مرجع مقالات رسمی عطر مرجع مقالات رسمی عطر .

مرجع مقالات رسمی عطر

با این ۸ ترفند بو تقلبی را تشخیص دهید


پیش از هر چیز به حافظه داشته باشید عطرهایی را که مطلوب تابستان می باشند، برای فصول سرد سال استعمال نکنید. این غلط می‏‌تواند برای خیلی از اشخاصی که به رایحه خویش اهمیت نمی‌دهند، حادثه بیفتد. برای فصل‌زمستان میتوانید از رایحه زنانه گرم استعمال فرمایید. قطعا می‏‌دانید که بوها خاطره‌سازهای قهاری می باشند و در‌حالتی که بگوییم حتی ممکن هست ذهنیت طرف مقابلتان را نسبت به شخصیتتان تغییر‌و تحول دهند یا این که حتی گهگاه نشانگر روحیات شما می باشند، بیراه نگفته‏‌ایم. ما می‏‌خوا هیم شمارا در گزینش عطرهایی که شخصیتتان را دیدنی‌‏خیس جلوه می‏‌دهند، پند کنیم.

بهترین عطر زنانه

مطالب دارای ارتباط
با این ۸ ترفند بو تقلبی را تشخیص دهید

۱۰ رایحه مردانه پرطرفدار با ارزش پایین ۵۰۰ هزار تومان

ولی مخاطب ما صرفا خانم‏‌های خوش‏‌ذوق وسلیقه نیستند، آقایان هم صد رد صد بدشان نمی‏‌آید برای هدیه دادن به خانم‌‏‏ها، عطرهای شیک و خوشبو را گزینش نمایند.پس با ما باشید تا شما‌را با ۱۰ بو زمستانه زنانه آشنا کنیم. ولی پیشتر «۵ بو مردانه مطلوب فصل‌زمستان» را نیز معرفی کرده بودیم.

۱- بو زنانه گرم لاست‏ چری تام فورد Lost Cherry Tom Ford
Lost Cherry Tom Ford

حتی در صورتی‌که داده ها اندکی از دنیای رایحه و ادکلن داشته باشید، اسم مارک تام فورد به گوشتان خورده می‌باشد. این شرکت آمریکایی از سال ۲۰۰۵ وارد دنیای تولید بو شد و به‏‌نیکی جای خویش را گشوده و اثبات کرد. هرچند این مارک بیش تر با عطرهای مردانه شناخته می‌‏شود ولی رایحه پیشنهادی ما یکی شایسته ترین‌های‏‌ رایحه زنانه گرم برای خانم‏‌های ایراد‏‌پسند می‌باشد. این شرکت بو گیلاس سیاه با بادام تلخ را مخلوط کرده و رز ترکی، یاسمن را ادویه آن نموده است تا یک رایحه گرم و خوشبو را به دست خانم‌‏های سختگیر برساند، براین اساس در‌صورتی‌که به‌ عطرهای ملایم عشق‌مند می‌باشید از خرید آن صرف‌لحاظ نمائید.

 

۲- رایحه زنانه گرم کریستال نوار Versace Crystal Noir
Versace Crystal Noir

مارک اسم‏‌آشنای ورساچه، دست به تولید عطری با بو زنجبیل، فلفل و هل سبز زده و به آن بو نارگیل، گل صدتومانی، شکوفه پرتقال و یاسمن افزوده هست. البته برای اسانس مبنا آن، از بو چوب دمپایی سپید، مشک و کهربا به کارگیری نموده است.

ورساچه حتی برای هماهنگی اضافه این رایحه با شیشه آن، رنگ کهربایی را برای آن برگزیده هست. ‏عطر‏‌های به‌عمل رفته درین رایحه تمامی طبع گرم دارا هستند و این قضیه سبب گردیده این رایحه تعیین مطلوب و هوشمندانه‌ای برای فصول سرد سال باشد. ولی بایستی این را هم بدانید که ورساچه تمام عملکرد خویش را به فعالیت بسته میباشد تا بو ماندگاری به شما کادو دهد.

 

۳- رایحه زنانه گرم بریتنی اسپیرز فنتسی Britney Spears Fantasy
Britney Spears Fantasy

شاید اعتقادوباور نکنید البته هر چه به ماه‌‏های انتها فصل پاییز و اوایل فصل زمستان نزدیک میشوید، اضافه به شگفتی رایحه خوشبوی بریتنی اسپیرز پی می‌‏برید. در شرایطی که به ورژن اورجینال این رایحه دسترسی داشته باشید، این بخت را دارید که نگین‏‌های سوارفسکی را روی بطری آن تماشا و لمس نمائید البته این فقط مزیت بو بریتنی اسپیرز وجود ندارد. شما با تعیین این بو بوی کیوی و به ‏طلایی را با خویش دارید که با یاسمن، زنبق، مشک و شکلات سپید، همینطور چوب‏‌های خوشبو مخلوط شده‌است. ترکیب عطر‌های گرم و شیرین مطلقا شما‌را به وجد می‏‌آورد و اطرافیانتان را مجذوب خواهد کرد. در‌حالتی که به دنبال یک رایحه قشنگ برای کادو دادن میباشید، خیالتان ریلکس باشد که‌این رایحه بها خرید دارااست.

 

۴- بو زنانه گرم ویکتور اند رولف نوع فلاور بمب Victor & Rolf Flower Bomb
Victor & Rolf Flower Bomb

این بو، هم برای خانم‌‏ها و هم برای آقایان پیشنهاد شده‌است و با ماندگاری بالایی که داراست مسلما شما‌را به خرید مشتاق می‏‌نماید. بوی مشک، گل فریزیا رازقی، ارکیده، نعنای هندی و گل رز، از عطر‏‌های چیره آن هست. شیشه این بو هم به صورت نارنجک دستی پباده سازی گردیده و شمارا به حافظه انفجار بو‌های خوشبو می‏‌اندازد. هرچند این بو ارزش بالایی دارااست البته رضایت بخش اعظمی از مشتریان را به‌ همدم داشته هست.

