مرجع مقالات رسمی عطر مرجع مقالات رسمی عطر .

مرجع مقالات رسمی عطر

رعایت نکات این نحوه تولید رایحه:


عملیات تقطیر


او‌لین شیوه یعنی تقطیر با آب برای تهیه و تنظیم اسانس گیاهان و گل هایی مانند اسطوخودوس، گل محمدی، رز، شمعدانی عطری، آویشن، میخک و مریم گلی به عمل میاید؛

بهترین عطر زنانه
روشی که در شرایطی‌که به کاشان مهاجرت کرده باشید شبیه آن را در گلاب گیری ها چشم اید.

مواد لازم:
ظرفی با ظرفیت ۵۰۰ سی سی
آب: یکی
گل نو موردنظرتان: ۷۵ تا ۸۰ گرم
سینی: یکی
اتانول: به مقدار لازم
روش تنظیم:
در آغاز کاسه را از آب مالامال فرمائید و روی اجاق بگذارید.
آنگاه گل های نو را در آن ریخته و اذن دهید آب جوش بیاید.
پس از اینکه آب جوش آمد، سینی سرد را با یک شیب ملایم بالای کاسه بگیرید
تا بخار ناشی از تبخیر آب یاروهمدم با ترکیبات معطر گل ها (اسانس) روی سطح آن بنشیند.

اسانس همدم با آب دائما به طور قطره قطره از سینی به باطن پیاله گردآوری اسانس چکیده میشود.
هم اکنون شما یک لایه روغن زردرنگ کمرنگ یا این که زردرنگ مایل به سبز روی سطح آب میبینید که به عبارتی اسانس گیاه می باشد.
آن را از آب غیر وابسته کرده، در یک پیاله کوچک بریزید.

یادتان باشد پیاله تان می بایست به طور کامل کم آب، تیره رنگ (با کشیدن یک لایه فویل آلومینیوم میتوانید پیاله را در مقابل نوروروشنایی عایق فرمائید) و متناسب با واحد سنجش اسانس تان باشد.

برای این واحد سنجش از آب و گل، کاسه یک تا یک و نیم سی سی کافی می‌باشد.
درین پیاله نباید هوا باشد و زیرا شما دستگاه وکیوم و بیرون کردن هوا از کاسه را در منزل ندارید،
بهتر میباشد شیشه های تان کوچک باشند که با اسانس لبریز شوند و دیگر هوایی در آنان وجود نداشته باشد.

درحال حاضر بعداز لبریز کردن شیشه و کاسه موردنظر از اسانس، روی آن اتانول بریزید.
اتانول حداکثر بایستی ۸۰ درصد از رایحه شما‌را تشکیل دهد؛
یعنی معیار اسانس ۲۰ درصد باشد و اتانول ۸۰ درصد.
ولی در صورتی دوست دارید عطرتان غلیظ خیس باشد، می‌توانید اتانول کمتری بیشتر نمایید.
هم اکنون رایحه ساخته شده با دست و خانگی شما مهیا هست.

رعایت نکات این نحوه تولید رایحه:
بهتر می‌باشد ظرفی که برای جوشاندن گیاه در آب به کارگیری می‌کنید پیرکس باشد.
زیرا این ظروف واکنشی نسبت به ترکیبات معطر گیاه نشان نداده و آنها‌را تغییر و تحول نمی دهند.
ظروف استیل و آلومینیوم هم در درجه بعدی قرار دارا هستند.
سینی شما می بایست به طور کامل سرد باشد.
معیار گلی که شما برای تولید عطرتان نیاز دارید بستگی به مدل آن داراست.
در صورتی‌که میخواهید اسانس اسطوخودوس بگیرید ۷۵ تا ۸۰ گرم گل آن کافی می‌باشد
ولی بسته به حجم گل معیار آن میتواند کمتر یا این که طولانی تر شود.
حداکثر ترازو متناسب با ۵۰۰ سی سی آب، ۱۰۰ گرم گل هست.
ظروفی که برای محافظت اسانس به کارگیری می‌کنید می بایست تیره باشند و در معرض فروغ آفتاب قرار نگیرند.
زیرا هنگامی اسانس ها در معرض فروغ و روشنایی قرار می‌گیرند تند و بدبو می‌شوند.


برچسب: بهترین عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۰۵:۰۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

این رایحه برای فصل های فصل بهار


اروس، الهه علاقه می باشد و همان گونه که از اسم این بو پیداست، با علاقه در رابطه می باشد. بزرگترین اسانس های آن وانیل، نعنا و دانه تونکا می باشد که عطر ای شیرین و مردانه به آن داده هست. این عطر یکی‌از پیچیده ترین ترکیبات را داراست که برای 4 فصل سال و هم مصرف روزمره و شبانه مطلوب می باشد. از حیث ماندگاری نیز این رایحه بالاترین ماندگاری را داراست، به همین برهان در صورتی می‌خواهید به بازه چندین ساعت با بو خویش بقیه افراد را زیر تاثیر قرار دهید، آن را به شما توصیه می‌دهیم.

بهترین عطر زنانه
بو Dior Sauvage / Eau De Toilette


مارک لاکچری دیور هیچگاه در کردار تولید ها خویش به نادرست نمی رود. این بو نیز از آن گونه عطرهایی می باشد که خانم های بخش اعظمی به آن رای داده و آن را جزو یکی‌از جالب ترین عطرها خوانده اند. اسانس های عنبر، فلفل و ترنج از حاذق ترین بو های جانور در‌این عطرند که شمارا در تمام روز خوشبو و شاداب نگه می دارا‌هستند.


