مرجع مقالات رسمی عطر مرجع مقالات رسمی عطر .

مرجع مقالات رسمی عطر

رایحه و ادکلن ارزان

رایحه
و ادکلن ارزان:آرامیس جور Aramis EDT رایحه ارزان ارزش Aramis EDT یک ادو تویلت ساخت میهن ایالات متحده می‌باشد که با حجم ۱۱۰ میلی لیتر با مشقت قیمتی ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار تومان عرضه می شود .این بو و ادکلن ارزان مطلوب آقایانی پباده سازی گردیده که به چیزهای سنتی و کلاسیک اهمیت زیادی میدهند، عطر ارزان و خوشبو آرامیس آوازه زیاد متعددی در نشر عطر چرم غلیظ و چوبیش دارد و همین فرمان طرف داران بو کلاسیک را به این جذب کرده .

عطرهای
اقتصادی زنانه برای بانوان شیک و با سلیقهمشاهده

عطر
و ادکلن ارزان

 بهترین عطر زنانه


رایحه تلخ و گرم این عطر و ادکلن ارزان این امکان را برای شما مهیا مینماید که بتوانید در روزها و فصل های سرد سال یک همراه داشته باشید که به شما احساس گرما را منتقل کند،دلیل طبع گرم و بو تلخ و گرم این بو ارزان قیمت استفاده از اسانس ها و ترکیباتی هست که در نت های آن به کار گیری گردیده .نت آغازین بو آرامیس عطر آلدهید، ترنج، شبدر، آویشن، گیاه درمنه، صمغ درختچه مر، گاردنیای یاسمنی را که عطر ای کلاسیک می باشد به مشام خواهد رساند،در ادامه در نت میانی بوی ریشه زنبق، یاس، هل، سالویا و نعناع هندی منجر ایجاد احساس گرما و تولید انرژی در شما خواهد شد، در نت نهایی هم عطر و رایحه نارگیل، خزه درخت بلوط، چوب صندل سفید، خس خس، چرم، مشک، کهربا احساس یک رایحه کلاسیک با اصالت را به شما القا می‌کند .


ادو
تویلت آرامیس Aramis حجم ۱۰۰ میلی لیتر ارزش
برای شما: ۴۵۷٬۰۰۰ تومان مشاهده
متاع و خرید خرید
این عطر عطر
و ادکلن ارزان:اجمل گونه Aatifa EDP رایحه و ادکلن ارزان Aatifa EDP رایحه خوشبو دیگری میباشد که برای به کارگیری خانم و آقایان پباده سازی شده،این بو ارزان و خوشبو طبعی گرم داراست و رایحه شیرینی را نشر می‌دهد به این ترتیب شما قادر است هم خودتان و نیز همسرتان را در فصل ها و روزهای سرد سال به استفاده از این بو دعوت کنید .رایحه اجمل در سرزمین امارت ساخت می شود و یک عدد از اسم آشنا ترین برندهای خاورمیانه هم محسوب می‌گردد که این ادو پرفیوم یعنی Aatifa EDP را در حجم ۱۰۰ میلی لیتر با مشقت بها ۵۰ الی ۱۰۰ هزارتومان عرضه می‌کند .

 

رایحه
و ادکلن ارزان

 


نت های این رایحه و ادکلن ارزان شما را عمده به استعمال از این عطر در سرما سوق میدهد و ادله این دستور وجود اسانس ها و موادی هست که در نت های این عطر ارزان و خوشبو به فعالیت رفته می باشد .در نت نخستین رایحه Aatifa EDP از موادی همچون رز، جوز، زیره سبز استعمال گردیده و در نت میانی هم روایح چوبی و کهربا به عمل گرفته گردیده به این ترتیب شما مدام شادابی ضروری خود را با به کار گیری از این رایحه و ادکلن ارزان خواهید داشت در آخر هم نت نهایی این بو بو مشک و کهربا را به مشام می‌رساند تا مدام شما را فردی مختص و جالب نشان دهد .

