مرجع مقالات رسمی عطر مرجع مقالات رسمی عطر .

مرجع مقالات رسمی عطر

تمام تولیدات عطری

تمام
تولیدات عطری
از تمام تولیدات وابسته به عطرتان استفاده نمائید . در شرای اعتنا کرده باشید به خصوصعطرهایی که بوسیله کمپانی های دارای اسم و رسم ایجاد می شوند معمولا باطن باکس هایی هستند که بقیه تولیدات نظیر لوسیون و ژل حمام یا این که دوش هم درونشان قرار گرفته است . برای اینکه همیشه بوی خوبتان به قوت اولیه لحظات به کار گیری از عطر باقی بماند می توانید موقع استحمام از ژل دوش یا این که خزینه این تولید ها به کار گیری کنید .

بهترین عطرزنانه

بعد از آن از استحمام، لوسیون همان محصول یا این که اسپری را قضیه استعمال قرار دهید . در نهایت هم ادوپرفیوم تان را روی بدن اسپری نمائید و مطمئن باشید که این رایحه تا استحمام بعدی به نیکی روی بدنتان باقی خواهد ماند . به یاد داشته باشید برای به کارگیری از لوسیون عالی می باشد که از پاها آغاز فرمایید . اینطوری رایحه لوسیون رو به بالا می رود و خیلی خوب روی تن می نشیند .

عطر
ارزان ارزش هرگز!
دقت داشته باشید که هیچ گرانی بی حکمت نیست! به طبع یک بو ارزان بها خیر چندان دارای اسم و رسم نمی تواند جای شرکت های معتبر خالق بو را بگیرد . در موضوع عطرهای نامرغوب بایستی بدانید که ممکن است پس از به کار گیری بد عطر شوند برای همین اگر از این دسته عطرها دارید آن ها را به هیچ وجه او لباستان اسپری نکنید . این کار باعث می شود بوی بد به خورد جامه برود و به مشقت بتوانید از دستش خلاص گردید البته در صورتیکه روی مچ دست هایتان اسپری گردیده باشد با شست و شو به راحتی از در بین خواهد رفت .

بو را معمولا روی خرقه اسپری نمی کنند، به خصوص پرفیوم ها و ادوپرفیوم ها، زیرا اندازه روغن آنها بالاست و روی جامه لکه می اندازد البته در صورتیکه خیلی دوست دارید لباستان هم بوی بو بدهد، می توانید عطر را روی خرقه های تیره و با فاصله اسپری کنید، آن هم در محل هایی که به چشم نمی آیند، نظیر ذیل تای یقه خرقه .


برچسب: بهترین عطرزنانه،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۴۸:۳۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)