بو Aqua Di Gio Profumo – Giorgio Armani / Eau De Toilette

این رایحه برای فصل های فصل بهار و فصل تابستان و حتی فصل پاییز جان می‌دهد. به جهت ادغام اسانس هایی زیرا چاشنی جات، مرکبات، شمعدانی، گل مریم، رزماری و نعناع هندی، شما می‌توانید هم در زمان روز و هم در مراسم شبانه خویش از این بو به کارگیری فرمایید. یکی ماندگارترین عطرهای مردانه، همین رایحه هست. با زدن آن به خویش بو مدیترانه ای را به دور‌وبری ها تان انتقال می دهید.


برچسب: بهترین عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۵۳:۰۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

برای ساختن یک رایحه نت‌ها را چطور با هم مخلوط کنیم؟


برای ساختن یک رایحه نت‌ها را چطور با هم مخلوط کنیم؟

برای ساختن یک بو در آغاز بایستی نت اساس را به معیار ۲۰ درصد، آن‌گاه نت میانی را به واحد سنجش ۵۰ درصد و در پایان نت بالایی را به معیار ۳۰ درصد با یکدیگر ادغام کرد. در حالتی‌که می‌خواهید رایحه شما نتی اضافه از این سه داشته باشد، بایستی یک بو دیگر به آن بیش تر نمائید. ایجاد رایحه معمولا با یک دسته روغن حمل کننده مقدمه می‌گردد. برای این عمل میتوانید از روغن هسته انگور، بادام شیرین، جوجوبا یا این که روغن کنجد استعمال نمایید. آن گاه نوبت به افزودن بوهای نت‌ها به به عبارتی ترتیبی می‌باشد که گفتیم. در انتها هم می بایست ماده‌ای به نت‌هایتان طولانی تر نمائید که خوب با هم ادغام شوند. برای این فعالیت می توانید از الکل یا این که آب استعمال فرمایید که سفارش ما به شما الکل با خلوص ۱۰۰ درصد می باشد. ولی در‌صورتی‌که می خواهید رایحه جامد بسازید از موم استعمال فرمائید.

بهترین عطر زنانه

اضافه بخوانید: با این نحوه‌ها به راحتی رایحه تقلبی را تشخیص دهید

۳ نکته اساسی که پیش از ساختن بو خانگی می بایست بدانید

اولیه اینکه برای عطرتان یک شیشه تیره رنگ تعیین نمایید. محافظت بو در یک شیشه تیره و دور از نوروروشنایی منجر ماندگاری اضافه آن می گردد. ذکر این نکته ضروری هست که قطعا شیشه‌ای را گزینش نمایید که تا قبل از این در آن خوراکی نریخته باشید؛ به دلیل آن که بو آن خوراکی با بوی رایحه شما مخلوط گردیده و سبب ساز به هم تناول کردن آن میشود. برای روغن‌های حمل کننده بدون شک بایستی از روغنی به کار گیری نمائید که بویی نداشته باشد. در‌صورتی‌که میخواهید از گل‌های طبیعی برای بو عطرتان به کار گیری نمائید، مسلما شاخ و برگ‌های مازاد آن را بگیرید و قطعا گل‌هایتان جدید باشد.

 

 

 

چه دسته عطرهایی میتوانیم بسازیم؟

بسته به ذوق‌تان میتوانید عطرهای مختلفی بسازید اما در صورتی‌که هنوز مردد میباشید به رایحه موردعلاقه دائمی‌تان مراجعه نمایید. شما میتوانید عطرهایی با عطر گیاهی، رایحه گل رز و بو وانیل و نعنا بسازید. دیدنی میباشد بدانید که حتی می توانید با صابون خانگی هم برای خودتان بو بسازید. دیدنی میباشد که بدانید عطرها به چهار خانواده گلی، شرقی، جدید و چوبی تقسیم می‌گردد. آشنایی شما از این بو‌ها سبب ساز می‌گردد که بتوانید با عطری با هارمونی بهتر تهیه و تنظیم فرمائید. به عنوان مثال شما برای ایجاد عطری با بو جدید و خنک بایستی مرکبات، بو‌های سبز و آب را با هم ترکیب نمایید. برای تولید عطری با بو گل؛ ترکیبی از عطر گل‌ها، گل‌های ملایم و گل‌های شرقی هارمونی بسیار خیر به شما میدهد.


برچسب: بهترین عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۱۸:۲۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تببلیغات گوگل ادز برای دامنه IR

 

خوشبختانه جدیدا گوگل ادز امکان تبلیغ مستقیم وب سایت با دامنه آی آر (ir) را فراهم نموده است تا دیگر نیاز به دامنه های بین المللی جهت صرفا تبلیغات در گوگل نباشد فقط تنها محدودیتی که وجود دارد این است که تبلیغات گوگل دامنه IR شما آمریکا نمایش داده نمیشود .

 

تبلیغات گوگل ادز یکی از هوشمندانه ترین نوع بازایابی و تبلیغات هدفمند در عصر نوین می باشد که مورد توجه 90 درصد کسب و کارهای موفق قرار گرفته است.

 

سفارش در گوگل با سیستم شیک رنک

در این سیستم شیک رنک محاسبه هزینه ها به صورت کلیک میباشد و بر اساس هر کلیک مبلغی از شارژ کلی کمپین گوگل ادوردز خریداری شده کاربر کسر میگردد و تا زمان اتمام شارژ بصورت نامحدود سفارش شما در گوگل به نمایش در می آید .

پس بنابراین کاملا هوشمندانه بودجه شما جهت تبلیغات مصرف می شود.

 

 

1- سرعت

این مورد تقریبا از جذاب ترین بخش های تبلیغات گوگلی است و چیزی است که به بهترین نحو می تواند شرکت ها را شگفت زده کند از اینکه می توانند جذب مشتریان آنلاین دریافت کنند.

تبلیغات کلیکی به شدت می تواند سریع تر از سئو برای شما نتایج مطلوب را به ارمغان بیاورد. به معنای واقعی کلمه شما می توانید بلافاصله جایگاه خود را به سمت اولین رتبه و در بالاترین جایگاه از موتورهای جستجوگر ارتقا دهید. این نکته مهم است که به یاد داشته باشید که اگر شما با دقت بودجه بندی نکرده باشید، ممکن است بودن شما در صدر تمامی جستجوها تنها برای مدت کوتاهی باقی بماند.

