مرجع مقالات رسمی عطر مرجع مقالات رسمی عطر .

مرجع مقالات رسمی عطر

عطرهای تند گریزی بزنید :


ه عطرهای تند گریزی بزنید :
عطرهای تند آنهایی می‌باشند که در مدل “گرم” قرار می‌گیرند. از چاشنی های آیتم عشق و علاقه در فصل زمستان مانند دارچین ، پاستا و هل استعمال نمایید .

بهترین عطر زنانه

عطرمناسب فصل‌زمستان

شرقی های خاطره انگیز را آزمایش نمائید :
شاخه ای دیگر از رایحه ها می‌باشند که تحت عنوان بو شرقی (Orientals) شناخته می گردند . از لحاظ غربی ها این مدل بو ها دارنده بوی بی نیاز و عجیبی میباشند و به همین عامل استقبال نیکی از فروش آن می‌نمایند . البته در کشور ایران این گونه رایحه ها با خاطر ی بویایی ما گره خورده اند و چنانچه دنبال تذکر دوست داشتنی ها می‌باشید می‌توانید آن را تعیین نمائید .

عطرمناسب زمستان

چوبی ها رو آزمون فرمائید :
رایحه وود و خاکستری نیز گزینش خیر برای فصل‌زمستان می باشد، چون آنان دارنده بو و بوی بی نیاز و سنگین می باشند، یادآور درختان کاج و سوختن چوب. برگاموت، نعناع، تخم مرغ، و لاله تمامی در‌این جور قرار دارا‌هستند. شما ممکن میباشد آن‌ها را با چیزی مرکب جفت کرده باشید.

عطرمناسب فصل‌زمستان

طغیان فرمایید:
در حالتی‌که فصل زمستان آیتم عشق و علاقه شما وجود ندارد، می‌توانید به آسانی از بو آیتم عشق و علاقه خویش استعمال نمایید تا روزهای بهترتان را به حافظه بیاورید (در فصل‌تابستان). چیزی را گزینش فرمایید که شیرین و گلدار باشد، یا این که به آسانی چیزی را گزینش فرمائید که فصل‌تابستان را یاداوری نماید. براین اساس، هر توشه که اسپری نمایید، به روزهای گرم فصل‌تابستان منتقل خواهید شد.
برای تولید رایحه و مزه طولانی تر در فصل زمستان، یک گل را با یک بوی عمیق خیس و شدید خیس گزینش فرمایید، به عنوان مثال، اساس ای از گل یاسمن یا این که طبل رنگ زرد میباشد.


برچسب: بهترین عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۲۷:۵۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

رایحه بولگاری نوع Omnia Crystalline EDT رایحه زنانه با ماندگاری خوب


روشی برای به یادماندنی خیس شدن رایحه زنانه
بر طبق گفته های قبل متوجه شدید که ماندگاری یک بو به معیار مواد طبیعی مصرف شده در آن و همینطور پوست بستگی داراست. اکنون برای این ککه عطرمان ماندگاری بیشتری داشته باشد تعدادی سفارش کوچک میکنیم، اولیه این که مبنی بر گفته متخصصین بهتر هست که رایحه را بر روی گردن و پشت گوش خویش بزنید تا ماندگاری بیشتری داشته باشد؛ همینطور در شرایطی که پوست شما کم آب هست بهتر میباشد که از اسباب آرایش و پیرایش بهداشتی که پوست را مرطوب می نمایند به کارگیری کرده و آنگاه مبادرت به اسپره کردن رایحه و ادکلن خویش نمایید تا بو ماندگاری بیشتری بر روی پوست شما داشته باشد.

معرفی بو زنانه با ماندگاری خوب برای هر فصل
درحال حاضر که با این قضیه آشنا شدید احتمالا عشق و علاقه مند می باشید تا بدانید چه رایحه هایی برای فصل های متعدد وجود دارا هستند. از این رو همت می‌کنیم شایسته ترین بو هایی را که خانم ها در فصل های گوناگون می‌توانند به کار گیری نمایند برای شما معرفی کنیم.

رایحه زنانه با ماندگاری طولانی در بهار و فصل تابستان
رایحه کارولینا هررا گونه CH Sublime EDP
بو بولگاری جور Omnia Crystalline EDT
رایحه شنل جور Coco Mademoiselle EDP
بو لالیک جور Le Parfum EDP
رایحه ورساچه نوع Bright Crystal Absolu EDP
رایحه فرانک اولیویر نوع Bamboo EDP
بو چوپارد نوع Happy Spirit EDP
بو دیزل دسته Fuel For Life Unlimited EDP
بو کارولینا هررا نوع CH Sublime EDP
بو کارولینا هررا جور CH Sublime EDP از بو هایی می‌باشد که بین لیست رایحه زنانه با ماندگاری طولانی منزلت خیر دارااست. مخصوصا که با طبع خنک خویش عطر خویش را در در هوای گرم فصل بهار و فصل تابستان می‌تواند بیش تر از هر دوران دیگری منتشر نماید. این بو خوش رایحه که ماندگاری طولانی نیز داراست به جهت اسانس های ترنج و نعنا هندی و ارکیده و رز عطر گل، خوراکی و خنکی را از خویش بروز خواهد اعطا کرد که می متوانید برای خرید این رایحه از پیوند تحت به کارگیری فرمائید.

