می باشد بدانید پرفیوم را به هر گزیده از تن نمی‌زنند، بلکه خوبتر میباشد اکثر روی نقاط ضربان‌دار مانند گردن و مچ دست استعمال شود . درمورد استمرار رایحه هم بایستی بگوییم که پرفیوم‌ها حدود ۶ تا ۸ ساعت ماندگاری دارند .

در ضمن در شرای پوست حساسی دارید، پرفیوم برایتان انتخاب مناسب‌تری هست . پرفیوم‌ها الکل کمتری در فرمولاسیون‌شان به‌کار می رود و براین اساس پوست‌ را کمتر خشک مینمایند .


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۲۳:۱۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)