هر آن چه گفته شد به این معنا نیست که شما نیازی به انجام سئو ندارید، چون این روش تبلیغات کاملا به بودجه شما بستگی دارد. اگرچه که این روش یکی از قدرتمندترین روش ها برای جذب ترافیک به وب سایتتان است، به تر است بطور همزمان نیز روی سئوی وب سایتتان کار کنید تا شما را به صفحه اول گوکل و در جستجوهای اول نشان دهد.

 

2- گوگل بشدت روی تبلیغاتش پافشاری و اصرار دارد

زمان زیادی نگذشته از وقتی که گوگل تنها ۱ تا ۲ تبلیغ را در صفحه اول خود به نمایش می گذاشت و بقیه را به ستون سمت راست منتقل می کرد. اما اکنون تمام تبلیغات را بالای سایر جستجوها قرار می دهد.(و بعضی را پایین). که حتی می تواند نتیجه به مراتب بهتری از سئو را در ذهن مخاطبان بوجود آورد.

حتی اگر شما کلمات کلیدی منحر به موقعیت مکانی خاصی را انتخاب کرده باشید نتایج جستجوی گوگل به مراتب پایین تر از تبلیغات گوگل و حتی نقشه گوگل ظاهر خواهد شد. و این فقط با تبلیغات در نتایج جستجو پایان نمی یابد.

گوگل آگهی های بیشتری را در مکان های بیشتری نمایش می دهد. گوگل نتایج خرید را در ستون سمت راست نتایج جستجو و گاهی اوقات در بالای یک جستجوی تصویر نمایش می دهد. معنای آن کاملا مشخص است.

گوگل می خواهد به کسانی که به گوگل کمک می کنند کمک کند. باز هم تاکید می کنیم که این قضیه به این معنا نیست که نباید دیگر نگران جستجوی ارگانیک گوگل باشید، این فقط به این معناست که گوگل به شما این اجازه را می دهد تا در هنگامی که دارید به کمک سئو روی رتبه بندی خود کار می کنید بتوانید جایگاه بالایی در جستجوی گوگل داشته باشید. سئوی شما باید ادامه داشته باشد تا آن دسته از مخاطبانی که به دنبال نتایج جستجوی گوگل به تنهایی هستند و تبلیغات را دوست ندارند نیز بتوانید جذب کنید.

 

3- تست کردن

کمپین تبلیغات در گوگل ادوردز به شما اجازه می دهد تا تمامی جنبه های تلاش هایتان را بررسی کنید، از متن و عکس تبلیغتان گرفته تا صفحه ی ورود و زمان هایی از روز که تبلیغتان برای جستجوگران نمایش داده می شود. شما می توانید از تمامی ابزارهای موجود برای تست کردن استفاده کنید و بعد حتی تصمیم به اعمال تغییرات فوری بزنید.

 

نکته ی بسیار مهم در این جا اتخاذ تصمیمات آگاهانه است.

همه چیز قابل اندازه گیری است. شما می توانید ببینید که چه اقداماتی جواب می دهد و کدام کارها را نباید انجام دهید. شما به سرعت می توانید هر تبلیغی را متوقف و یا حذف کنید و یا آن را تغییر دهید. اگر متوجه شوید که برخی از صفحات فرود (لندینگ پیج) شما مناسب نیستند شما می توانید به راحتی محتوای آن را تغییر دهید تا برای شما موثرتر باشند.

شما همین ترفند هایی که اینجا انجام می دهید را می توانید با سایر روش های تبلیغاتیتان انجام دهید به طور مثال با شبکه های اجتماعی انجام دهید و مطمئن شوید فرایند تبلیغاتی شما دارد به درستی عمل می کند.

 

4- گسترش امکانات

صرفا به خاطر اینکه با یک دسته کلمات کلیدی تبلیغاتتان را شروع کرده اید به این معنا نیست که در آینده نمی توانید آن را توسعه دهید. در حقیقت شما همیشه باید آماده گسترش و یا تغییر کلمات کلیدی منتخب خود باشید. این مورد می تواند به شما کمک کند تا از چیزهایی که مشتریانتان روزانه جستجو می کنند عقب نمانید.

این نوع تحقیق به بخش های دیگر کمپین شما نیز کمک خواهد کرد. همانطور که کلمات خوب و مناسب بیشتری را پیدا کنید و نرخ تبدیل بالا را کشف می کنید، می توانید از تلاش های SEO خود برای پیاده سازی این کلمات کلیدی و موضوعات استفاده کنید.

 

5- انعطاف پذیری

گوگل ادوردز به شما این اجازه را می دهد تا از متغیرهای بسیاری استفاده کنید. از امکانات انتخاب متغیرها روی کلمات کلیدی گرفته تا زمان و مکان دقیقی که می خواهید تبلیغتان منتشر شود.

 

6- هزینه های خود را کنترل کنید و هزینه های تبلیغات خود را به دقت مدیریت کنید

بخشی از انعطاف پذیری این روش این قابلیت است که شما می توانید حداکثر هزینه روزانه خود را تنظیم کنید.در این صورت شما هیچ گاه حتی به طور تصادفی نیز بیشتر از بودجه روزانه خود را خرج نخواهید کرد.

شما همینطور می توانید میزان بودجه خود را در هر زمان که دوست دارید تغییر دهید، مثلا اگر بودجه ی زیادی را به تبلیغاتی اختصاص داده اید که به خوبی کار می کند و به سرعت در طول روز به پایان می رسد ، می توانید به راحتی آن را افزایش دهید.