 

۵-رایحه زنانه گرم نیروانا بلک Nirvana Black
Nirvana Black

 

شرکت Elizabeth & James دست به فعالیت شده‌است تا عطری با ماندگاری بسیار خوب و مطلوب زمستان برای خانم‏‏‌های مختص بسازد. این بو گرم بوی وانیل، بنفشه و چوب کفش تابستانی را به مشامتان می‏‌رساند. حتی پباده سازی شیشه رایحه هم آرم یگانه بودن آن می‌باشد و رنگ تیره آن، مطلوب فصل‌زمستان بودنش را به شما یاد‌آوری می‏نماید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۱۶:۳۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چگونگی تعیین و خرید رایحه یا این که ادکلن


بو ادکلن زنانه اکلت آیز آن یو (Lanvin Eclat d’Arpege Eyes On You) عطری تازه از محرمانه تولید ها اکلت میباشد که از طرف شرکت لانوین در سال 2015 برای بانوان خوش ذوق و سلیقه پباده سازی شوید .فیس ای که بر روی شیشه بو می‌بینید تصویری از آلبر آلباز می باشد . بو بو ادکلن زنانه لانوین اکلت آیز آن یو دربردارنده عطر ای از گلها و میوه های نو می‌باشد که با لیموی سیسیلی و یاس بنفش ابتدا می‌شود . در نت میانی شاهد حضور برگ های چای سبز و شکوفه های هلو هستیم و در نت مبنا و اصلی این بو گیاه سدر و مشک رایحه را به یادماندنی مینمایند .

 بهترین عطر زنانه

چگونگی تعیین و خرید رایحه یا این که ادکلن (مردانه یا این که زنانه ) مطلوب برای خویش یا این که دیگر افراد

 

عطر و ادوکلن

شاید برای شما هم اینگونه می‌باشد که تعیین وخرید رایحه یا این که ادکلن ایده ال برای خودتان یا این که برای کادو به سایرافراد کاری بسیار مشقت بار می باشد. با دقت به‌این که هزاران عطر در بازار و مغازه ها شامه شمارا تحریک می‌کند واز طرفی مارک های مختلف بو و ادکلن با تبلیغات بی شمارشما را گیج می نمایند و ولی از سوی دیگر مغازه ها و فروشندگان رایحه و ادکلن و اسباب آرایشی توصیه های متفاوتی برای شما دارا هستند در‌این‌صورت شاید شایسته ترین سفارش خرید به عبارتی بو و ادکلن قبل که به کار گیری میکردید باشد. با اعتنا به‌این که معمولا هزینه خرید بو و ادکلن دلخواه مبلغ قابل توجهی به خویش اختصاص می دهد پس ما با یک گزینش و خرید نامناسب بو و ادکلن حس نا خوشایندی خوا‌هیم داشت.
همینطور گزینش و به کارگیری ازعطر یا این که ادکلن نزدیکترین دوست شما بستگی به روح وسلیقه اوست که برای هیچ کس در شان و مطلوب نمیباشد.چون بو و ادکلن یک تعیین به طور کامل فردی ست و اشخاص شمارا با آن رایحه حافظه به خیال می اورند.علاوه بر این عطری که شایسته ترین دوست شما به کار گیری میکند ممکن هست روی پوست و تن شما به به عبارتی اندازه دلپذیر نباشد.
به همین مراد در صدر با خانواده عطرها آشنا میشویم :
اشکال رایحه و ادکلن
Fresh بوی طراوت معمولا در حافظه داشت ها با بوی سبزی و طبیعت، بوی فصل بهار یا این که مرکبات معرفی می گردند. در شرایطی که شما شخصیتی برون گرا دارید یا این که اضافه اوقاتتان را خارج از خانه درگیر عمل میباشید این عطر تماما مطلوب شما هست.
Floral گل، بو بوی گل ها شاید دوست داستنی ترین بو باشد. بوی گل قادر است شیرین باشد بستگی به ترکیبات رایحه و اشکال آن می‌تواند بسیار متعدد باشد. در شرایطی که شما از بو گل خاصی لذت میبیرید می توانید ان را در دنیای عطرهای Floral دنبال فرمائید.
Oriental عطر های بدور و یا این که در مجموع بی نیاز، جسورانه و خیره کننده و غریب . رایحه هایی مانند مانند کهربا و وانیل از این شاخه می‌باشند. عطر Oriental به سمت " سنگین " و انوقت بو شهوانی خیس ، ایده آل برای خرقه شب و یا این که وضعیت های عاشقانه میباشد.
وودز یا این که Chypre این مجموعه عطر متشکل از چوب هست عطر و بو خزه - چوب دمپایی ، چوب سدر ، بلوط . نعناع هندی بعضی اوقات درین گونه رایحه و ادکلن موجود است. بخش اعظمی ازعطر و ادکن ها و عطر مردانه درین مدل قرار میگیرند.

انواع ادکلن

شخصیت و مکان به کار گیری از عطرها
چنانچه شما فردی میباشید که دوست دارید انتها هفته را با دوستان خوب خویش به پارگ یا این که بیرون از شهر بروید و یا این که مکانی سرسبز رابرای تفریح خوب و مطلوب میدانید. ممکن می‌باشد شما بوی بو های جدید راز سبز و یا این که مرکبات تند یا این که ملایم را ترجیح دهید.
نمونه برای این دسته شخصیت :
Guerlain Eau de Guerlain, Chanel Cristalle, Eau de Cartier, Jo Malone Grapefruit, Dior Eau Savage, Yves Saint Laurent Y
شیک. شاید شما فردی میباشید که دوست دارید انتها هفته با یک کت و شلوار مشکی و قانونی به یک ضیافت با مجموعه مختص بروید . بو Oriental و ترکیبات آن ممکن می باشد شایسته ترین آیتم برای شما باشد.
عطرهای ذیل از این مجموعه می‌باشد :
Kenzo Flower, Guerlain L'Instant de Guerlain, Armani Code Pour Femme, Dolce & Gabbana the One, Yves Saint Laurent Opium, Shalimar by Guerlain, Calvin Klein Obsession
دختر های دیدنی البته مقداری خجالتی :
بوی تمیزی همدم با بوی گل و چوب بسیار مطلوب میباشد. شاید در نگاه اولیه بوی چوب پاره ای مردانه به لحاظ رسد، البته این گونه عطر امداد می کند که یک دختر کمتر خجالتی به لحاظ رسد.
مثلا رایحه های ذیل از این شاخه می باشند:
Christian Dior's J'adore, Estee Lauder Pure White Linen, Victoria Secret's Very ***y, Tom Ford Black Orchid, Calvin Klein Secret Obsession
شما پسری ورزش کار، خوش تیپ و اهل تفریح و بازی می باشید، رایحه شما می بایست با دوام و قادر باشد ، ولی خیر آنچنان که بوی بو شما اتاق را به طور کامل لبریز نماید بوی جدید هم پا با بوی ملایم چوبی بسیار مطلوب می‌باشد.
بو های ذیل از این تیم رایحه است:
Bvlgari Aqua, Laغیر مجاز می باشدte Challenge, Davidoff Cool Water, Touch for Men by Burberry, L'Eau d'Issey Pour Homme, Clean Men by Dlish
امروزی ، شما آخری مد خرقه و فشن را ترجیح می‌دهند و در اکثر موردها وسایل فردی امروزی دارید .پس بو و ادکلن های کلاسیک از شما خیلی مسافت دارا هستند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۱۳:۲۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