در صورتیکه قصد خرید عطر ارزان Aatifa EDP را دارید می توانید براحتی از طریق پیوند پایین اقدام فرمائید .


ادو
پرفیوم اجمل Aatifa حجم ۱۰۰ میلی لیتر ارزش
برای شما: ۰ تومان مشاهده
کالا و خرید خرید
این عطر رایحه
و ادکلن ارزان:اکسیس گونه Wild EDT Wild EDT یک بو مردانه می باشد که بخش اعظم مردان خوش ذوق و سلیقه و جوان را جذب خویش می‌نماید چرا که این بو و ادکلن ارزان بو ای آرماتیک و سبز را ارائه مینماید .اکسیس این مارک فرانسوی این بو ارزان و خوشبو خویش را در حجم ۹۰ میلی لیتر با مشقت قیمتی ۵۰ الی ۱۰۰ هزار تومان عرضه می‌کند .Wild EDT در نت آغازین خود عطر ترنج، گلابی و برگ های سبز را نشر می دهد و آن‌گاه در نت میانی عطر اسطوخودوس، سالویا، آناناس، فلفل سیاه را به مشام خواهد رساند که موجب ارتقاء احساس اقتدار شما می شود در انتها هم در نت آخری بوی مشک،عنبر،چوب صندل سفید و خزه درخت بلوط در هوا پخش میشود که بدون شک اطرافیانتان را پایین تاثیر قرار خواهد بخشید .

5
عطر مردانه خوشبو و ارزان که بایستی آن ها را بشناسیدمشاهده

عطر
و ادکلن ارزان

 


این عطر و ادکلن ارزان عطر ای شیرین و طبعی معتدل دارااست که مضاعف مطلوب آقایان جوان می باشد .


ادو
تویلت اکسیس Wild حجم ۹۰ میلی لیتر قیمت
برای شما: ۰ تومان مشاهده
جنس و خرید خرید
این عطر بو
و ادکلن ارزان: جگوار گونه Classic Black EDT Classic Black EDT یک بو با بو ملایم و تلخ هست که طبعی معتدل داراست و به خیر برای آقایان پباده سازی شده،این عطر و ادکلن ارزان حاصل طراحی فوق العاده مارک انگلیسی جگوار است،جگوار این بو خود را در مشقت قیمتی مناسب ۵۰ الی ۱۰۰ هزارتومان عرضه کرده .

 

عطر
و ادکلن ارزان

 


در نت های این رایحه و ادکلن ارزان از اسانس های ارگانیک و تصنعی زیادی استفاده گردیده که سب ساخت بو فوق العاده در این عطر شده،نت آغازین Classic Black EDT بو سیب، پرتقال ماندارین و پرتقال تلخ را دارد که شما را یک جنتلمن حقیقی وواقعی جلوه میدهد و نت میانی نیز دارای بو جوز، نت های دریای، برگ چای، هل و گل شمعدانی است که سبب ساخت طبع معتدل این عطر و ادکلن ارزان شده، عطر نت آخرین این رایحه جگوار شامل دانه ی تونکا، سدر، خزه ی درخت بلوط، چوب صندل، خس خس و مشک میباشد که نیز تلخی و نیز ملایمت خاصی دارااست وسبب ایجاد احساس توان در شما خواهد شد .


ادو
تویلت جگوار Classic Black حجم ۱۰۰ میلی لیتر قیمت
برای شما: ۱۸۳٬۰۰۰ تومان مشاهده
فرآورده و خرید خرید
این عطر نتیجه
گیری: در این مطلب از ایرانوس سرویس شما دوستان خوب عزیز ۸ رایحه و ادکلن ارزان زنانه و مردانه را معرفی کردیم که همه دارای کیفیت و ماندگاری فوق العاده ای هستند شما میتوانید با اعتنا به بودجه خود یکی از این رایحه های خوشبو که قیمت مقرون به صرفه دارند را تعیین کنید و لذت ببرید .