این نوع تبلیغات می توانید تا حدی وابسته به موفقیت شما در سایر حوزه های تبلیغاتی باشد. برای مثال اگر تبلیغات شما در سایر فضاهای بازاریابی به خوبی پیش می رود، می توانید هزینه های خود را بیشتر به آن سمت هدایت کنید یا اگر تلاش های شما بر روی سئو دارد جواب می دهد، می توانید سرمایه گذاری خود را کم تر کنید و از مزایای جست و جوی گوگل استفاده کنید.

 

مهم ترین موضوع مرتبط بودن است گوگل می خواهد

تبلیغاتی را به کاربرانش تحویل دهد که مربوط به عبارت هایی است که آن ها جست و جو می کنند. در واقع دلیلش آن است که گوگل می خواهد تا آن ها روی تبلیغات شما کلیک کنند. و مردم دقیقا می خواهند روی چیزی کلیک کنند که بیشترین ارتباط و نزدیکی را با نیازهای آن را داشته باشد. گوگل این مورد را با کمک امتیاز کیفیت قضاوت می کند.

اگر کلمات کلیدی شما دارای امتیاز کافی باشد، شما جایگاه تبلیغاتی بهتری را در گوگل، بازدید بیشتر و کلیک بیش تری را دریافت خواهید کرد. امتیاز کیفیت بالاتر همچنین می تواند به کاهش هزینه شما به ازای هر کلیک کمک کند.

در نتیجه شما می توانید ترافیک بیشتری را در ازای هزینه ی کم تری دریافت کنید.

یک کمپین تبلیغاتی گوگل ادوردز به خوبی با سایر تلاش های تبلیغاتی شما یکپارچه می شود. این امر به شما این اطمینان را می دهد که امتیاز کیفیتی شما بالا خواهد ماند و میزان کلیک دریافتی شما افزایش خواهد یافت.

آیا آماده اید تا کمپین گوگل ادوردز خود را سفارش دهید و فرصت های جدیدی را به کسب و کار خود اضافه کنید؟

اینجا کلیک نمایید .

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۴۳:۱۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چه گونه عطرهایی میتوانیم بسازیم؟


چه گونه عطرهایی میتوانیم بسازیم؟
شما می‌توانید عطرهای مختلفی با اعتنا به ذوق وسلیقه تان بسازید . شما می‌توانید عطرهایی خوشبو با عطر گیاهی، بو گل رز و رایحه وانیل و نعنا و حتی با استعمال از صابون خانگی بسازید. بهتر میباشد که بدانید عطرها به چهار خانواده گلی، شرقی، جدید و چوبی تقسیم می گردد.

بهترین عطر زنانه

برای تنظیم رایحه با هارمونی بهتر می بایست آشنایی بیشتری نسبت بدین عطر ها داشته باشید . برای مثال برای ایجاد عطری با عطر جدید و خنک بایستی مرکبات، بو های سبز و آب را با هم مخلوط نمائید. برای ایجاد عطری با عطر گل؛ ترکیبی از عطر گل ها، گل های ملایم و گل های شرقی هارمونی بسیار نیکی به شما میدهد.

 

تولید رایحه و ادکلن طبیعی و خوشبو در منزل
3 نکته اساسی که پیش از ایجاد بو در منزل بایستی بدانید
1. یک شیشه تیره رنگ برای عطرتان گزینش نمایید. مراقبت بو در یک شیشه تیره و دور از نور و روشنایی منجر ماندگاری اضافه آن میشود.

2. شیشه ای را تعیین نمایید که تا قبل از این در آن خوراکی نریخته باشیدزیرا رایحه آن خوراکی با بوی رایحه شما ادغام میشود.

3.برای روغن های حمل کننده از روغن های سوای عطر استعمال نمایید.

4. در رخ استعمال از گل های طبیعی برای بو عطرتان شاخ و برگ های مازاد آن را بگیرید و بهتر میباشد برای این عمل از گل های نو استعمال فرمائید.


برچسب: بهترین عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۴۹:۰۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

این رایحه یکی‌از پرفروش ترین عطرهای دنیاست


شلیمار گرلن (Shalimar by Guerlain )

بهترین عطر زنانه
این بو در سال ۱۹۲۵ بوسیله جاکوبز گرلن برای تکریم روایت عاشقانه پاد شاه هند، پاد شاه دنیا و همسرش ممتاز محل، ساخته شد.

فرمان روا عالم در سن بیست سالگی و پیشین از وصال به سمت پادشاهی، دختر جوانی به اسم ارجمند بانو را در بازار می بیند که به یار خانواده خویش سرگرم به عمل بوده و در به عبارتی زمانه مجذوب زیبایی این دختر می گردد. پس از وصال به پادشاهی با ارجمند بانو وصلت مینماید. اسم ارجمند بانو بعد از وصال به رده بانوی اولیه قصر به ممتاز محل و در معنای جواهر قصر، عوض میشود. این دو زوج عاشقانه با هم در کلیه موقعیت صلح و آشتی و پیکار معاش می‌کنند و مالک ۱۳ فرزند گردیده بودند. که ممتاز محل به هنگام ولادت فرزند چهاردهم و در سن ۳۹ سالگی از عالم می رود. پادشاه دنیا پس از مرگ وی و برای یادبود عشقشان عمارت تاج محل را در هندوستان می سازد. اسم شلیمار برگرفته از گلشن شلیمار میباشد. که گلشن گزینه عشق و علاقه ممتاز محل بوده.

 

این رایحه یکی‌از پرفروش ترین عطرهای دنیاست و بوی جادویی آن حقیقتا غیر قابل انکار میباشد.

سبک رایحه: مرکباتی ـ چوبی ـ پودری

فصل مطلوب رایحه: فصل‌پاییز و فصل زمستان

وضعیت مطلوب: شب

عطر رایحه
بو نخستین

بو میانی

عطر شالوده


اینسولنس گرلن (Insolence EDP by Guerlain)


این رایحه مثال بدون نقص یک رایحه امروزی (مغایر دو بو قبل که تماما کلاسیک می باشند) در گروه گرلن می باشد. این بو برای دخترهای برنا درست شده و بویی به طور کامل دخترانه دارااست. همانگونه که شیشه این رایحه با طرح گل تشکیل شده، در اعماق بوی این بو عطر گل بنفشه به یاور بوهای شیرین موجود است.