رایحه کارولینا هررا گونه CH Sublime EDP رایحه زنانه با ماندگاری خوب

خرید رایحه کارولینا هررا نوع CH Sublime EDP

رایحه بولگاری جور Omnia Crystalline EDT
مارک بولگاری که در سرزمین ایتالیا فعالیت دارد این رایحه خوش کیفیت خویش را مدتی هست که روانه بازار کرده و دربین لیست بو زنانه با ماندگاری زیاد برای خویش رده خیر و خوبی به دست آورده می‌باشد. این بو در نت نخستین خویش عطر گلابی را خواهد داشت که بعد از آن با بو چای و لاله مردابی ادغام جالبی را رقم زده و در غایت در نت نهایی عطر چوب گایاک و خزه درخت بلوط را خواهد داشت. این رایحه بو ای ترکیبی از طبیعت، خوراکی و خنک را دارا می‌باشد که میتواند برای خانم هایی که به عطر ترکیبی عشق و علاقه مند هستند آیتم قابل قبولی باشد.

بهترین عطر زنانه

رایحه بولگاری نوع Omnia Crystalline EDT رایحه زنانه با ماندگاری خوب

خرید بو بولگاری گونه Omnia Crystalline EDT

رایحه شنل جور Coco Mademoiselle EDP
مارک شنل از دارای اسم و رسم ترین مارک هایی است که در مورد بو و ادکلن کار ویژه ای داشته و داراست. این مارک با رونمایی از رایحه Coco Mademoiselle EDP که از بو های لاکچری قلمداد میشود خانم ها را بسیار هیجان زده کرد و در آن به عبارتی روز های اولِ رونمایی استفبال ویژه ای از این رایحه فیس گرفت. این بو زنانه با ماندگاری طولانی نیز عطر ای شیرین از گل ها را دارااست که کاربر را بسیار مجذوب خویش کرده و به جهت خنکی در فصل های گرم می‌تواند بسیار موءثر خیس بو خویش را مشام دور‌وبری ها برساند.

شایسته ترین عطرهای چرم زنانهمشاهده
رایحه شنل دسته Coco Mademoiselle EDP بو زنانه با ماندگاری خوب

خرید بو شنل دسته Coco Mademoiselle EDP

رایحه لالیک دسته Le Parfum EDP
این رایحه خوش رایحه نیز در لیست بو زنانه با ماندگاری زیاد جای میگیرد؛ این بو در نت آغازین خویش بو ترنج و فلفل سیاه را خواهد داشت که بعد از آن در نت میانی بو یاسمن و آفتاب گردان را به مشام خواهد رساند. همینطور در نت آخری نیز عطر دانه تونکاو چوب کفش تابستانی پخش خواهد کرد. این بو خوش عطر مخصول مارک لایک است و برای به کارگیری در تابستان آیتم بسیار خیر به شمار می رود.


برچسب: بهترین عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۴۳:۲۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ادکلن زنانه

۳-
خرید ادکلن زنانه لانکوم دسته پوئم Lancome
Poeme EDP خرید
ادکلن زنانه لانکوم نوع پوئم Lancome Poeme EDP خرید
ادکلن زنانه لانکوم جور پوئم Lancome Poeme EDP یک عدد دیگر از ویژگی هایی که حین خرید ادکلن زنانه باید به آن اعتنا کرد ، پخش بوی هر رایحه میباشد . خیلی دارای اهمیت هست که وقتی وارد یک محیط میشوید تمام افراد حاضر در آنجا با احساس کردن بوی بو شما متوجه رسیدنتان بشوند ! به نوعی می‌توانیم بگوییم پخش بوی هر بو می‌تواند به استقبال بهتر دیگر افراد از شما کمک کند . خصوصا در شرای عطر امضای شما باشد . عطر ها بر شالوده مقدار پخش بویی که دارا‌هستند و گونه عطر ی آن ها می‌توانند خوشایند باشند و یا این که پخش بوی آن ها شما را آزار دهد . پس این که عطری خوش عطر و با پخش بوی مناسب تعیین کنیم خیلی حائز اهمیت است . ادکلن زنانه لانکوم پوئم یک عدد از عطر های خوشبو و با پخش بوی بالاست که امروز به آن می‌پردازیم . الگوبرداری این عطر از معاش یکی از شاعران فرانسوی انجام شده و سعی کرده تا ظرافت و لطافت موضوع نیاز شخص را تامین نماید . ترکیبات نت های این عطر مثل بقیه به چهره بازه معین ظواهر نمیشود بلکه در عصر های مختلف هر کدام خود را نشان ارائه میکنند و با کمرنگ شدن آن ها رایحه ی بعدی به میدان می آید . شقایق آبی‌رنگ ، شکوفه پرتقال و وانیل نت های پر رنگ ی این ادکلن زنانه لانکوم حساب میگردند . موج تغییرات تلخ و شیرین یک مخلوط احساسی را برای شما به ارمغان می آورد که به نوعی در طراحی شیشه هم از آن استعمال شده می‌باشد .
یکی از خریداران این عطر اصیل لحاظ خود را اینگونه ابلاغ کرده :
مامان من این رایحه را داشت . هنوز نیز برای اینجانب یادآور مادرم می باشد ، هر زمان که بوی گرم و دلچسب آن را شم می کنم به خاطراتم می‌رسم . من تفکر میکنم شایسته ترین برهه زمانی استعمال از آن در فصل فصل زمستان می باشد ولی مادرم همیشه آن را اسپری می کرد . هلو و کهربا بنظرم شایسته ترین نت های آن میباشند .

