مرجع مقالات رسمی عطر مرجع مقالات رسمی عطر .

مرجع مقالات رسمی عطر

عطرها را کجا نگه داریم؟


عطرها را کجا نگه داریم؟


مکانی که عطرتان را در آنجا حفظ میکنید، می‌تواند روی بوی آن تاثیر متعددی بگذارد، براین اساس بایستی درخصوص جای مراقبت آن احتیاط لازم را به خرج دهید. مثلا حفظ رایحه در مکان هایی که تغییر‌و تحول ناگهانی دما دارا هستند، می‌تواند آن را به‌سرعت تجزیه نماید. نوروفروغ خورشید نیز همین تاثیر را میگذارد. براین اساس از قرار دادن شیشه عطرتان در مکان هایی با دمای متغیر و در مقابل فروغ بدون واسطه خورشید، پرهیز کنید.

بهترین عطر زنانه
بیش تر بخوانید: ۱۵ نکته برای ماندگاری بیش تر رایحه روی جامه

در‌حالتی که میخواهید که عطرتان دوام بالایی داشته باشد، آن را در مکانی سرد، کم آب و بدون‌نور قرار دهید، برای مثال کمد دیواری جامه هایتان میتواند مکان قابل قبولی برای این عمل باشد.
چه مقدار از رایحه به کارگیری کنیم؟
بعد از این که رایحه آیتم عشق خویش را پیدا کردید، می بایست طریق استعمال صحیح از آن را بدانید. برخی ها در مصرف رایحه صرفه جویی مینمایند و صرفا به یک اسپری راضی می گردند، در حالی که‌این مقدار آنقدر نادر میباشد که هیچکس متوجه آن نخواهد شد. افراط درین عمل هم صحیح وجود ندارد چون ممکن میباشد که بو شدید عطرتان، توی ذوق و سلیقه بقیه افراد بزند. به همین عامل می بایست مقدار صحیح به کارگیری از آن را بدانید. در واقع ترازو به کار گیری از آن به جور عطرتان بستگی دارااست. برای مثال برای عطرهای سبک می بایست مقدار بیشتری(حدود 4 تا 6 اسپری) نسبت به عطرهای سنگین و تند(2 تا 3 اسپری)، مصرف نمود.


شایان توجه آقایان

۱۳. عطرتان را یک یا این که دو توشه بر روی استخوان ترقوه‌ی خویش ذیل گردنتان اسپری فرمایید. شیشه‌ی عطرتان را از ۱۸ سانتی‌متر دورتر نکنید.

۱۴. بو را به ران خویش اسپری فرمایید. یک اسپری سریع به جلوی هر ران کافی میباشد. عطر‌ی آن در زمان روز ارتقاء پیدا می نماید.

۱۵. عطرتان را به مچ دست خویش اسپری فرمایید. شیشه‌ی آن را به مسافت‌ی ۱۰ سانتی متر از مچ هر دستتان نگاه داشته و یک توشه اسپری نمایید.

خیلی‌ها تنها از یک گونه بو استعمال مینمایند، این اشخاص بایستی بدانند با سپری شد روزگار، تن آنان به بوی رایحه عادت کرده و دیگر آن جذابیت و شفافیت بو خالص را ندارد، سفارش میشود از رایحه‌های متعدد و بو‌های خنک و گرم به تناوب به کارگیری نمایند تا هم بدنشان به یک جور بو خو نگیرد و هم جذابیت عطرهای متعدد را تجربه نمایند. اما عطرهای سنتی را هم می‌قدرت در برنامه گذاشت، تنوع جالبیست.


برچسب: بهترین عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۰۵:۱۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

گهگاه ملایم و خنک، گهگاه تند و تلخ


داجتماعی‌ها؛ گهگاه ملایم و خنک، گهگاه تند و تلخ
این گونه اشخاص توان نیکی برای سازش با ضوابط و موازین اجتماعی ندارند و به‌نوعی از آنان رمز گشوده میزنند. دروغگویی و فریبکاری یک کدام از خصوصیت‌های این اشخاص میباشد. تحریک‌پذیر و پرخاشگر میباشند همینطور بی‌احتیاط و بی‌مسئولیت. فریبکاری و اغواگری یک کدام از خصوصیت‌های بارز این جور اشخاص میباشد و دوست دارا‌هستند برای سوءاستفاده از دیگرافراد اعتماد آن ها را به نوعی جلب نمایند تا بتوانند چهت نیل به انگیزه‌شان آنان‌را فریب دهند. به لحاظ میرسد بسته به حالت، اضافه از عطرهای ملایم و خنک استعمال میکنند تا حالتی از احساس اعتماد را در طرف مقابل‌شان ساخت نمایند. تنوع بو در‌این مدل اضافه مشاهده میشود. شخصیت‌های نمایشی؛ عطرهایی می زنند که دقت سایر افراد را جلب نماید این اشخاص، تحریک‌پذیر و هیجانی‌اند و رفتاری پر رنگ و لعاب، نمایشی و برونگرایانه دارا‌هستند. ولی با وجود خلق متظاهرانه و لبریز زرق و برقی که دارا‌هستند، اکثر اوقات نمی‌توانند دلبستگی عمیقی را به زمان طولانی نگهداری نمایند. از آن‌جا که اعتنا‌طلبی افراطی، یکی بارزترین خصوصیت‌های این نوع اشخاص میباشد؛ براین اساس به لحاظ میرسد عطرهای شیرین، گرم و تند را اضافه تعیین مینمایند زیرا هیجانات آن ها را طولانی تر برمی‌انگیزد. این اشخاص مدام دوست دارا هستند بوی خوب بدهند و با این بوی خوب روی بقیه افراد تأثیر دلخواه‌شان را بگذارند. درواقع این اشخاص از رایحه به کارگیری‌ ابزاری می کنند؛ یعنی عطری را به کار گیری می‌نمایند که بوسیله آن بتوانند دقت بقیه افراد را به خویش جلب نمایند. مصرف رایحه در‌این جور از اشخاص خیلی بالاست.