برچسب: بهترین عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۰۷:۲۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تمام تولیدات عطری

تمام
تولیدات عطری
از تمام تولیدات وابسته به عطرتان استفاده نمائید . در شرای اعتنا کرده باشید به خصوصعطرهایی که بوسیله کمپانی های دارای اسم و رسم ایجاد می شوند معمولا باطن باکس هایی هستند که بقیه تولیدات نظیر لوسیون و ژل حمام یا این که دوش هم درونشان قرار گرفته است . برای اینکه همیشه بوی خوبتان به قوت اولیه لحظات به کار گیری از عطر باقی بماند می توانید موقع استحمام از ژل دوش یا این که خزینه این تولید ها به کار گیری کنید .

بهترین عطرزنانه

بعد از آن از استحمام، لوسیون همان محصول یا این که اسپری را قضیه استعمال قرار دهید . در نهایت هم ادوپرفیوم تان را روی بدن اسپری نمائید و مطمئن باشید که این رایحه تا استحمام بعدی به نیکی روی بدنتان باقی خواهد ماند . به یاد داشته باشید برای به کارگیری از لوسیون عالی می باشد که از پاها آغاز فرمایید . اینطوری رایحه لوسیون رو به بالا می رود و خیلی خوب روی تن می نشیند .

عطر
ارزان ارزش هرگز!
دقت داشته باشید که هیچ گرانی بی حکمت نیست! به طبع یک بو ارزان بها خیر چندان دارای اسم و رسم نمی تواند جای شرکت های معتبر خالق بو را بگیرد . در موضوع عطرهای نامرغوب بایستی بدانید که ممکن است پس از به کار گیری بد عطر شوند برای همین اگر از این دسته عطرها دارید آن ها را به هیچ وجه او لباستان اسپری نکنید . این کار باعث می شود بوی بد به خورد جامه برود و به مشقت بتوانید از دستش خلاص گردید البته در صورتیکه روی مچ دست هایتان اسپری گردیده باشد با شست و شو به راحتی از در بین خواهد رفت .

بو را معمولا روی خرقه اسپری نمی کنند، به خصوص پرفیوم ها و ادوپرفیوم ها، زیرا اندازه روغن آنها بالاست و روی جامه لکه می اندازد البته در صورتیکه خیلی دوست دارید لباستان هم بوی بو بدهد، می توانید عطر را روی خرقه های تیره و با فاصله اسپری کنید، آن هم در محل هایی که به چشم نمی آیند، نظیر ذیل تای یقه خرقه .


برچسب: بهترین عطرزنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۴۸:۳۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

منابع گیاهی

منابع
گیاهی: گیاهان منشاء اصلی روغنهای اساسی و ترکیبات معطر به حساب می آیند .
وایـن تـرکیـبـات بـخـاطر جذب حشراتی که گرده افشانند و همچنین مـحـافـظت از حیوانات گیاه خوار به وسیله گیاهان تولید می شود .

بهترین عطر زنانه

این
ترکیبات گیاهی می توانند از منابع مختلفی مانند ریشه ها و ساقه ها ، دانه ها ، برگها ،
گلها
و میوه ها که در زیر به بعضی از مهمترین آن‌ها به عنوان نمونه اشاره می کنیم:
1- ریشه و ساقه های زیرزمینی: زنجبیل و ریشه درخت جوز .

2- دانه ها: دانه های هل، کاکائو ، گشنیز، زیره و بادیان .

3- برگها: برگهای نعناع هندی ، مرکبات ، رزماری ، بنفشه ، گوجه فرنگی و علف خشک .

4-
گلها: مهمترین و بزرگترین منشاء مواد معطر هست که شامل گل های یاس ، مریم ، سرخ ، میخک و ابریشم می باشد .

5- میوه ها: نظیر تیم مرکبات، توت ها ، سیب ، تمشک ، وانیل، فلفل شیرین .

6- روغن چوب: نظیر چوب درختان کاج ،سرو، صنوبر وعرعر .

7- پوست درختان: درخت نعناع .