بهترین عطر زنانه
ادو
پرفیوم لانکوم Poeme حجم ۱۰۰ میلی لیتر قیمت
برای شما: ۸۵۹٬۰۰۰ تومان مشاهده
کالا و خرید خرید
این عطر ۴-
خرید ادکلن زنانه توباکو وانیل برند تام فورد Tom
Ford Tobacco Vanille EDP خرید
ادکلن زنانه توباکو وانیل برند تام فورد Tom Ford Tobacco Vanille EDP خرید
ادکلن زنانه توباکو وانیل مارک تام فورد Tom
Ford Tobacco Vanille EDP در شرای عطری که به شما معرفی کردند ، از تمام غربال های ماندگاری و پخش بو عبور کرد . هنوز نیز باقی مانده تا بتوانیم بگوییم به یک ادکلن زنانه ایده آل رسیده ایم! خط بو پس از دو مورد گذشته از اصلی ترین فاکتور هاست . البته خط رایحه چه میباشد و چه تفاوتی با پخش عطر دارد ؟ خط عطر به معنای واقعی یعنی زمان هنگامی که یک بو در محفظه باقی میماند . اعتنا نمایید که خواسته دقیقا محفظه محیط شماست و خیر بدن شما ! فرض کنید که در اتومبیل سهیم زندگیتان نشسته اید و وقتی پیاده می‌شوید تا مقطع برهه زمانی طولانی ای عطر و یاد شما آنجا باقی میماند ، خب این خیلی ایده آل و رمانتیک بنظر می رسد . البته در صورتی که درست انتخاب کرده باشید . اعتنا فرمایید که این گزینش شماست که تعیین می‌کند سایرافراد در رابطه ی ذوق و سلیقه ی شما چه فکری می کنند . یک عطر بی کیفیت هرچقدر نیز خط بوی طولانی داشته باشد صرفا سبب اذیت شدن سایر می‌گردد . عطر ی مطلوب در کنار تمامی ی این ها میتواند لحظاتی رویایی برای شما بسازد .رایحه تنباکو وانیل از تولیدها تام فورد می‌باشد که می‌توانیم آن را در نوع ی رایحه های شرقی قرار دهیم . برگ توتون و وانیل از نت های پررنگ ی این عطر میباشند که نوید یک عطر کلاسیک را به شما می دهند . این ادکلن تام فورد از معدود عطر هایی می باشد که چنین ماندگاری مضاعف و پخش بوی سنگینی دارد .
نظر یکی از خریداران این عطر را باهم مطالعه می کنیم :
این بو برای اینجانب مشابه به یک جاذبه هست . آن‌گاه از این که این بو را خریدم و از آن استفاده کردم ، تصمیم گرفتم که شمع ها و خوشبو کننده ی هوای منزل را عوض کنم و نظیر این عطر یک عدد بخرم . من حقیقتا با تمامی ی بو های تام فورد ذیل تاثیر قرار نمیگیرم اما این یکی منحصر به فرد میباشد .


ادو
پرفیوم تام فورد Tobacco Vanille حجم ۱۰۰ میلی لیتر بها
برای شما: ۳٬۳۵۹٬۰۰۰ تومان مشاهده
کالا و خرید خرید
این عطر ۵-
خرید ادکلن زنانه سان شاین مارک آمواژ (آمواج) Amouage
Sunshine EDP خرید
ادکلن زنانه سان شاین برند آمواژ (آمواج) Amouage Sunshine EDP خرید
ادکلن زنانه سان شاین برند آمواژ (آمواج) Amouage
Sunshine EDP ممکن می باشد یک بو را دوست داشته باشید اما نتوانید از آن رایحه به کار گیری کنید . رمز درد و یا آلرژی های گوناگون ممکن میباشد سبب ساز آزار شما بشوند . بدون شک در نگاه اول متوجه این نمیشوید که این رایحه برای شما مناسب میباشد یا نه ! بو ها نظیر خوراکی هایی که در معاش روزمره میخوریم ، دارنده طبع خاص خویش میباشند . عطری قادر است گرم ، خنک و یا این که معتدل باشد . این که تن شما چه طبعی را پذیرش می‌کند نکته ی مهمی است . افت فشار ، حس گرما و یا این که سردرد می توانند از عارضه ها گزینش عطری با طبع خطا باشند ، علاوه بر همه ی این ها دیگر نمیتوانید از آن عطر استعمال کنید و عملا هزینه ی شما بی نتیجه بوده ، می‌خواهیم شما را با یکی از بو های خنک آشنا کنیم . آمواج قادر است یک انتخاب خوب برای عطری خنک باشد ، این ادکلن زنانه عمانی با گذر کرد کمتر از چهار سال از عرضه توانسته خریداران متعددی را به خود جذب کند . سان شاین یک بو زنانه شرقی است که طراحان آن در ایجاد شیشه خیلی دقت کرده اند تا آن حس اصیل را به شخص منتقل کنند ، آسانی و اصالت مدام باهم عجین بوده و هستند . نت های پر رنگ آن بادام و توت سیاه اند . پیشنهاد ایرانوس برای به کار گیری از این ادکلن زنانه فصل های فصل تابستان و بهار می‌باشد .
نظر یکی از خریداران را باهم مطالعه میکنیم :