سبک عطر: پودری ـ گلی ـ شیرین

فصل مطلوب بو: فصل بهار ـ فصل‌پاییز ـ فصل زمستان

وضعیت مطلوب: شب و روز

عطر رایحه
عطر اول

بو میانی

عطر شالوده


نارسیسو رودریگز (Narciso Rodriguez )


گهگاه اوغات نمی قدرت از جذابیت بی اندازه بوی مشک دیده پوشی کرد. نارسیسو رودریگز ادغام بی نظیری از بوی مشک با شکوفه های پرتقال داراست. با اسپری کردن این رایحه یک دفعه جذابیت شما یک سری برابر میشود و تمام حواس ها را به سمت شما برمیگرداند. این رایحه امروزی با انگیزه تداعی شم آزادی زن ها ایجاد شده است.


برچسب: بهترین عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۵۸:۰۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

رابطه رایحه با یاد بدین معناست


رابطه رایحه با یاد بدین معناست که از نگاه فلسفی تعامل ما با گوشه و کنار تعاملی بویایی نیز می‌باشد، به دلیل آن که در صورتیکه این طور نبود، نمی‌توانستیم اینک به خیر خاطرات خوب و بد که با بقای ما در رابطه میباشد، به خیال بسپاریم.

بهترین عطر زنانه

10 سال پیش غذایی را خوردیم که مسموممان کرده و اینک به نیکی عطر و طعم آن را به خیال داریم. زنان اقتدار بویایی قادر‌تری دارا‌هستند و طولانی تر از مردان از خاطر بویایی برای تعاملات خویش به کارگیری مینمایند.

لازم می‌باشد، این نکات را درباره با افرادی که روزگار متعددی با شما سپری میکند نیز در ذهن داشته باشید، لحظات خوشگل را با بوهای دلنشین ادغام فرمائید، به این شکل هر بوی خیر و خوبی قادر است خاطرات شیرینتان را زنده نماید.

الهه علیخانی، روانشناس بالینی و معلم دانش گاه با اشاره بدین مسئله می گوید: نصیب مرتبط با شم بویایی در مغز ما رابطه قربت با نصیب یاد دارااست و از این لحاظ عطرها نقش مهمی در زنده شدن خاطرات به خصوص خاطرات خوش دارا هستند، ولی این موضوع یک زمینه تماما فردی میباشد و هر کسی ممکن هست خاطرات یگانه و متفاوتی درباره ی هر بو داشته باشد، برای مثال اکثری از خانم‌ها با به کار بستن از رایحه مامان خویش خاطرات مرتبط با اورا زنده می نمایند.

عطرها بوی خوشی دارا‌هستند و در مرتبه نخستین ما آن ها را برای خوشبو شدن گزینه به کارگیری قرار میدهیم.

به گفته او، مطالعات متفاوت و تجربه‌های فردی ما نشان داده هست که به کارگیری از رایحه قادر است روحیه را تقویت کرده و درحال حاضر اشخاص را بهتر نماید. حتی می‌اقتدار از یک بو مختص برای نشان دادن درحال حاضر فعلی استفاده نمود، برای مثال در شرایطی که گهگاه ما صرفا به‌این برهان جذب کسی می‌شویم که بوی مطلوبی را از او استشمام می کنیم و حتی ممکن می باشد از این قضیه باخبر هم نباشیم.

عطرها دربردارنده موادی به اسم فرومون می‌باشند که شبیه عطر‌های طبیعی تن فعالیت مینمایند و بر خلق و خوی اشخاص دیگر اثر میگذارند که‌این اثر قادر است به طور جاذبه و حس مثبت خویش را نشان دهد و سبب شود که شما در حیث بقیه افراد دیدنی‌خیس جلوه نمایید و اشخاص بیشتری به سمت شما کشیده شوند.

 

 

عطرها با از در میان بردن استرس و نگرانی‌ها و اشتباهات عصبی شما می توانند تندرست جسمی شمارا تقویت کرده و حالت روح و جاری شما‌را نیز بهتر نمایند.

بهنام عبداللهی برنا 17 ساله، خبرنگاری می باشد که در گفتگو ما کمپانی می کند، می گوید: راستش فکر میکنم بوها، مشابه موسیقی میباشند. هر کدامشان بشر را به محیط و دنیای خاصی می برند و به همین خیال و خاطر به حیث اینجانب مهم می‌باشند.

این برنا میافزاید: اینجانب انسان‌های متفاوت را با بوی عطرها و ادکلن‌هایشان میشناسم و هرجایی که به عبارتی بوها را بشنوم حافظه به عبارتی انسان‌ها و فضاهایی که با آن ها دارم می افتم.

هنگامی از وی می پرسم تا بوی ادکلنی که به کارگیری می‌نماید را برای ما تشریح نماید، می گوید: تعریف کردن بو‌ها فعالیت مشقت هست. البته ادکلن اینجانب ، یک ادکلن منحصربه‌فرد جاهای قانونی و مجالس میباشد. بوی ادکلنم، فضای یک اتاق خیلی شیک را تداعی میکند که کف و دیواره‌هایش چوبی می باشد، آن فی مابین شومینه‌ای پر‌نور می باشد، شب میباشد و اینجانب در آن منزل در انتظار مدعوین هستم تا یک جشنی را برپاکنیم.

اشخاص بخش اعظمی در جهان وجود دارا‌هستند که هر ساله بخش متعددی از درآمد خویش را صرف خرید عطرهای دارای اسم و رسم از کمپانی‌های عطرسازی دارای اعتبار می کنند. از این رو امروزه صنعت عطرسازی به پولدارترین کمپانی‌های عالم تبدیل شده‌است. آمارها نشان دهنده درآمد 27میلیارد دلاری این مجموعه‌ها بوده میباشد.