بلو نواق عطری


Serge Lutens Chergui

مارک خوشنام سرژ لونتس که در بخش اعظمی از موردها روایحی بی آلایش البته بسیار کیفیت بالا و مختلف را ارائه می نماید درین رایحه بسیار غالب کار کرده و بو ای گرم، تنباکوئی، چاشنی ای و بسیار متعادل را به عطردوستان ارائه داده می باشد.

عطر ابتدایی بو با حسی گرم، شیرین و دلچسب از عسل شروع می شود که حسی تلخ و دلنشین از دارچین نیز با آن ادغام شده‌است. دربین این دو بو ای گیاهی و متعادل از تنباکو را نیز میتوان استشمام نمود که در سنگین خیس شدن و مردانه خیس شدن عطر نقش بسیار موثری را ایفا می نماید. با سپری شد دوران احساس کلی رایحه تغییر تحول چندانی ندارد البته بو گیاهی تنباکو مقداری قویتر و معین خیس گردیده و تلخی بیشتری در کنار عسل ساخت می‌کند.

سرژ لوتنس شرگی پخش بوی مطلوب و ماندگاری نسبتا بالایی داراست و بصورت قانونی و روزمره براحتی قابل به کار گیری میباشد.

 

Ralph Lauren Polo Supreme Oud

مارک رالف لورن هر یک‌سری پاره ای دیر وارد دنیای عود گردیده و رایحه خویش را مقداری دیرتر به میدان ارسال کرد. ولی اینبار بدلیل عدم استعمال از عطر رز و نعنای هندی که بصورت بسیار متعددی طی یک زمان یک‌سری ساله بوسیله اکثری از برندها به کار گیری می‌شد ثابت نمود که عطری بر اساس عود میتوان ارائه نمود که شیک و گوناگون از همتایان خویش باشد.

رایحه با عطر ای گرم، تلخ و پاره ای شیرین و پودری از مخلوط عود و دارچین و کهربا شروع میشود که سنگین، شیک و به طور کامل متعادل هست و تلخی عود و دارچین و شیرینی کهربا احساس به طور کامل بالانسی دارا‌هستند. با گذر دوران چوب گایاک و گیاه خس خس بیش تر می‌شوند که حسی دودی و یه خرده خاکی در بو تولید می نمایند تا بو تلخ خیس و بدون شوخی خیس گردد.

رالف لورن پولو سوپریم عود پخش عطر و ماندگاری بسیار خیر و خوبی دارااست و گزینش بینظیری هست برای به کار گیری قانونی در مجالس و مهمانیها.

 

Gucci Intense Oud

گوچی اینتنس عود نیز تلاشی پیروز از گوچی در مسئله ارائه عطر عود بصورت امروزی و غربی است که با دز معلوم و فراوانی از بخور و کندر یار و همدم شده‌است.

عطر ابتدایی رایحه با حسی دودی، فلفلی مانند و یه خرده صمغی از بخور و کندر آغاز می شود که کهربا شیرینی متعادل و مشخصی به آنان بیشتر کرده و هم زمان بخوبی شم دودی را مهار می‌نماید و عطر عود نیز با شم چوبی و سنگینی که دارااست عمق و اقتدار و تاثیرگذاری بیشتری به بو می‌بخشد. با گذر زمانه تغییرات عطر اندک بوده و احساس دودی ملایمتر می شود و هم زمان کهربا و شم گرم و صمغی و نصفه شیرینش جای بیشتری برای عرض اندام پیدا می‌نماید.

گوچی اینتنس عود پخش عطر و ماندگاری بسیار بالایی داراست و پیشنهاد میشود در شبهای خنک پاییزی به کارگیری گردد.

 

Thierry Mugler A*Men Ultra Zest

زمانیکه فصل‌پاییز و فصل زمستان فرا می رسد حضورعطرهای مارک تیری موگلر بین اکثری از عطردوستان و عطربازان تضمین شده‌است. اولترا زست هر تعدادی بو پرتقال را با خویش بهمراه دارااست و تصوری از یک بو خنک و تابستانی را ممکن میباشد در ذهن ساخت نماید ولی شم شیرین و گرمای رایحه فراتر از استاندارد عطرهای تابستانی هست در سود آنرا آیتم بینظیری برای به کارگیری در فصل پاییز و فصل مرکبات میکند!

تیری موگلر ای اینجانب اولترا زست شروعی نصفه شاداب، نصفه شیرین و مقداری ترش و آبدار از بو پرتقال داراست که شم گیاهی و پاره ای تند نعنای هندی از به عبارتی در آغاز در آن بصورت ملایم قابل استشمام است. آغاز بو هر یکسری پاره ای شاداب میباشد ولی عطر بسرعت و با بیشتر شدن وانیل و توان به دست آوردن نعنای هندی گرم، تند، فلفلی و خاکی مانند می‌شود و شم شیرین وانیل نیز نوید بو ای شیرین و در عین حالا دیدنی را در کنار تلخی نعنای هندی و شم نصفه شاداب مرکبات می دهد. در شرایطی که ورژن کلاسیک ای منرا بیش تر از حد گرم و شیرین می دانید این رایحه را میتوان ورژن بسیار متعادلتر در لحاظ گرفت که شم شیرین وانیل و تیزی نعنای هندی تا حد مشخصی متعادل گشته و بیشتر شدن مرکبات حسی منحصربفرد و ویژه بدین مخلوط بخشیده می باشد.

اولترا زست پخش عطر و ماندگاری قابل قبولی دارااست و امکان به کار گیری بصورت روزمره و در کلیه مناسبتها و موقعیت را دارد.