برچسب: بهترین عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۲۴:۲۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

بهترین عطرهای زنانه برای بهار 2018

بهترین
عطرهای زنانه برای بهار 2018 با نزدیک شدن به فصل بهار این ارگانیک میباشد که دنبال عطر و ادکلن های نو برای استعمال در این فصل قشنگ باشیم . هر سال برندهای مطرح رایحه و ادکلن در جهان، عطرهای تازه خود را معرفی می نمایند و رقابت مشقت دربین این برندهای خوشنام و مطرح مقدمه می شود . این را در حیث داشته باشید که انتخاب رایحه زیاد ذوق وسلیقه ای می‌باشد . ولی با شناختن بهترین عطرها از حیث مصرف کنندگان این انتخاب برای شما ساده خیس می شود . مغازه اینترنتی گارنی لیستی از بهترین عطرهای زنانه که برای فصل فصل بهار سفارش می شود را تهیه کرده است . پس با ما همپا باشید .

بهترین عطر زنانه

Gucci
Bloom Eau de Parfum ( 1 جدیدترین عطر گوچی که شیک ترین بسته بندی را نیز دارااست . گوچی بلوم با ترکیبی از گل های بهاری می تواند به تیتر یکی از عطرهای زنانه بویی به یادماندنی برای فصل فصل بهار باشد .

 

Roberto
Cavalli Nero Assoluto Eau de Parfum ( ۲ روبرتو کاوالی نرو (سیاه) یک عدد از شاهکارهای این برند است . عطری خنک در بطری مشکی طلایی که شیک و سلطنتی به لحاظ می برسد . این بو زنانه به شما حس غرور و اعتماد به نفس خواهد داد و برای میهمانی ها دوچندان مناسب خواهد بود . روبرتو کاوالی نرو عطری ترکیبی از بوی شیرین، تلخ و بوی چوب هست که هوا داران بسیاری را جذب خود کرده است .

 


Shalimar Guerlain Eau de Parfum ( ۳
این عطر خوشبو و شیک از مارک محبوب گرلن با خاطره و یاد امپراطور شاه عالم و عشق او به همسرش ممتاز محل، ساخته گردیده هست . عطری که می تواند آرم ای از عشق و علاقه بی نقطه نهایی و داستانی عاشقانه باشد . عطر شالیمار گرلن بویی شیرین و ملایم دارااست که در آن می توانید بوی گل های یاسمین، رز و زنبق را شم کنید .

 

Coco
Chanel ( 4
بو کوکو شنل نیازی به معرفی ندارد . این عطر که بویی تند و گرم دارد از جمله عطرهای زنانه مطلوب برای فصل بهارست که شکوه و جلال خاصی به شخصیت شما می بخشد . عطر کوکوشنل ترکیبی کلاسیک از عطرهایی مانند گل ابریشم و دانه تونکا میباشد . هر بار که این رایحه را میزنید اعتنا همگی به شما جلب می شود و زن و مرد از شما تعریف خواهند کرد .

 


برچسب: بهترین عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۱۴:۰۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

راهنمای تعیین رایحه و ادکلن‌های خنک

راهنمای
تعیین رایحه و ادکلن‌های خنک تیپ شخصیتی کسانی که طرفدار عطر های خنک از عطرها هستند، اکثر وقت ها جاه طلبانه می‌باشد . این گونه از افراد دارنده یک کبر و غرور مثبت میباشند و خودشان را نسبت به دیگر افراد پاره ای برتر می دانند . همین روحیه و کبر و غرور باعث گردیده این اشخاص بتوانند کارها را نسبت به افراد دیگر بهتر سازماندهی نمایند و شم مدیریتی در این اشخاص موج می زند . بیشتر مواقع در اندیشه میباشند و مدام به دنبال حل مساله مختلف می باشند .

بهترین عطر زنانه

شایسته ترین جور رایحه با رایحه خنک برای آقایان عطر هایی مانند ورساچه مدلEros EDT می باشد، ترکیبی از خنک ترین بو هایی زیرا نعنا، لیمو، سیب سبز و سدر که حس خنکی بسیار متعددی را در فرد القا می نماید و می بضاعت به جثارت این بو را یکی از بهترین گونه های عطرهای خنک دانست و البته خانم هایی که طرفدار عطرهای خنک هستند، می توانند از عطرهای خنک و بسیار معروفی چون عطر های برند بولگاری، نوع Omnia Crystalline EDT ، که ترکیبی از بهترین بو های خنک می‌باشد و در بسته بندی مضاعف زیبایی طراحی گردیده است،استفاده نمایند .

