مرجع مقالات رسمی عطر مرجع مقالات رسمی عطر .

مرجع مقالات رسمی عطر

چرا بعضی از بوها نسبت به بقیه ماندگاری بیشتری دارند؟

چرا
بعضی از بوها نسبت به بقیه ماندگاری بیشتری دارند؟
اشخاصی که پوستی چرب دارند معمولا بوی عطرشان نسبت به افرادی که پوست خشک دارند، ماندگاری بیشتری دارد . زیرا پوست چرب به طور طبیعی مرطوب است و رطوبت سبب ساز نگهداری و ماندگاری بوی رایحه می شود .

بهترین عطر زنانه

چه
کنیم تا بوی عطرمان بیشتر بماند؟
همانطور که گفته شد ماندگاری بوی عطر بسته به خشک یا چرب بودن پوست، اش در اشخاص متعدد متفاوت هست . در رخ امکان در ارتفاع روز، رایحه خود را تجدید کنید .

متخصصین تولید محصول ها بهداشتی توصیه می کنند که بو را به پشت گوش ها و گردن خویش بزنید و اندازه کمی را نیز بر روی پوست بدنتان به کار گیری کنید . با این کار بوی عطر شما پخش می شود و سریع از بین نمی رود . یک اسپری کوچک روی موها باعث می شود بوی بو شما در تمام روز باقی بماند .

چرا
تمامی عطرها الکل دارند؟
زیرا الکل سبب ساز می شود رایحه روی پوستتان نمانده و از پوست شما متصاعد شود . سوای وجود الکل در عطر، شما فقط کسی خواهید بود که متوجه می شوید بو زده اید .

فرق
بین لوسیون و ژل After Shave چیست؟
لوسیون After Shave پوست را می سوزاند و به بسته شدن منافذ پوست بعد از آن از اصلاح چهره کمک می کند اما ژل After Shave صرفا خنک کننده و تسکین دهنده پوست صورت است .

چه
کنیم که عطرمان دیرتر فاسد شود ؟
شیشه عطر را در محل خشک، خنک و به دور از پنجره و فروغ و روشنایی خورشید نگه دارید؛ زیرا نوروروشنایی خورشید سبب پیدایش اختلالاتی در مواد تشکیل دهنده عطر گردیده و آن را از بین می برد . به طور کلی برای اینکه شیشه بو عمر بیشتری داشته باشد، پیشنهاد می شود آن را همیشه درون جعبه اش نگه دارید .

چرا
بوی یک مدل رایحه در اشخاص گوناگون متعدد می باشد؟
ترکیب شیمیایی بدن, رژیم غذایی و سن اشخاص بر عطری که به پوست زده می شود تاثیر می گذارد . در ضمن, بو دارای بسیاری از روغن های اسانس دار می باشد . برخی از روغن های اسانس دار تاثیر متفاوتی بر روی پوست اشخاص می گذارد و احتمال دارااست که برخی از آنها جذب پوست بشود . همین مسائل باعث می شود تا بویی از پوست متصاعد شود و در نتیجه بوی بو نیز گوناگون شود .

عطر
را چه طور به کار گیری می کنند؟
در کمال تعجب مشاهده می کنیم که بسیاری از خانمها نمی دانند که رایحه را به کجای پوست خودشان بزنند . رایحه باید به نقاطی که دارای نبض است زده بشود . در حقیقت, نقاط دارای نبض, نقاطی میباشند که فاصله رگها از مرحله پوست به کمترین حد خویش می رسد و در همین نقاط, رگهای خونی حرارت بیشتری از خودشان می دهند که به صورت یک پمپ کوچک عطر کار می کند و بوی رایحه نیز خوب تر متصاعد می شود . نقاط دارای نبض عبارت هست از : مچ دست, پشت گوش, پشت زانوی پا و پشت آرنج دست نصیب پائین گلو . در ضمن برای اینکه بوی رایحه دوام بیشتری داشته باشد, روی مچ های پا نیز زده می شود که جریان متصاعد شدن بو را از پائین به بالا امکان پذیر می سازد .


برچسب: بهترین عطر زنانه،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۵۹:۴۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)