 

Amouage Opus VII

مارک آمواژ طی تعدادی سال اخیر در سراسر عالم دوست داران اکثری برای خویش پیدا نموده است که برهان آن به کار گیری از روایح کیفیت بالا و عطرسازهای ماهر برای خلق و خوی عطرهای پیچیده، گاها گوناگون و بینظیر می‌باشد.

اوپوس سون از خصوصی عطرهای لایبرری کالکشن جزو پرطرفدارترین شغل های این مارک است که با عطر ای سبز، گیاهی و پودری مانند از گیاه سنبل ختایی مخلوط با حسی چوبی، سنگین و مقداری روغنی از عود شروع می شود و حضور بخور نیز در میانشان قابل استشمام میباشد که شم دودی ملایمی را ساخت می نماید. با گذر زمانه شیرینی ضعیفی از کهربا که از اولِ فعالیت وجود داشت قویتر گردیده و تلخی و شم دودی بخور را تا حد متعددی مهار و احساس گیاهی سمبل ختایی و عود را نیز متعادلتر میگرداند تا با بو ای سنگین و بدون نور و در عین هم اکنون یه خرده شیرین و گرم و خوشبو روبرو باشیم.

آمواژ اوپوس سون (7) پخش عطر و ماندگاری قابل قبولی دارااست و هم بصورت قانونی و هم روزمره قابل به کار گیری می باشد.

 بهترین عطر زنانه

Narciso Rodriguez for Him Bleu Noir

نارسیسو رودریگز بلو نواق ظاهرا دستور ورژن ای دیگر از ادامه بسیار چیره فور هیم می باشد که علیرغم یدک کشیدن اسم ورژن نخستین هیچ تناسبی از دید بو با آن ندارد و کمپانی خالق میتوانست به راحتی آنرا با اسم دیگر و مختلف روانه بازار نماید.

بلو نواق عطری می باشد گرم و چاشنی ای با حسی کلاسیک که شروعی متعادل، گرم، یه خرده شیرین و تلخ از عطر جوز هندی و هل داراست و حضور عطر ای نصفه شاداب و تند و تیز و یه خرده صابونی مانند در دور‌نما حسی به طور کامل مردانه و شیک و قانونی را ساخت می نمایند. با گذر دوران شیرینی و گرمای رایحه با قویتر شدن مشک ارتقا یافته و درحال حاضر حسی چوبی و پاره ای خاکی از گیاه خس خس را نیز میتوان در کنار بو چاشنی ها شم نمود. تغییرات عطر به همینجا ختم نشده و حضور عطر ضعیفی از گلها در دور‌نما که در متعادل کردن تلخی چوبها و چاشنی ها بسیار مفید هست کاراکتر بیشتری را نیز تولید می‌نماید.

نارسیسو رودریگز بلو نواق پخش عطر و ماندگاری قابل قبولی داراست و بدلیل شم پیچیده، کلاسیک و تلخی که داراست بهتر می باشد بصورت قانونی در مجالس و مهمانیها یا این که جلسات کاری مصرف شود.

 

DSquared2 Intense He Wood

مارک دیسکوارد تو به جرئت یکی شایسته ترین برندهای دیزاینر در دنیای رایحه میباشد که عطرهایی کیفیت خوب قابل پذیرش، عطر هایی عامه پسند و خوشبو و قیمتی مطلوب را ارائه می‌کند. محرمانه هی وود جزو محبوبترین های این مارک می باشد که در ورژن اینتنس علاوه بر به کارگیری از قابی تمام چوبی که ظاهری بسیار شکیل به آن بخشیده، نسبت به ورژن عادی بو را سنگین خیس، تلخ خیس و قویتر کرده اند.

اینتنس هی وود شروعی نسبتا خنک و در عین اکنون تلخ و دودی از بو بخور با ملازمت و همراهی حسی سبز و مطبوع از بنفشه دارااست که بسیار طبیعی، خوشبو و دوست داشتنی میباشد. با گذر زمانه تلخی بخور متعادلتر گردیده و بو گیاه خس خس و چوب سدروس نمایان میشوند. این دو عطر حالتی چوبی و پاره ای خاکی را در کنار بنفشه و بخور تولید می نمایند تا حسی همانند استشمام بوی حریق کمپی بین طبیعت آکنده‌از چوبها و درختان سبز را تجربه کنیم.

دیسکوارد تو اینتنس هی وود پخش رایحه و ماندگاری قابل قبولی داراست و بصورت روزمره و در کلیه حالت قابل استعمال می باشد.

 

Issey Miyake Nuit d’Issey

ایسی میاکی نوی دیسه را میتوان ورژن بدون‌نور و سنگین "لودی سی پور هوم" کلاسیک دانست که پیچیده خیس و مردانه خیس شده‌است.

عطر ابتدایی رایحه با بوی نصفه شادابی از مرکبات شروع میشود که حسی گیاهی و تلخ از خس خس و حسی گرم، چوبی و شیرین از دانه تونکا را نیز میتوان براحتی در کنارش استشمام نمود. در کنار این آغاز نصفه شاداب شم تلخ و دودی ضعیفی از چرم نیز جای دارد تا عطر را سنگینتر و بدون نور خیس کند. با گذر روزگار تلخی چوبها و چرم آهسته گشته و شم گیاهی و سبز قویتر می‌گردد و هم‌زمان با این تغییرات بو ضعیفی از گلها نیز پدیدار میشوند. عطر میانی و اساس بو ترکیبی از تلخی گیاهی و چوبی به طولانی تر حسی گرم و شیرین از دانه تونکاست که مرکبات و گلها نیز در کنارشان حضور دارا‌هستند تا بو را متعادل کنند.

ایسی میاکی نوی دیسه پخش رایحه و ماندگاری بالایی دارااست و هم بصورت روزمره و هم قانونی در کلیه وضعیت و وضعیت ها قابل به کارگیری می باشد.

 

Bentley for Men Intense

بنتلی را مدام با ایجاد ماشین های بسیار گران‌قیمت و یگانه می‌شناسند البته یک سری سالی می‌باشد که مارک عطری نیز با این اسم صورت گرفته که در بخش اعظمی از موردها عطرهایی درخورد دقت با قیمتی عالی به بازار رقابت عرضه داشته هست.