معرفی
7 بو لاگوست مردانه برای آقایانی که می خواهند خاص باشندمشاهده رایحه
خنک شایسته ترین گونه بو راهنمای انتخاب عطر
راهنمای
گزینش رایحه و ادکلن‌های تلخ اکثر زمان ها کسانی که از عطر های تلخ به کارگیری می کنند، شخصیت بسیار حاذق و با ثباتی دارند . این دسته از افراد هیچ گاه در پیش‌روی معضلات تسلیم نمی شوند و همیشه در شغل های خویش مصمم میباشند و بسیار اشخاص فعالی میباشند . ناگفته نماند که اکثری از ورزشکاران نیز طرفدار عطرهای تلخ میباشند . این مدل از افراد دارای هدف فراوان متعددی می‌باشند و اکثر زمان ها اهل معاشرت چندانی نیستند و تنهایی و خلوت را اکثر ترجیح می دهند .

اکثر زمان ها عطرهای تلخ را می توانایی از روی شیشه مشکی و یا این که تیره رایحه تشخیص داد . یک عدد از شایسته ترین برندهایی که عطرهای تلخ زیاد خوشبو و به یاد ماندنی به بازار ارائه کرده می‌باشد و دوست دار دوچندان متعددی هم دارد، برند جورجیو آرمانی می باشد . دسته هایی زیرا Attitude Extreme EDT و یا Code EDT با ترکیبی از شایسته ترین عطر های تلخ نظیر قهوه، اسطخودوس، کهربا، تنباکو و چرم، به تیتر شایسته ترین عطرهای تلخ شناخته شده می‌باشد . و اما در دربین بیشتر خانم هایی که از عطرهای تلخ استعمال می نمایند عطرهای تلخی نظیر کام دی کارگونس جور Wonderoud EDP با ترکیبی از بو های دودی و عود و همچنین عطر نارسیسو رود ریگز جور For him bleu noir EDT با بو های تلخ و دوچندان دلنشین، دوچندان شناخته شده و مناسب میباشد .

 

راهنمای
انتخاب رایحه و ادکلن‌های ملایم این مدل از عطرها با عطرهای شیرین گوناگون هستند . اشخاصی که عطرهای ملایم به کار گیری می نمایند اکثر زمان ها افراد مرموز و اسرار آمیزی هستند . به راحتی نمی توانایی رفتار و رفتار آن ها را تشخیص داد و هر روز به یک رخ مختلف ظواهر می شوند . این جور از افراد قابل اعتماد هستند و در در میان دوستان خوب خود بسیار دوستداشتنی هستند . زود عصبی می شوند اما با این اکنون خیلی زود مساله را فراموش می کنند .


برچسب: بهترین عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۰۳:۴۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

این سبک و سیاق عطرها

بهترین عطر زنانه

بازگردیم به اواخر قرن ۱۹ که Amie Guerlain بو Jickyرا ساخته بود . دوره ای بود که درحال حاضر از آن بعنوان عصر میلاد عطرسازی مدرن، خاطره می شود . از آن بازه زمانی عطاران شروع کردند که اثرات هنری انتزاعی کردار کنند‌ . عطرها به جای این که بو یک تک گل مثل رز یا این که بنفشه باشند، مفهومی شدند . Coco Chanel معروف، خاطرنشان کرد که گل رز بوی فراوان خیر می دهد، ولی شعور نمیکند که چرا یک زن بایستی دوست داشته باشد بوی گل رز بدهد . زن ها گل نیستند . آن گاه او از Ernest Beaux خواست که عطری تازه بسازد، یک عطر مرموز . در سال ۱۹۲۱ این شرکت chanel No . 5 را به دنیا معرفی کرد و همچنان این بو آرم زنانگی هست . در این مقطع عطرهای مردانه سبک پودری- سرخسی داشتند .

این سبک و سیاق عطرها بود که Jicky را تحت تاثیر قرار بخشید و این مورد نقطه ارجاع بی غایت از عطرهای مردانه در قرن بیستم بود . در سال ۱۸۸۲ منزل Houbigant رایحه Fougere Royalیا Royal Fernرا ساخت . این ادکلن مردانه، آکوردهایی از اسطوخودوس، گلسنگ، نوت های گلی و کومارین؛ مولکول هایی با بو پودری و خوراکی که از دانه ی تونکا گرفته شده است؛ داشت . این رایحه طراحی گردیده بقدری درمیان آقایان دوست داستنی شد که اسم آنرا روی یک خانواده عطری گذاشتند . امروزه به عطرهای کلاسیکی که اکوردهایی این چنین دارند، فوژق Fougere / گفته می شود .