8- رزین(یا همان صمغ):رزین کاج ، صنوبر ، صمغ بوته کندر و بلسان(درخت گل حنا) .

منابع
حیوانی: 1-
مشک: مهمترین مبداء حیوانی هست که از کیسه آهوی آسیایی گرفته میشود
البته به علت گران بودن آن مشک سنتزی(مصنوعی) جایگزین مشک طبیعی شده می‌باشد .
2- کاستوریوم: از کیسه سگ آبی آمریکای شمالی گرفته می شود .
3-
عنبر : ماده چربی مانندی که از نهنگ عنبر بدست می آید مانند رایحه
عنبر که در بقعه امام رضا(ع) عود گردانی می شود به وسیله دستگاه های بخور 4-
عسل: عسلی که از کندوی زنبور بدست می آید نظیر رایحه عود عسلی
منابع
مصنوعی به مواد معطری گفته می شود که از تولید ترکیبات ارگانیکی مانند فـراورده هـای نـفـتـی و یا رزین (صمغ) درخت کاج بدست می آید مانند لینالول و کومالین .

اکنون
با توجه به نوع رایحه ای که از این منابع بدست می آید خانواده
عطرها با دقت به نوع رایحه مجموعه بندی خاصی می شوند که عبارتند از :
FRESHY
GREEN : رایحه ای که شـبیـه عـلف و سبزه
و یا برگهای تازه چیده گردیده میباشد – رایحه لبریز طراوت ORIENTAL
: رایحه کاجی و بلوطی و یا وانیلی – رایحه گرم SPICY : رایحه گرم و تند .
WOODY : رایحه بیشه و چوب خشک جدید انقطاع شده .
FLORAL : رایحه گلها – ملایم و طبیعی .
FRUITY : رایحه میوه ها بجز مرکبات مانند: سیب، موز و توت فرنگی .
FUNGAL : رایحه قارچ نظیر .
EARTHY/MOSSY : رایحه زمین بیشه و خاک .
CITRUS : رایحه مرکبات مانند: نارنج، لیمو ترش و پرتغال .
TOBACCO
: رایحه تنباکو مانند عطر تاباک وانیل SWEET : رایحه شیرین .
LIGHT : رایحه ملایم و سبک .
HEAVY : رایحه سنگین و گیرا .
رایحه
چیست؟ تعریف بو : رایحه مطبوعی که در هوا دور از هم شده و به مشام می برسد را رایحه می گویند .


برچسب: بهترین عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۱۲:۱۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چرا بعضی از بوها نسبت به بقیه ماندگاری بیشتری دارند؟

چرا
بعضی از بوها نسبت به بقیه ماندگاری بیشتری دارند؟
اشخاصی که پوستی چرب دارند معمولا بوی عطرشان نسبت به افرادی که پوست خشک دارند، ماندگاری بیشتری دارد . زیرا پوست چرب به طور طبیعی مرطوب است و رطوبت سبب ساز نگهداری و ماندگاری بوی رایحه می شود .

بهترین عطر زنانه

چه
کنیم تا بوی عطرمان بیشتر بماند؟
همانطور که گفته شد ماندگاری بوی عطر بسته به خشک یا چرب بودن پوست، اش در اشخاص متعدد متفاوت هست . در رخ امکان در ارتفاع روز، رایحه خود را تجدید کنید .

متخصصین تولید محصول ها بهداشتی توصیه می کنند که بو را به پشت گوش ها و گردن خویش بزنید و اندازه کمی را نیز بر روی پوست بدنتان به کار گیری کنید . با این کار بوی عطر شما پخش می شود و سریع از بین نمی رود . یک اسپری کوچک روی موها باعث می شود بوی بو شما در تمام روز باقی بماند .

چرا
تمامی عطرها الکل دارند؟
زیرا الکل سبب ساز می شود رایحه روی پوستتان نمانده و از پوست شما متصاعد شود . سوای وجود الکل در عطر، شما فقط کسی خواهید بود که متوجه می شوید بو زده اید .