بنتلی فور اینجانب اینتنس بطور حتم جزو بهترینهای مارک بوده که در‌پی ورژن چیره فور اینجانب ایجاد شده‌است. بو ابتدایی بو با بوی گرم و الکلی مانند رام با ملازمت حسی تلخ و گیاهی از برگ رایحه آغاز می شود که تلخ و تماما مردانه بوده و در کنار آن‌ها میتوان حضور احساس دودی بخور و فلفل سیاه را نیز استشمام نمود که بر تلخی بو میافزایند. درین بین صمغ بنزوئین نیز با ماهیت شیرین و پاره ای تلخش حضور داراست تا شم کم آب و تیره دیگر روایح را در اختیار گرفتن و متعادل کند. با گذر دوران بو گرمتر، شیرینتر و هم زمان دودی خیس و سنگین خیس می شود که تغییر تحول مثبتی میباشد در ارتقاء جدیت و جذابیت بو.

بنتلی فور اینجانب اینتنس پخش عطر و ماندگاری بسیار خیر داراست و چه در استعمال بصورت قانونی و چه بصورت روزمره چیره کار می‌نماید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۱۳:۰۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

آیا می دانستید عطر چیست


آیا می دانستید عطر عطری که گزینش میکنید محترم شما رابطه دارا هستند؟ بو عطرها در نوع های مختلفی قرار دارا‌هستند، به عنوان مثال رایحه با بو گل، میوه، چوب و غیره.

این که شما به کدام یک از این بو ها عشق و علاقه بیشتری دارید شخصیت تان را نمایان می سازد. در واقع هر عطری، رمانتیک را در شما پدید می‌آورد و این که آن حس مناسب شماست یا این که نه، می‌تواند بازگو کننده شخصیت تان باشد.

بهترین عطر زنانه

روانشناسان در آلمان مطالعاتی انجام داده اند که‌این زمینه را تایید مینماید. آن‌ها معتقدند خصوصیت هایی نظیر خجالتی بودن، سرزندگی و احساسی بودن و … را می قدرت بر این مبنا متوجه شد.

شیوه تست بدین فیس بود که آن‌ها کسانی را تست کردند که عطرها با عطر های گوناگون را عطر می‌نمایند و عطری که بیش تر میپسندند را باز‌بینی می‌نمایند. آنگاه خصوصیت شخصیتی آنان‌را مطالعه کردند و در غایت نتیجه ها تحت به دست آمد:

بو با بو گل
معمولا خانم ها بدین دسته بو طولانی تر عشق دارا هستند. کسانی که‌این بو را می پسندند معمولا احساساتی و رمانتیک می باشند، آن ها فیلم های کلاسیک را دوست دارا‌هستند.

گونه پوشش برایشان مهم می باشد و جامه هایی را گزینش میکنند که تماما متناسب اندامشان باشد. یکی‌از رایحه ها مشهور با بو گل، بو ورساچه گونه Signature می‌باشد.

رایحه با بو میوه
اشخاصی که بدین مدل بو عشق و علاقه نشان دادند اشخاصی سرزنده و پرشور بودند. به معاش عشق مند میباشند و آدم هایی لبریز انرژی بودند.

از پر اسم و رسم ترین عطرهای میوه ای می اقتدار coco figue را اسم موفقیت.

رایحه با بو چوب
مطالعات نشان بخشید اشخاصی که جذب عطر چوب شدند، کسانی توان طلب بوده و تصمیم به سلطه گری دارا‌هستند. برخی از این عطرها بو ای از مرکبات نیز داشتند که‌این نشان از عشق و علاقه مندی اشخاص به طبیعت نیز هست. یک کدام از دارای اسم و رسم ترین بو ها با بو چوب، بو Indigo از نست هست.

رایحه های شرقی
این دسته عطرها ترکیبی از ادویه ها مانند وانیل و دارچین و … می‌باشند و کسانی که‌این بو را میپسندند، قصد به چشم شدن دارا‌هستند.

آن ها شخصیتی منحصر و صمیمانه دارا هستند. از مشهور ترین بو ها می شود به Black Opium از ایو سن لوران اشاره نمود.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۲۱:۱۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

شخصیت شناسی با بو عطرهای ملایم


شخصیت شناسی دیدنی با بو آیتم عشق
آیا می دانستید که رایحه انتخابی شما قادر است شخصیت و حالو وضع و اوضاع درونی تان را نشان ن=دهد؟عطرها صرفا عطر ای خوشایند نیستند،در حالتی که یه خرده اعتنا نمایید می‌توانید احساس و حالی را از دربین بو ها خارج بکشید.

سرنخ حکایت های رایحه و خوش بویی را که بگیرید، یک طرفش میرسد به شناسایی شخصیت اشخاص از روی رایحه آیتم عشق و علاقه شان. برای مثال اینکه در صورتی شخصی آهسته باشد چه بویی را طولانی تر می پسندد یا این که در‌حالتی که شخصیتی هیجانی و پرهیاهو باشد چه عطری؟ درصورتی که به مغازه های دارای اعتبار عطرفروشی راز زده باشید و بخواهید برای دوستانتان بو بخرید البته گزینش قطعی نداشته باشید.

هر شخصی به بو خاصی از رایحه عشق و علاقه مند می باشد و این به خیال تفاوت شخصیتی اشخاص می‌باشد. گهگاه شخصیت اشخاص در طی دوران عوض میشود و مسلما آن بو عطرشان نیز تغییر تحول خواهد کرد. تمام عطرها خوشبو می‌باشند البته هنگامی عطری را آنقدر میزنیم که تبدیل به عطر شخصیت تان می‌شود، روحیات تان در‌این گزینش دخیل خواهد بود. در واقع عطرها بخشی از استایل شما محسوب می‌شود

بهترین عطر زنانه

یکی روش هایی که فروشندگان برای یاری به شما از آن استعمال می‌نمایند، همین می‌باشد. طرح این سوال که شخص متبوع چه شخصیتی دارااست تا با بررسی آن به بوی گزینه عشق و علاقه اش برسید. اینجا به عبارتی جایی میباشد که دنیای عطرها را وسیع خیس از آن چیزی که میباشد نشانمان می‌دهد؛ اینکه در پس هر عطری، چه شخصیتی مخفی میباشد؟

عطرهای تند

کسانی که به عطرهای تند عشق و علاقه دارا‌هستند، اعتماد‌به‌نفس بالایی دارا هستند، آیتم اعتماد اکثری از مردم و مدیرهای توانمند و مفید درباره با سایرافراد میباشند. این اشخاص تصمیم گیرنده های خیر می باشند، دارنده هوش بالایی می‌باشند و صحیح و اشتباه را به نیکی تشخیص می‌دهند. آن ها همت می‌نمایند تمامی چیز را مطابق میل خویش نمایند. آن ها در عشق و علاقه صبورند. عطرهای تند، روحیه آن ها را شاداب و زنده می‌کند و به همین خیال مدام دنبال این گونه عطرها می‌باشند.