 

بعد از برد Jicky و دیگر عطرهایی که رایحه زنان قرن بیستم را به هم پا داشت، Guerlainدر سال ۱۹۵۲ با ساختن رایحه Vetiverخود را به دنیای عطرهای مردانه دوباره پیوند زد . این عطر به وسیله Jean Paul Guerlain، چهارمی نسل از عطاران این کمپانی ارایه شد . زبان بویایی انتخابی بوسیله وی، ریشه های زیرین گیاه وتیور بود، بو ای که مردانگی پرتلالو و حرکتی پویا دارد . Jean Paul Guerlain کیفیت خاکی بو وتیور را با هاله ای از تنباکو، ادغام و سپس آنرا با طراوات و شادابی احاطه کرد . آنچه که الهام بخش Guerlainبود، تصویر باغبانی می باشد که با خاک های گلشن سرو کله می زند و از تنباکوی داخل پیپ خویش لذت می برد . وتیور به علت کیفیت و پیچیدگی خاصی که به عطرهای مردانه می داد، آرم دیگری از عطرهای مردانه شد . همینطور اسم این عطر فراوان حاذق هست . بخش اعظمی از منزل های رایحه مانند Guerlain از اسم ترکیبات رایحه برای نامگذاری آن به کارگیری می کنند .


برچسب: بهترین عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۲۶:۴۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پیدا کردن یک بو خوشبو

پیدا کردن یک بو مردانه خوشبو قادر است در فصول متفاوت سال شما را مشغول خویش کند و آن گاه از صرف بازه زیاد باز هم نتوانید رایحه مسئله علاقه خویش را پیدا فرمایید ، ولی مدام کسانی که دوران زیادی را با عطر و ادکلن راز و عمل دارند میتوانند به شما یک رایحه مردانه خوشبو معرفی کنند . امروز در تحریریه ی ایرانوس تصمیم گرفتیم یک‌سری رایحه خوشبو که در مارکت های جهان فروش قابل قبولی داشتند را به شما معرفی کنیم ، پس سفارش می‌کنیم همراه ما باشید .

بهترین عطر زنانه
بو
مردانه خوشبو چیست؟ تعریف عطر مردانه خوشبو از نگاه هر شخص مختلف می باشد ، البته در شرای بخواهیم یک تعریف کلی برای آن بیاوریم ، به کارگیری از مواد اولیه ای می باشد که عمده مردم آن ها را میپسندند و این با مخلوط شدن در بو قادر است یک فیض ی اعجاز آمیز داشته باشد . یک رایحه مردانه خوشبو اما بایستی کیفیت قابل قبولی نیز داشته باشد و ملاک های کیفیتی هم در آن نظر میشوند . پرداختن به این زمینه یک عدد از نیاز های جامعه می باشد .

تصور نمایید با شخص قضیه علاقه تان قراری دارید و از کمد دیواری خرقه هایتان شایسته ترین ها را تعیین میکنید و زمانی که به سراغ میز بو هایتان می روید با یکسری بو روبرو میشوید اما چیزی که شما را جذب می نماید و باعث می شود آن را انتخاب کنید بهترین بودن عطریست که در نگاه نخستین شما را خیره خود کرده ، انگیزه این مقاله پیدا کردن به عبارتی رایحه ، یعنی یک رایحه مردانه خوشبو می باشد .

مارک
های ساخت کننده بو مردانه خوشبو برند ها و شرکت های خیلی زیادی در مورد ایجاد عطر خوشبو کار مینمایند ، اما مورد دعوا ما برند هایی می باشند که در ایجاد عطر خوشبو مردانه موفق عمل کرده اند و برخورد آن ها هم مطلوب و عالی بوده می‌باشد . ورساچه ، جیوانچی ، کلوین کلاین ، گوچی و … ساخت کنندگان عطر خوشبو مردانه میباشند که با بخت نیکی مواجه گردیده اند و رایحه بوی آن ها همیشه دوست داشتنی بوده است . به ارزیابی و معرفی چند مسئله از آن ها می پردازیم و میتوانید برای خرید بو خوشبو از آن ها استفاده نمایید .

خصوصیت
بو های مردانه خوشبو همان گونه که گفتیم برای گزینش یک عطر مردانه خوشبو باید خصوصیت های دارای اهمیت هر عطر خوشبو را هم مد لحاظ قرار دهیم تا نتیجه ی خیر و خوبی داشته باشد و به یک سری مسئله آن ها مختصر اشاره میکنیم .

به کارگیری
از ترکیبات کارکشته و مناسب در ایجاد عطر جالب
بودن نت های عطر ماندگاری
مناسب پخش
بوی خوب طراحی
بطری جذاب اصل
بودن عطر معرفی
رایحه مردانه خوشبو در غایت ، میخواهیم بو های مردانه خوشبو را به شما معرفی کنیم و می توانید تمامی ی آن ها را از مغازه رایحه و ادکلن ایرانوس تهیه کنید .


برچسب: بهترین عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۴۰:۰۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

بو ارزان بها هرگز


بو
ارزان بها هرگز!
اعتنا داشته باشید که هیچ گرانی بی حکمت نیست! به طبع یک رایحه ارزان بها نه چندان دارای اسم و رسم نمی تواند جای شرکت های دارای اعتبار تولید کننده بو را بگیرد . در قضیه عطرهای نامرغوب بایستی بدانید که ممکن می باشد پس از به کار گیری بد عطر شوند برای همین در شرای از این گونه عطرها دارید آن ها را به هیچ وجه وی لباستان اسپری نکنید . این فعالیت سبب می شود بوی بد به خورد جامه برود و به رنج بتوانید از دستش خلاص گردید اما اگر روی مچ دست هایتان اسپری شده باشد با شست و شو به راحتی از در بین خواهد رفت .