کم یاب حمیدی، ۲۸ ساله، دانشجوی دکترای عمران میباشد دختری محجبه با ظاهری قانونی و تروتمیز که در گفتگو اینجانب کمپانی می کند.در به عبارتی اولی عکس العمل شم آرامبخشی را به آدم منتقل میکند .

وی می گوید: اینجانب عشق و علاقه متعددی به بوی خوب دارم به طوریکه مدام به شامپو و بو اهمیت می ‌دهم و از عطرهایی که به اینجانب وقار بدهد، به کارگیری می کنم. در سال دو توشه ادکلن میخرم که کفایت هم می کند. از برند‌های فرانسه به کار گیری می کنم و یک سری ماه یکبار ۵۰۰ هزار تومان برای خریدش هزینه میکنم.

حمیدی ادامه می‌دهد : اینجانب کلا فردی هستم که رایحه به خیر و خوبی در خاطرم میماند. برای مثال ماه مهر یک بوی خاصی برای اینجانب دارااست یا این که مادرم و پدرم و یا این که هر شخص دیگری که از نزدیک می شناسم برای اینجانب تداعی کننده یک رایحه می‌باشند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۵۱:۱۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چرا رایحه ؟


در‌این نوشته‌ی‌علمی بطور بدون نقص به همگی سوال ها درخصوص رایحه پرداخته گردیده و با یکبار مطالعه این نوشته‌علمی داده ها کاملی به دست خواهید آورد. توصیه می کنیم تلاوت این نوشته‌علمی دیدنی را از دست ندهید.

 بهترین عطر زنانه

بو ، ماده ای خوشبو که تمامی جا با ما یار و همدم می باشد و این عطر دلپذیر یا این که حتی گهگاه آزار دهنده به نحوی با معاش روزانه ما عجین گردیده که خیلی تایم ها فراموش میکنیم که تا چه اندازه ضروری و مهم می‌باشد. اهمیت این قضیه به اندازه ای می‌باشد که در صورتیکه بو نامناسبی را گزینش کنیم تاثیر نامطلوبی را بر خویش و دور و بری ها خوا‌هیم داشت. مطمئن هستیم شماهم همانند ما سوالهای متعدی در ذهنتان موجود هست، به عنوان مثال اینکه عطرها چه تفاوتی باهم دارا هستند و یا این که اینکه چطور یک رایحه مطلوب متشخص خودمان را پیداکنیم و یا این که چکار کنیم تا ماندگاری بیشتری داشته باشد.

چرا رایحه ؟
به کارگیری از عطرها برای معالجه، ساخت احساسات خوب دربین مردم و بهبود ارتباط ها زناشویی، موثر می باشند. احساس بویایی بر روی بخش راست مغز تن بشر که عاطفه ها، یاد و خلاقیت را در اختیار گرفتن میکند تاثیر مثبت داراست. امروزه از آروماتراپی روغن های معطر و بو آن برای معالجه اشتباهات فیزیکی و عاطفی و تندرست هورمونی تن به کارگیری می‌شود. نظریه آروماتراپی بیان می‌نماید که استعمال از اسانس های اساسی به تقویت سیستم ایمنی تن هنگام استنشاق امداد مینماید. بوی های شیرین نیز بر اخلاق اشخاص تأثیر میگذارد و قادر است تحت عنوان یک دسته جاری درمانی گزینه به کار گیری قرار گیرد. از این رو لازم می‌باشد تا داده ها صحیح و جامعی درباره ی عطرها و گونه های آن داشته باشیم تا با تعیین بو مطلوب تاثیر مطلوبی بر اطرافیانمان داشته باشیم.

توصیه مولف: خرید بو مردانه در ۵ گام

مواد تشکیل دهنده ی رایحه عمدتا چه موادی میباشد؟
مواد تشکیل دهنده طبیعی رایحه ها دربرگیرنده گل، گیاهان دارویی، چاشنی جات، میوه، چوب، ریشه، رزین، گل صدف، برگ، لثه و ترشحات حیوانی و همینطور از موادی مانند الکل، مواد پتروشیمی، ذغال سنگ و کوارتز های زغال سنگ استعمال میشود. برخی از گیاهان مانند لیلی دره ، روغن های طبیعی ساخت نمی‌کنند. در واقع، صرفا حدود دو هزار از دویصت و پنجاه هزار سیرتکامل شناخته گردیده گیاهان گلدار دارنده این اسانس می باشند . براین اساس، مواد شیمیایی تصنعی می بایست بکار برده شوند تا بوی مواد غیر روغنی ساخت شود.

 

چرا عطری یکسان در اشخاص متفاوت بو‌ی گوناگون تولید مینماید
در‌صورتی‌که تا به هم اکنون از یک رایحه یگانه فرد دیگری لذت برده اید و بعد از آن آن را بر روی خودتان تست کرده و متوجه می‌شوید که بوی مختلف تشکیل داد، بدانید که شما صرفا نیستید. یک مبنای علمی برای خلق خیره کننده بو موجود هست. در حالی که رایحه معطر ممکن هست به عبارتی اسانس های معطر را داشته باشد، شیمی تن هر شخصی می‌تواند به شدت بر روی چگونگی عکس العمل رایحه بر تن و پوست تاثیر بگذارد. هورمون ها همینطور میتوانند درخصوص طریق کارایی رایحه روی تن به طوری گوناگون اخلاق و رفتار نمایند. رژیم های غذایی نیز می‌توانند بر روی بوی بو به طور کامل تاثیر بگذارند. بدین ترتیب بوی عطری یکسان بر روی اشخاص گوناگون مختلف فعالیت می نماید و لازم می باشد تا عطری را که همگونی بیشتری با شیمی بد شما داراست گزینش نمائید.