شخصیت شناسی با بو
عطرهای ملایم

کسانی که عطرهای ملایم را گزینش میکنند خودخواه نیستند. آن‌ها اسرارآمیزند و تخت‌گاز و سادگی میتوانید نظرشان را جلب نمائید. روزشان با دقت به اخلاق و خویشاوندان می‌تواند خوب یا این که بد باشد. این اشخاص به آسانی مسائل اتفاق افتاده را فراموش می نمایند. زود عصبانی می گردند و بعضی وقتها به کوچک ترین چیزها هم اعتراض دارا‌هستند. آنان بیش تر دنبال فردی می‌باشند که قابل اعتماد باشد. این اشخاص فی مابین دوستان خوب دوستداشتنی اند و اعتماد کلیه را جلب میکنند.


برچسب: بهترین عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۵۲:۵۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

راهنمای خرید بو زنانهبهترین عطر زنانه


کد خبر: ۲۹۶۴۰
راهنمای خرید رایحه زنانه + معرفی ۲۶ رایحه پرفروش
او‌لین نکته در راهنمای خرید بو زنانه، شناخت با بو های متعدد می‌باشد. همینطور، بهتر می باشد رایحه‌هایی با حجم تحت بخرید. از عطرهای لبریز فروش زنانه می شود به بو فلاور بمب، ادو تویلت جیمی چو، رایحه بابی براون نوع Beach و رایحه تیفانی اند کو اشاره نمود.
بهترین عطر زنانه
ستاره | خدمت مد و پوشاک – با وجود تنوع بسیار در عطر‌ها و رایحه‌های زنانه، شما چطور بو خویش را گزینش میکنید؟ به دنبال، نکاتی برای خرید رایحه زنانه را به شما معرفی خوا هیم کرد. همینطور، لیستی از لبریز فروش‌ترین رایحه‌های زنانه که بهتر می‌باشد در سال ۲۰۱۹ نیز آنها‌را مد حیث داشته باشید، برای شما فراهم کرده ایم.

شناخت با تیم‌های عطری
اولی قدم برای جستن رایحه آیتم عشق تان این می‌باشد که با مجموعه‌های عطری گوناگون آشنا گردید.
بو باطراوت
رایحه‌های باطراوت معمولا از بو‌های مرکبات، آب، علف و سبزه ساخته شده اند. عطر‌هایی که بر مبنا مرکبات میباشند معمولا از لیمو، نارنگی و ترنج تشکیل شده، در حالی که عطر‌های آبی رنگ از بو‌های مربوط به دریا گرفته گردیده اند. عطر‌هایی با بوی علف و سبزه اکثر وقت ها یادآور بو‌های گیاهی می باشند. بعضی اوقات، آن ها را مربوط به عطر‌های آروماتیک فوژه در لحاظ می گیرند که از عطر‌های اسطوخودوس، رزماری یا این که ریحان تشکیل‌شده اند.

بو گل دار
بو‌های گل دار یکی‌از دوستداشتنی‌ترین و رایج‌ترین بو‌ها می باشند. هر عطر‌ای که بوی شیرین و بوی گل بدهد، بدین مجموعه وابستگی میگیرد. بو‌هایی مانند گل رز، گل یاس، گل سوسن و گل صد تومانی.

عطر شرقی
عطر‌های شرقی، گرم، شیرین و حتی یه خرده تند می باشند. این مدل رایحه‌ها از عطر‌هایی مانند هل، دارچین، وانیل به یار گل یاس، ارکیده و شکوفه پرتقال ساخته شده اند.

بو چوبی
عطر چوبی، عطر‌ای رازگونه و فریبنده دارااست. بو‌هایی مانند چوب سدر، چوب دمپایی، گیاه خس خس و عنبر مطلوب برای به کار گیری در شب میباشند. عطر‌های چوبی به دو جور تقسیم میگردند: چوب‌های باتلاقی و خزه مانند که بویی خاک مانند و شیرین دارا‌هستند؛ و چوب‌های کم آب که بوی دود و چرم میدهند.


برچسب: بهترین عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۳۳:۱۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

رایحه خنک زنانه


می باشند را به‌دنبال به شما معرفی می‌کنیم.
عطرهای خوشبو و خنک زنانه
در بهار سفارش می شود از عطرهای ملایم به کارگیری کنیم چون حس ادب به آدم میدهند. همینطور عطرهای ملایم منجر ماندگاری شما در ذهن دیگر افراد می‌شوند. در‌حالتی که می‌خواهید با خوشبوترین عطرهای زنانه منحصر فصل بهار آشنا گردید، سفارش میکنیم که‌این بخش از نمناک را از دست ندهید.بو خنک زنانه

بهترین عطر زنانه

بو گوچی بامبو
خوشبوترین بو زنانه منحصر فصل بهار همین رایحه گوچی بامبو می‌باشد که بوی ملایم و دلنشینی دارااست، این رایحه گزینش اولیه زنان خوش ذوق برای بهار و فصل‌تابستان می‌باشد که بو آن از شکوفه پرتقال، چوب دمپایی سپید و ترنج میباشد.

رایحه خنک زنانه

بو خنک زنانه مارک گوچی
بو ولنتینو
رایحه ولنتینو جزو عطرهای پرطرفداری میباشد که عطر ای تلخ و شیرین داراست و برای بهار عالی می باشد. این رایحه زنانه عطر گل یاس و یاسمن داراست که بسیار ملایم و جالب میباشد.

بو لالیک آمور
رایحه لالیک آمور یکی‌از دوستداشتنی ترین عطرها در بین خانم ها می‌باشد که بو ای ملایم داراست و همینطور از ماندگاری بالایی برخوردار‌است. خانم هایی که دوست دارا‌هستند عطرهای متنوعی را آزمون نمایند لالیک آمور تعیین خیر و خوبی می باشد. بو این رایحه ساخته شده از فصل بهار نارنج، گل رز، ترنج، گل یاس، یاسمن و مریم می باشد. بو لالیک آمور شیرین و ملایم می باشد.