بهترین عطر زنانه

بو را معمولا روی خرقه اسپری نمی کنند، به خصوص پرفیوم ها و ادوپرفیوم ها، چون مقدار روغن آنها بالاست و روی جامه لکه می اندازد اما در شرای خیلی دوست دارید لباستان هم بوی رایحه بدهد، می توانید عطر را روی خرقه های تیره و با مسافت اسپری کنید، آن هم در محل هایی که به چشم نمی آیند، مانند تحت تای گریبان جامه .

بو
گرم، عطر سرد
معمولا عمده اشخاص تعریف بی آلایش رایحه گرم و سرد را می شناسند؛ می دانند عطرهایی که در آن ها بو شکلات یا چوب صندل یا ادویه های شرقی به کار رفته باشد عطرهای گرم به حساب می آیند و عطرهایی که در آن‌ها بو لیمو و نارنج یا هندوانه به فعالیت رفته باشد عطرهای خنک می باشند . برای فصل های سرد باید از رایحه های گرم استفاده کرد و برای فصل های گرم از عطر های سرد .

درحال حاضر که قلیل کم به فصل بهار نزدیک می شویم، بد نیست به تفکر عوض کردن عطرتان بیفتید . برای این فصل از عطر های خنک به کارگیری نمایید . خوبتر میباشد برای این فصل 2 عطر تنظیم کنید؛ یکی برای به کار گیری روزانه و دیگری برای ضیافت ها . عطرهای سنگین، مثل محصول ها کمپانی دیور یا ورساچه را در مهمانی ها به کارگیری کنید؛ این عطرها معمولا به تلخی یا شیرینی می زنند .

از آنجایی که با ورود به فصل بهار روزهای گرم هم ناچیز قلیل خودی نشان می دهند به سراغ عطرهایی با ماندگاری بالا بروید . تن در فصول گرم سال، بیشتر عرق می نماید و همین قضیه سبب از دربین رفتن زود به زود بوی عطر می شود .
برخلاف زمستان که عطرها برای خودشان حالا حالاها می مثل و جایی نمی روند!


برچسب: بهترین عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۵۷:۱۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چطور یک رایحه عالی بخریم؟

چطور
یک رایحه عالی بخریم؟ مجموعه:
مهارتهای زندگی

راهنمای
خرید عطر, خرید بو و ادکلن در این جا برای‌تان نکات جالبی از دنیای خوش بوی عطرها آورده‌ایم . امیدواریم شایسته ترین تعیین را داشته باشید .

بهترین عطر زنانه

عطر
چیست؟ عطرها از 78 الی 95 درصد الکل ارگانیک به علاوه اسانس‌های روغنی ساخته می شوند . این‌که در هر عطری میزان اسانس روغنی به‌کار رفته چقدر باشد، اسامی مختلفی به عطرها می دهد که خوب هست شما نیز با آنان آشنا شوید تا موقع خرید گزینش دقیق‌تری داشته باشید .

پرفیوم‌ها: پرفیوم‌ها بهترین و بادوام‌ترین دسته رایحه‌ها با 22درصد اسانس روغنی هستند .

ادو پرفیوم‌ها: آن گاه از پرفیوم‌ها، ادوپرفیوم‌ها قرار می گیرند . این گروه با داشتن 15 الی 22درصد روغن‌های معطر جایگاه دوم را به‌دست میاورند .

ادوتویلت‌ها: این دسته8 تا 15درصد اسانس روغنی دارا‌هستند .

ادکلن‌ها: که برای مردان به کارگیری می شود تنها حدود 4درصد روغن دارند .

ادوفرش‌ها: ولی رقیق‌ترین عطرها اصطلاحا ادوفرش نامیده میگردند که 3درصد اسانس روغنی دارند و به کار آن‌هایی می‌آیند که دل‌شان می خواهد عطرشان مضاعف ضعیف و ملایم باشد . هرچقدر اندازه اسانس روغنی یک عطر اکثر باشد قیمتش نیز بخش اعظم و ماندگاری‌اش زیادتر خواهد بود .برای همین با دقت به استفاده‌ای که از عطرتان می‌کنید یکی از دسته‌های بالا را گزینش کنید . معمولا برای مهمانی‌ها دسته اولیه و دوم گزینه‌های بسیار مناسبی هستند، به‌خصوص آن‌هایی که دوست ندارند عطرشان را به همراه‌شان ببرند و مجددا تجدیدش کنند . برای استفاده‌های روزمره و محیط‌های کاری، از ادوتویلت‌ها و ادوفرش‌ها به کارگیری کنید که رایحه‌های رقیق و ملایمی دارا‌هستند . امروزه ادوپرفیوم‌ها و ادوتویلت‌ها، بیشترین ساخت خودشان را دارا‌هستند . زیرا آدم‌های مدرن اکثر از هر چیزی خواهان ماندگاری هستند و هردو این موارد ماندگاری نسبتا بالایی دارند .


برچسب: بهترین عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۵۹:۴۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

مواد خالق عطر هر مدل

مواد
خالق عطر
هر مدل عطر حداقل از سه جزو تشکیل یافته هست که فراریت و وزن ‏مولکولی آن‌ها تا حدی باهم تفاوت دارند .