فرق
بین لوسیون و ژل After Shave چیست؟
لوسیون After Shave پوست را می سوزاند و به بسته شدن منافذ پوست بعد از آن از اصلاح چهره کمک می کند اما ژل After Shave صرفا خنک کننده و تسکین دهنده پوست صورت است .

چه
کنیم که عطرمان دیرتر فاسد شود ؟
شیشه عطر را در محل خشک، خنک و به دور از پنجره و فروغ و روشنایی خورشید نگه دارید؛ زیرا نوروروشنایی خورشید سبب پیدایش اختلالاتی در مواد تشکیل دهنده عطر گردیده و آن را از بین می برد . به طور کلی برای اینکه شیشه بو عمر بیشتری داشته باشد، پیشنهاد می شود آن را همیشه درون جعبه اش نگه دارید .

چرا
بوی یک مدل رایحه در اشخاص گوناگون متعدد می باشد؟
ترکیب شیمیایی بدن, رژیم غذایی و سن اشخاص بر عطری که به پوست زده می شود تاثیر می گذارد . در ضمن, بو دارای بسیاری از روغن های اسانس دار می باشد . برخی از روغن های اسانس دار تاثیر متفاوتی بر روی پوست اشخاص می گذارد و احتمال دارااست که برخی از آنها جذب پوست بشود . همین مسائل باعث می شود تا بویی از پوست متصاعد شود و در نتیجه بوی بو نیز گوناگون شود .

عطر
را چه طور به کار گیری می کنند؟
در کمال تعجب مشاهده می کنیم که بسیاری از خانمها نمی دانند که رایحه را به کجای پوست خودشان بزنند . رایحه باید به نقاطی که دارای نبض است زده بشود . در حقیقت, نقاط دارای نبض, نقاطی میباشند که فاصله رگها از مرحله پوست به کمترین حد خویش می رسد و در همین نقاط, رگهای خونی حرارت بیشتری از خودشان می دهند که به صورت یک پمپ کوچک عطر کار می کند و بوی رایحه نیز خوب تر متصاعد می شود . نقاط دارای نبض عبارت هست از : مچ دست, پشت گوش, پشت زانوی پا و پشت آرنج دست نصیب پائین گلو . در ضمن برای اینکه بوی رایحه دوام بیشتری داشته باشد, روی مچ های پا نیز زده می شود که جریان متصاعد شدن بو را از پائین به بالا امکان پذیر می سازد .


برچسب: بهترین عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۵۹:۴۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

خانواده‌های بویایی گروه‌های گوناگون عطره

خانواده‌های
بویایی گروه‌های گوناگون عطرها را مانند هر طبقه‌بندی دیگری نمیتوان به‌طور بدون نقص در طبقات جدا از هم قرار داد، هر رایحه‌ای طیف‌هایی از دیگر گروه‌های بویایی دارااست . چه بسا عطرهایی که به عنوان تک گل ارائه می‌شوند، اگرچه به‌طور خیلی دقیق ته بوها و آثاری از خانواده‌های دیگر در خود دارااست . رایحه‌ای که کاملاً بشود آن را به یک خانواده بویایی مختص منسوب کرد به ندرت پیدا می شود چرا که منوط به اینست که مواد تشکیل دهنده آن تنها از یک مواد آروماتیک مختص تشکیل شود .