رایحه خوشبو زنانه

خوشبوترین عطرهای زنانه
رایحه ایفوریا گلد
رایحه ایفوریا گلد برای خانم های احساساتی و برای به کار گیری در قرار های عاشقانه مطلوب می‌باشد، این رایحه خوشبو و به یاد ماندنی زنانه برای فصل بهار و فصل‌تابستان مطلوب میباشد که بو آن درست شده از گل های یاسمن و نارسیس و رز هست.

رایحه بلک اوپیوم
خانم های مدرن دیگر عشق ای به عطر های تکراری و عطرهای دیرین ندارند و ترجیح می دهند از عطرهایی که که شم پر نمک و اشتیاق را به آن‌ها می‌دهند را استعمال نمایند. رایحه بلک اوپیوم از آن عطرهایی می‌باشد که سبب ساز تولید حس جوانی در خانم ها میشود .

بو بلک اوپیوم عطر شیرین دارااست که از ادغام قهوه و وانیل به وجود می‌آید همینطور ماندگاری بسیار متعددی دارااست.


برچسب: بهترین عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۱۴:۵۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چه عطری مطلوب فصل‌پاییز می باشد؟


چه عطری مطلوب فصل‌پاییز می باشد؟
بو مطلوب فصل پاییز و فصل زمستان صحیح از به عبارتی رسمی پیروی میکند که شما برای تعیین جامه‌های پاییزی رعایت میکنید.
به نقل از خبرنگار نبض بازار تیم اقتصادی باشگاه خبرنگاران برنا، هنگامی نوبت به خرید رایحه مطلوب فصل‌پاییز و فصل‌زمستان می رسد لازم میباشد با بعضی ضوابط عطر‌های مطلوب این فصول شناخت داشته باشید تا در یک فصل سرد، شم گرما را به استایل خویش بدهید. رایحه مطلوب فصل‌پاییز و فصل زمستان صحیح از به عبارتی رسمی پیروی میکند که شما برای گزینش خرقه‌های پاییزی رعایت میکنید. قاعده اصلی این هست که نباید از یک بو برای تمام فصول سال استفاد نمائید، همان گونه که جامه‌هایتان را متناسب با هوا تغییر‌و تحول می‌دهید، عطرهای روی میز آرایشی‌تان را نیز با تغییر‌و تحول آب و هوا تغییر و تحول دهید.

بهترین عطر زنانه
راهنمای خرید رایحه مطلوب فصل‌پاییز
این چهار ضابطه را برای گزینش رایحه مطلوب فصل‌پاییز و فصل زمستان رعایت فرمائید تا یک تیپ بدون نقص را برای سرمای دلچسب هوا داشته باشید.

ضابطه عطر برای خرید بو

هر عطری دربرگیرنده سه عطر نخستین، میانی و شالوده میگردد:

بو اول، عطر‌ای میباشد که بسیار سبک و نو بوده و تخت گاز بعد از به کار گیری از رایحه به مشام میرسد، این بو به به عبارتی سرعت هم از در میان می رود. هرگونه رایحه و بوی مرکبات از پاراگراف همین عطر نخستین محسوب می‌شود.

بو میانی یا این که به عبارتی قلب بو، بویی می‌باشد که بعد از از دربین رفتن عطر اول به مشام می‌رسد، رایحه و بوهایی مانند رایحه گل های رزماری یا این که بنفشه در گونه عطرهای میانی قرار میگیرند.

بو شالوده، توانمند ترین بو رایحه هست که برای دوران طولانی باقی میماند، برای گزینش رایحه مطلوب فصل پاییز و فصل‌زمستان بدین عطر دقت داشته باشید، بو مبنا بو شما بایستی گرم و قدرتمند باشد، بو ای مانند رایحه وانیل، چوب، نعنا و مشک.

راهنمای خرید رایحه مطلوب فصل پاییز

ضابطه شیرینی در بو مطلوب فصل‌پاییز و فصل زمستان

در ماه های سرد سال هیچ چیز نمی تواند جای یک رایحه گرم را بگیرد، عطری با بو شیرین در حدود عطر دسر، وانیل، شکلات و کارامل. عطرهای شیرین اگرچه در فصل تابستان بسیار توانمند و بیش تر از حد گرم می‌باشند ولی در هوای سرد شایسته ترین تعیین اند. فراموش نکنید که هیچ چیز جای رایحه با بوی وانیل یا این که کارامل گرم را در یک شب سرد پاییزی و زمستانی نمی گیرد. کارتیر (Cartier) و پرادا (Prada) کندی گزینش های خیر و خوبی را برای بو و ادکلن شیرین سفارش میدهد.


برچسب: بهترین عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۲۷:۱۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

عطرهای تند گریزی بزنید :


ه عطرهای تند گریزی بزنید :
عطرهای تند آنهایی می‌باشند که در مدل “گرم” قرار می‌گیرند. از چاشنی های آیتم عشق و علاقه در فصل زمستان مانند دارچین ، پاستا و هل استعمال نمایید .

بهترین عطر زنانه

عطرمناسب فصل‌زمستان

شرقی های خاطره انگیز را آزمایش نمائید :
شاخه ای دیگر از رایحه ها می‌باشند که تحت عنوان بو شرقی (Orientals) شناخته می گردند . از لحاظ غربی ها این مدل بو ها دارنده بوی بی نیاز و عجیبی میباشند و به همین عامل استقبال نیکی از فروش آن می‌نمایند . البته در کشور ایران این گونه رایحه ها با خاطر ی بویایی ما گره خورده اند و چنانچه دنبال تذکر دوست داشتنی ها می‌باشید می‌توانید آن را تعیین نمائید .

عطرمناسب زمستان

چوبی ها رو آزمون فرمائید :
رایحه وود و خاکستری نیز گزینش خیر برای فصل‌زمستان می باشد، چون آنان دارنده بو و بوی بی نیاز و سنگین می باشند، یادآور درختان کاج و سوختن چوب. برگاموت، نعناع، تخم مرغ، و لاله تمامی در‌این جور قرار دارا‌هستند. شما ممکن میباشد آن‌ها را با چیزی مرکب جفت کرده باشید.