جزء اول :جزء اولیه که تاپ نوت نامیده می شود، فرارترین ماده و مشخصترین عطر را در دارا بوده ‏و در تولید رایحه کاربرد داراست .‏

بهترین عطر زنانه

جزو دوم : جز دوم که میدل نوت نامیده می شود، کمتر گریز هست و عموما عصاره یک ‏گل (بنفشه ، یأس و غیره) می‌باشد .‏

جزء سوم : پایانی قسمتی از یا اندنوت، کمترین فراریت را دارد و معمولا یک رزین یا پلیمر مومی ‏است .‏

سیوتون،
اصلی‌ترین آفریننده عطر
عمده عطرها اجزای اکثری دارا‌هستند و از نظر شیمیایی غالبا مخلوطهای ‏کمپلکس می‌باشند . با پیشرفت تجزیه مواد رایحه ارگانیک ، مصرف ترکیبات آلی ‏سنتزی خالص که بوی آن ها همانند بوی رایحه خاصی می‌باشد، فراوان ‏معمول شده می‌باشد . مثال آن سیوتون ، یک کتون حلقوی است که از سیویت ‏بدست می آید . سیویت ، ماده‌ای هست که از غده‌های گربه سیویت ترشح ‏می‌شود .

گربه سیویت، حیوانی مشابه به گربه است که در اتیوپی و افریقای ‏مرکزی یافت می گردد .‏ سیوتون در بو سازی بها بسیار داراست . امروزه سیوتون بصورت سنتزی ‏موجود هست . برای سنتز سیوتون ، نخست 8 ، هگزادکان 1 ، 16، دی ‏کربوکسیلیک اسید تهیه و تنظیم می‌کنند و آن گاه آنرا بصورت حلقه در می آورند . یون توریم (Th+4) کاتالیزور بسته شدن این رینگ می باشد .

سیویت، مانند مشک، مجموعه‌ای از مواد جاذب جنسی می باشد . این مواد ‏جاذب جنسی در عطرهای اثر گذار با زیرکی به وسیله بوهای گل و گیاهی ‏پوشانده میگردند . جاذبه نخستین از بوی خوش حاصل می گردد . البته اثر ‏اساسی ناشی از سیویتون یا مشک میباشد .‏

سایر
ترکیبات عطر
ترکیبات دیگری که در عطرها بکار می‌روند، مشتمل بر الکلها و استرهایی با وزن ‏مولکولی زیادند . یک مثال ، ژرانیول (با نقطه جوش‎‎‏ 230 مرتبه سانتی‌گراد) یک قسمتی از اساسی از ‏روغن ژرانیوم (شمعدانی معطر) ترکیه‌ای می‌باشد .‏ استرهای این الکل ، برای ساختن ماده معطر سنتزی که بوی رز دارد، در ‏عطرسازی بکار می رود . مثلا استری که از برخورد در بین ژرانیول و اسید فرمیک تشکیل می‌شود، بوی رز دارد .‏

عطرها نوعا 10% تا 25% اسانس عطر و 75% تا 80% الکل و یک اثبات ‏کننده برای نگه داشتن روغن‌های اسانسی داراست . عطرها به اکثر مواد ‏آرایشی افزوده میگردند تا کالا بدست آمده بوی مناسب داشته باشند؛ ‏این مواد بوهای ارگانیک و دیگر اجزایی مانند مواد جاذب جنسی را می‌‏پوشانند . آن ها بعلت داشتن الکل ، خواص ضدعفونی و باکتری‌کشی ‏ملایمی دارا هستند .‏

نکاتی
در رابطه با بو و استفاده از آن فرق
عطرو ادکلن ، ادو پرفوم، ادو توالت در چیست؟
فرق این تولیدات تنها در اندازه غلظت عصاره روغنی تولید کننده بوهای مختلف میباشد . بدیهی می باشد هر قدر غلظت عصاره روغنی در یک عطر بخش اعظم باشد، ماندگاری اش عمده خواهد بود .

غلیظ ترین عصاره، عطر یا perfume اسم داراست با غلظتی دربین 40-15% خالصترین و ماندگارترین بوهاست و در عین حالا گرانترین جور بو می باشد .

و آنگاه از آن به ترتیب، Eau de Perfume با غلظتی در حدود 15-7% متداول ترین گونه رایحه می‌باشد که ماندگاری مناسبی داراست و به گرانی بو نیز نمی باشد .
ادو توالت (Eau de Toilette) در حدود 6-1% غلظت داشته بوی ملایمی دارااست که ماندگاری زیادی نیز ندارد و برای تمدید بوی آن می بایست یکسری بار در ارتفاع روز از آن به کارگیری شود .

و انتها از کلیه ادوکلن (Eau de Cologne) می‌باشد که در واقع به عبارتی ادو توالت (Eau de Toilette) است، بویی ملایم دارد و ماندگاری اش نیز به عبارتی مقدار می‌باشد .

در After Shave های منحصر به فرد آقایان کمترین میزان عصاره روغنی بکار می رود به همین عامل دوام بویش از بقیه اندک خیس می‌باشد .


برچسب: بهترین عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۴۹:۴۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)