بهترین عطر زنانه

به تیتر نقطه آغاز برای تشریح یک رایحه از طبقه‌بندی خانواده‌های متعدد بویایی به کارگیری می‌شود، ولی آن به تنهایی قدرتمند به بیان ویژگی ها مختص آن عطر نمی باشد .
طبقه‌بندی سنتی از حدود ۱۹۰۰ میلادی به وجود آمد؛ که مشتمل بر هفت خانواده گل تنها، گونه گلها، شرقی، چوب، چرم، کاج و سرخسی (معطر) می‌شد، ولی امروزه از طبقه‌بندی مدرنی استعمال می گردد که از سال ۱۹۴۵ میلادی در پی پیشرفت‌های وسیع در تکنولوژی عطرسازی و همچنین تغییرات در سبک و مذاق مردم به وجود آمد:
گل‌ها: رایحه‌های که شامل بوی یک یا یکسری گل متعدد باشد . یک نمونه مناسب بو Beautiful از شرکت Estée Lauder می‌باشد .
سبز: این عطر احساساتی مانند بوی چمن آن‌گاه از کوتاه کردن آنها، برگ‌های سبز که له شوند یا خیار ساخت میکنند . به عنوان دو مثال می‌توان به Sisley's Eau de Campagne یا این که Aliage از شرکت Estée Lauder اشاره کرد .
آبی، اقیانوسی یا اُزونی: جدیدترین طبقه در خانواده عطرها که از سال ۱۹۹۱ میلادی با ایجاد بو Dune بوسیله Christian Dior وجود آمد . یک بوی زیاد پاک و امروزی که منجر به ساخت عطرهای دو جنسیتی جدید (که به‌طور مشترک به وسیله خانم‌ها و آقایان به کار گیری می‌شوند) شده است . به‌طور معمول کالون، یک ماده تصنعی که از سال ۱۹۶۶ میلادی ایجاد می‌گردد، در این عطرها به کار گرفته می‌گردد . این ماده همینطور برای تغییر جزئی در رایحه‌های گل، شرقی و چوب به فعالیت گرفته می شود .
مرکبات: یک خانواده کهن در گروه‌های بویایی که حتی تا این اواخر در ادوکلن‌‌های خنک و تازه استفاده میشد . پیشرفت‌های جدید عملاً ایجاد مواد جدیدی با رایحه‌های مشابه در این مجموعه را ممکن ساخته‌است . بو Brut یک مثال خوب در این زمینه‌است .
میوه‌ای: مشتمل بر عطری از میوه‌ها، به غیر از مرکبات مانند هلو، cassis (انگور فرنگی سیاه، گونه‌ای قره قات)، انبه، میوه گل ساعتی، و غیره می‌باشد . رایحه Botrytis توسط شرکت Ginestet بخشی از این مجموعه هست .
خوراکی:بویی با کیفیتی مثل " خوراکی " یا این که " دسر " . این عطر دربرگیرنده نت‌هایی نظیر وانیل، لوبیای تونکا (tonka bean) و کومارین (coumarin)، و ترکیبات تصنعی و مصنوعی پباده سازی شده با بویی مشابه به مزه غذا میباشد . Angel بوسیله Thierry Mugler یک مثال از این عطرها می‌باشد .
چرخ
رایحه چرخ بو روش طبقه‌بندی نسبتاً جدیدی می باشد که به‌طور گسترده‌ای در خرده فروشی و در صنعت عطر از آن به کارگیری می شود . این راه در سال ۱۹۸۳ بوسیله مایکل ادواردز، یک مشاور در صنعت عطر، به وجود آمد که طرح خویش را از طبقه‌بندی بو و بو ارائه اعطا کرد . طرح تازه به منظور تسهیل در طبقه‌بندی عطرها و برنامه نام‌گذاری هر طبقه، و همچنین برای نشان دادن ارتباط فی مابین هر یک از کلاس‌های منحصربه‌فرد به فرد ساخته شده است .[۱۷]

در طبقه‌بندی سال ۱۹۸۳ پنج خانواده استاندارد از گل، شرقی، چوبی، آروماتیک، و تازه تشکیل شده‌است . چهار خانواده نخستین عمده کلاسیک و سنتی می‌باشند در حالی که تیم انتها متشکل از رایحه جدید، شفاف و پاک مرکبات و رایحه اقیانوسی است که با دقت به ترقی در تکنولوژی رایحه به وجود آمده‌اند . هر یک از خانواده‌ها به نوبه خود به تحت گروه‌هایی تقسیم شده و در دور و بر چرخ تروتمیز گردیده‌اند .


برچسب: بهترین عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۴۶:۳۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)