توصیه مولف: معرفی ۵ بو اسپورت و یونیسکس

گذشته از خرید می بایست با غلظت و ماندگاری بوی رایحه ها آشنا باشید
گونه های مختلفی از عطرها با غلظت های متعدد موجود هست که تدبیر از آن ها به ما یاری مینماید تا بو مطلوب و با غلظت لازم را برگزینیم.

اکستریت یا این که پرفیوم: این جور رایحه دارنده بالاترین معیار غلظت بو می باشد و حدود شش عدد هشت ساعت ماندگاری دارا هستند.
ادوپرفیوم: بعداز بو بیشترین واحد سنجش غلظت بو را دارااست. ادپرفیوم کلاً دارنده غلظتی میان ۱۵٪ تا ۲۰٪ هست. به صورت میانگین، ادپرفیوم حدود چهار تا پنج ساعت ماندگاری دارااست و معمولا ارزان خیس از بو خالص می باشد.
ادو تویلت: ادو تویلت دارنده غلظتی دربین ۵٪ تا ۱۵٪ هست.این مدل خوشبو کننده معمولا ارزانتر از رایحه و ادکلن می‌باشد و یکی‌از دوست داستنی ترین گونه های بو وجود دارد. ماندگاری ادو تویلت به صورت معمول برای سه عدد چهار ساعت هست.
ادوکلن: دارنده غلظت بسیار پایینتری نسبت به گونه های رایحه می باشد.ادوکلن مجموعاَ غلظتی فی مابین ۲ تا ۴ درصد دارااست و نسبت به بقیه بو ها از غلظت بیشتری از الکل شامل است و از عطرهای دیگر ارزان خیس هست.
ایو فرایشه : مشابه به ادوکلن می باشد که معمولا ماندگاری به بازه دو ساعت داراست.ایوفرایشه دارنده غلظتی حتی کمتر از بو و ادکلن می‌باشد که عموما میان تنها ۱٪ تا ۳٪ می باشد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۴۱:۱۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

10 رایحه خوشگل و خوشبو منحصر فصل‌پاییز


این بو که یکی 34 رایحه تیم خودش میباشد، الهام گرفته از منزل بو اصلی در بلوار 34 سن جرمین پاریس هست. بو «اسنس اینسنس» 2015 ترکیبی از یاس، فصل بهار نارنج و ریحان هست که به طور کلی عطری کلاسیک با عطر یاس را ساخته هست. شیشه 75 میل این رایحه 100 پوند میباشد.

 بهترین عطر زنانه

تام فورد

10 رایحه خوشگل و خوشبو منحصر فصل‌پاییز

عطر گیرای زنجبیل، برگاموت و فلفل سیاه و صورتی به قلب عطر ماگنولیا، یاسمن، ایلنگ، چوب سدر و چوب فلفل در بو «ونیشن برگاموت» تام فورد با بو گرم چوب کفش تابستانی، درخت تانکا، عنبر ادغام شده‌است و عطری تند و مست کننده پاییزی را پدید آورده هست. شیشه 50 میل این بو 145 پوند می باشد.

 

کلویی

10 بو خوشگل و خوشبو منحصر فصل‌پاییز

این رایحه تازه و سبک‌خیس از این مارک، مبنی بر رز سپید ساخته شده هست و با برگاموت، لیمو، ا، یاسمن، غنچه رز، گل پنبه و مشک ادغام شده‌است. این بو یکی‌از دیگر از اعضای زیبای خانواده «کلوئی» می‌باشد.

 

Aesop

 

10 بو قشنگ و خوشبو اختصاصی فصل پاییز

این رایحه زنانه-مردانه، دومی رایحه این مارک پس از «مراکش» می‌باشد و ترکیبی از عطر ریحان، میخک، خس خس و مرکبات می باشد که عطری ماندگار و به یادماندنی را خلق و خوی نموده است. شیشه 50 میل این بو 63 پوند می‌باشد.

 

میلر هریس

10 بو خوشگل و خوشبو منحصر فصل‌پاییز

بو «تی تونیک» که جزو سه رایحه نامبرده در خبر نامه «ادیشن» هست، عطر‌ای ترد، نو و عالی برای به کار گیری روزمره دارااست. نت بالایی برگاموت، نارنج و لیمو داراست و با بو دودی چای و جوز هندی مخلوط شده‌است و تارتوس و مشک در نت شالوده به عطر چای آمریکای جنوبی که «میت» اسم داراست پیوستند و این رایحه فوق‌العاده را پدید آورده‌اند. شیشه 100 میلی این رایحه 95 پوند می باشد.

 

Shay & Blue

10 بو خوشگل و خوشبو اختصاصی فصل پاییز

افرادی که عطر‌های شیرین دوست دارا‌هستند، شیدا بو «فرمبویز نویر» شی اند بلو خواهند شد. ترکیبی معطر از تمشک قرمز‌رنگ و سیاه با نت میانی زنبق و عود و نت شالوده مشک و چوب‌های تیره. شیشه 100 میلی این بو 55 پوند میباشد.

 

ایو سن لورن

10 بو خوشگل و خوشبو اختصاصی فصل‌پاییز

ادوپرفیوم «بلک اوپیم» ایو سن لارن سال گدشته عرضه شد و رایحه امسالش با همین اسم نیز ملایم‌خیس و نو‌خیس می باشد و بو اصلی قهوه دارااست. نت بالایی مرکبات، گلابی و کشمش سیاه، عطر میانی قهوه، یاس، فصل بهار نارنج و چای را معرفی می‌نماید و عطر اصلی هم ترکیبی از مشک سپید و چوب‌های سپید هست. شیشه این بو به طریق خارق‌العاده‌ای براق می باشد! شیشه 50 میل این بو 52 دلار پوند هست.