عطرمناسب فصل‌زمستان

طغیان فرمایید:
در حالتی‌که فصل زمستان آیتم عشق و علاقه شما وجود ندارد، می‌توانید به آسانی از بو آیتم عشق و علاقه خویش استعمال نمایید تا روزهای بهترتان را به حافظه بیاورید (در فصل‌تابستان). چیزی را گزینش فرمایید که شیرین و گلدار باشد، یا این که به آسانی چیزی را گزینش فرمائید که فصل‌تابستان را یاداوری نماید. براین اساس، هر توشه که اسپری نمایید، به روزهای گرم فصل‌تابستان منتقل خواهید شد.
برای تولید رایحه و مزه طولانی تر در فصل زمستان، یک گل را با یک بوی عمیق خیس و شدید خیس گزینش فرمایید، به عنوان مثال، اساس ای از گل یاسمن یا این که طبل رنگ زرد میباشد.


برچسب: بهترین عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۲۷:۵۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

رایحه بولگاری نوع Omnia Crystalline EDT رایحه زنانه با ماندگاری خوب


روشی برای به یادماندنی خیس شدن رایحه زنانه
بر طبق گفته های قبل متوجه شدید که ماندگاری یک بو به معیار مواد طبیعی مصرف شده در آن و همینطور پوست بستگی داراست. اکنون برای این ککه عطرمان ماندگاری بیشتری داشته باشد تعدادی سفارش کوچک میکنیم، اولیه این که مبنی بر گفته متخصصین بهتر هست که رایحه را بر روی گردن و پشت گوش خویش بزنید تا ماندگاری بیشتری داشته باشد؛ همینطور در شرایطی که پوست شما کم آب هست بهتر میباشد که از اسباب آرایش و پیرایش بهداشتی که پوست را مرطوب می نمایند به کارگیری کرده و آنگاه مبادرت به اسپره کردن رایحه و ادکلن خویش نمایید تا بو ماندگاری بیشتری بر روی پوست شما داشته باشد.

معرفی بو زنانه با ماندگاری خوب برای هر فصل
درحال حاضر که با این قضیه آشنا شدید احتمالا عشق و علاقه مند می باشید تا بدانید چه رایحه هایی برای فصل های متعدد وجود دارا هستند. از این رو همت می‌کنیم شایسته ترین بو هایی را که خانم ها در فصل های گوناگون می‌توانند به کار گیری نمایند برای شما معرفی کنیم.

رایحه زنانه با ماندگاری طولانی در بهار و فصل تابستان
رایحه کارولینا هررا گونه CH Sublime EDP
بو بولگاری جور Omnia Crystalline EDT
رایحه شنل جور Coco Mademoiselle EDP
بو لالیک جور Le Parfum EDP
رایحه ورساچه نوع Bright Crystal Absolu EDP
رایحه فرانک اولیویر نوع Bamboo EDP
بو چوپارد نوع Happy Spirit EDP
بو دیزل دسته Fuel For Life Unlimited EDP
بو کارولینا هررا نوع CH Sublime EDP
بو کارولینا هررا جور CH Sublime EDP از بو هایی می‌باشد که بین لیست رایحه زنانه با ماندگاری طولانی منزلت خیر دارااست. مخصوصا که با طبع خنک خویش عطر خویش را در در هوای گرم فصل بهار و فصل تابستان می‌تواند بیش تر از هر دوران دیگری منتشر نماید. این بو خوش رایحه که ماندگاری طولانی نیز داراست به جهت اسانس های ترنج و نعنا هندی و ارکیده و رز عطر گل، خوراکی و خنکی را از خویش بروز خواهد اعطا کرد که می متوانید برای خرید این رایحه از پیوند تحت به کارگیری فرمائید.

رایحه کارولینا هررا گونه CH Sublime EDP رایحه زنانه با ماندگاری خوب

خرید رایحه کارولینا هررا نوع CH Sublime EDP

رایحه بولگاری جور Omnia Crystalline EDT
مارک بولگاری که در سرزمین ایتالیا فعالیت دارد این رایحه خوش کیفیت خویش را مدتی هست که روانه بازار کرده و دربین لیست بو زنانه با ماندگاری زیاد برای خویش رده خیر و خوبی به دست آورده می‌باشد. این بو در نت نخستین خویش عطر گلابی را خواهد داشت که بعد از آن با بو چای و لاله مردابی ادغام جالبی را رقم زده و در غایت در نت نهایی عطر چوب گایاک و خزه درخت بلوط را خواهد داشت. این رایحه بو ای ترکیبی از طبیعت، خوراکی و خنک را دارا می‌باشد که میتواند برای خانم هایی که به عطر ترکیبی عشق و علاقه مند هستند آیتم قابل قبولی باشد.

بهترین عطر زنانه

رایحه بولگاری نوع Omnia Crystalline EDT رایحه زنانه با ماندگاری خوب

خرید بو بولگاری گونه Omnia Crystalline EDT

رایحه شنل جور Coco Mademoiselle EDP
مارک شنل از دارای اسم و رسم ترین مارک هایی است که در مورد بو و ادکلن کار ویژه ای داشته و داراست. این مارک با رونمایی از رایحه Coco Mademoiselle EDP که از بو های لاکچری قلمداد میشود خانم ها را بسیار هیجان زده کرد و در آن به عبارتی روز های اولِ رونمایی استفبال ویژه ای از این رایحه فیس گرفت. این بو زنانه با ماندگاری طولانی نیز عطر ای شیرین از گل ها را دارااست که کاربر را بسیار مجذوب خویش کرده و به جهت خنکی در فصل های گرم می‌تواند بسیار موءثر خیس بو خویش را مشام دور‌وبری ها برساند.

شایسته ترین عطرهای چرم زنانهمشاهده
رایحه شنل دسته Coco Mademoiselle EDP بو زنانه با ماندگاری خوب

خرید بو شنل دسته Coco Mademoiselle EDP

رایحه لالیک دسته Le Parfum EDP
این رایحه خوش رایحه نیز در لیست بو زنانه با ماندگاری زیاد جای میگیرد؛ این بو در نت آغازین خویش بو ترنج و فلفل سیاه را خواهد داشت که بعد از آن در نت میانی بو یاسمن و آفتاب گردان را به مشام خواهد رساند. همینطور در نت آخری نیز عطر دانه تونکاو چوب کفش تابستانی پخش خواهد کرد. این بو خوش عطر مخصول مارک لایک است و برای به کارگیری در تابستان آیتم بسیار خیر به شمار می رود.


برچسب: بهترین عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۴۳:۲۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)