برچسب: بهترین عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۰۲:۰۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

۵ بو از خوشبو‌ترین و پرفروش‌ترین عطرهای زنانه


۵ بو از خوشبو‌ترین و پرفروش‌ترین عطرهای زنانه تابستانی با ماندگاری خوب منتشر گردیده در ۰۵-۰۴-۹۸ 27107 بازدید سوای بینش
بازه روزگار تقریبی مطالعه : 7 دقیقه
5 بو از خوشبو‌ترین و پرفروش‌ترین عطرهای زنانه تابستانی با ماندگاری خوب
گزینش عطری با بو مطلوب برای روزهای گرم فصل‌تابستان پیش رو از آن جور مواقعی هست که در عین سهل بودن بسیار حساس میباشد و نیاز به تجربه فراوان داراست. درین نوشتار به شما میگوییم چه گونه یک رایحه مطلوب برای فصل‌تابستان گزینش فرمائید و درپی ۵ مثال از خوشبو‌ترین و پرفروش‌ترین عطرهای زنانه تابستانی با بو خنک و ماندگاری بالا و پخش بوی بالا را به شما معرفی میکنیم.

 بهترین عطر زنانه

 

 


چطور یک بو تابستانی خنک و خوشبو گزینش کنیم


چطور یک بو تابستانی خنک و خوشبو تعیین کنیم

 

بو مردانه و زنانه فرقی ندارد، در وهله ابتدا یادتان باشد رنگ شیشه و رایحه به طور اتفاقی گزینش و پباده سازی نمی شود. طبق گفته کارشناسان حوزه بو، در اکثر زمان ها موردها عطرهایی با زرد رنگ، سبز، صورتی و آبی‌رنگ عطرهایی با بو‌های خنک، بشاش و نو، مطلوب فصل‌تابستان میباشند. در واقعیت ترفند تعیین بو مطلوب فصل تابستان گزینش عطرهایی با بوی خنک و سرد هست. عطرهایی با بو نعناع هندی، چوب درخت سدر، شکوفه لیمو، پرتقال و ماندارین، چوب تر و نارنج، خیار دریا و اقیانوس و به صورت کلی عطرهای موسوم به گلی- میوه‌ای شایسته ترین گزینش‌ها برای عطرهای تابستانی محسوب میشوند. یادتان باشد گزینش عطرهایی با عطر شیرین، سنگین و بیشتراز حد غلیظ برای تابستان منجر آزار و سردرد دور و بری ها به خصوص در فضا‌های سربسته مثل دفتر کار و آژانس و اتوبوس و مترو میگردد. پس در تعیین یک بو مطلوب برای فصل تابستان یه خرده اعتنا فرمائید.

 

خوشبو‌ترین و پرفروش‌ترین عطرهای زنانه تابستانی


خوشبو‌ترین و پرفروش‌ترین عطرهای زنانه تابستانی

 

Miss Dior Cherie؛ برای دختران شیک، باذکاوت و شیدا پاپ‌کورن


Miss Dior Cherie؛خوشبوترین و پرفروش‌ترین عطرهای زنانه تابستانی

 

زمانی کلام از عطرهای خوشبو و پرطرفدار زنانه به بین می آید قطعا عطرهای شیک و پرطرفدار مارک دارای شهرت «دیور» در ستون پنج گزینش در آغاز قرار میگیرند. بو زنانه تابستانی Miss Dior Cherie با عطر میوه‌ای- مدیترانه‌‌ای، انتخابی خنک و خوشبو برای شب‌های کوتاه و روزهای بلند فصل تابستان که به عبارتی‌طور که از نامش پیداست مثل یک گیلاس شیرین و جالب می‌باشد. بو میوه‌ای و دلفریب این بو پر اسم و رسم و پرطرفدار Riley Keough نوه پهناور Elvis Presley فیس تبلیغاتی این دختر شیرین مارک لاکچری «کریستین دیور» می باشد. در معرفی این بو زنانه تابستانی آمده هست: عطری مطلوب دختران سرزنده و خنده رو، تیزهوش و دیدنی و احساسی که پاپ‌کورن هم دوست دارا هستند. آری تعجب نکنید، دخترانی که پاپ‌کورن دوست دارا‌هستند. ولی دلیلش را بعدا متوجه خواهید شد. بو با عطر ملایم پرتقال ماندارین، آناناس، گیلاس و توت‌خارجی مقدمه می گردد. پیرو بوی خوش گل‌‌های یاس، رز، بنفشه و بوی مدهوش کننده کارامل و ولی پاپ‌کورن مشام‌تان را مهرورزی می کند. بو اصلی و آخرین بو هم بوی دیدنی مشک، نعناع‌هندی و عنبر هست.

 

مطلقا بخوانید راهنمای خرید عینک آفتابی؛8 نکته قابل توجه خرید عینک آفتابی که کمتر کسی میداند


Rio Glow Jennifer Lopez؛ یک رایحه زنانه بشاش و سرخوش


Rio Glow Jennifer Lopez؛ یک رایحه زنانه بشاش و سرخوش

 

فصل تابستان سال ۲۰۱۴ و به طور همزمان با ابتدا مسابقات استکان جهانی فوتبال در برزیل بود که «جنیفر لوپز» از این بو خوشبو زنانه تابستانی خنک و سرخوش به اسم خودش رونمایی کرد. رایحه گلی- میوه‌ای Rio Glow یا این که (ریو در تب‌و‌تاب می باشد) با بو‌های بشاش و سرزنده تابستانی‌اش یادآور سرخوشی و روحیه خنده رو مردم برزیل می باشد. رایحه با عطر ابتدایی هلو، گلابی و سیب ابتدا می شود و با رایحه شکوفه پرتقال، آلو و گل آفتاب‌پرست ادامه پیدا می‌نماید. بو اساس و اصلی بو وانیل، سدر، مُتردید و کهربا میباشد که آن را تبدیل به یک بو زنانه خنک و ملایم برای روزهای گرم فصل تابستان می نماید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۱۰:۲۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)