بهترین عطر زنانه

وسواسی‌ها؛ مدام یک بو یگانه را گزینش می‌نمایند
کمال‌گرایی و سختگیری بیشتراز حد و همینطور غیرقابل‌انعطاف بودن از خصوصیت‌های بارز شخصیت‌های وسواسی میباشد. آن‌ها نسبت به وظایف خویش تعهد بیشتراز حد دارا هستند. اکثر اوقات اشخاص کم آبی به حیث می‌رسند. معمولا در تصمیم‌گیری مبتلا اختلال می باشند زیرا خوف از ناکامی تناول کردن دارا هستند. روی ایده ها و عقایدشان اصرار می کنند؛ از این رو کمتر به احساسات سایرافراد دقت نشان میدهند. کوشا و سخت کوش می باشند ولی زیرا به جزئییات اهمیت متعددی میدهند نمی‌توانند روی اصل مسئله تمرکز نمایند. این اشخاص در گزینش، فراهم نمودن و مصرف رایحه هم آلرژی بیشتراز اندازه به خرج میدهند. معمولا تنوع رایحه در‌این نوع زیاد چشم نمی شود زیرا عوض کردن دسته رایحه و گزینش عطری دیگر برای آنان فعالیت بسیار رنج میباشد.

متعلق‌ها با حیث بقیه افراد رایحه می خرند
شخصیت‌های متعلق شخصیت‌هایی میباشند که برای نیازهای عاطفی و جسمی خویش بیشتراز اندازه به سایرافراد متعلق‌اند. همیشه به تأیید آنان نیاز دارا‌هستند و معمولا به علت تعلق متعددی که به دیگرافراد دارا‌هستند و ترسی که از طرد شدن بوسیله دیگرافراد به آن‌ها دست میدهد به‌هیچ‌وجه بضاعت و توان مخالفت با دور و بری ها‌شان را ندارند و بیش تر از بقیه افراد به لحاظ دور‌وبری ها‌شان اهمیت می دهند. این اشخاص در تعیین بو هم عشق و نیاز خودشان را در لحاظ نمی‌گیرند و اضافه درپی به دست آوردن تأیید از کسانی میباشند که به آن‌ها متعلق‌اند. متعلق‌ها عطری را میخرند و به کارگیری می نمایند که طرف مقابل‌شان دوست داشته باشد. تنوع بو در‌این اشخاص بسته به تعداد اشخاصی که به آنان متعلق‌اند، فرق مینماید. معمولا تنهایی مبادرت به فراهم کردن بو نمی کنند و در گزینش بو حیث دیگر افراد را جویا میگردند.


برچسب: بهترین عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۲۷:۵۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

باز‌نگری خاصیت عطرها


باز‌نگری خاصیت عطرها

بهترین عطر زنانه

چقدر از خاصیت عطرها مطلع می‌باشید؟ آیا به بوی خوش تن و استعمال از بو و ادکلن اهمیت می دهید و خرید بو در معاش شما یک حق تقدم میباشد؟ آیا پیش از خروج از خانه و رفتن به اطراف‌کاری یا این که صمیمانه از بو به کارگیری میکنید؟ در حالتی‌که پاسختان به‌این سوالها مثبت میباشد به شما شادباش میگوییم، شما طرفدار بوی خوش و شامه نواز میباشید و به کار گیری از رایحه در معاش شما یک ضرورت میباشد.

رایحه، ادکلن و دئودورانت امروزه صرفا به جهت خواص خوشبوکنندگی‌شان وجود ندارد که آیتم به کار گیری قرار می گیرند بلکه این تولید ها دارنده فواید بی‌شماری می باشند که روی تندستی اشخاص تاثیر میگذارند. یکی‌از مهم ترین خاصیت عطرها غلبه بر استرس و در دست گرفتن آن میباشد، همینطور معالجه بی‌خوابی و شب بیداری‌های طولانی نیز از سایر خاصیت عطرها به حساب می آید. در‌حالتی که میخواهید از سایر خاصیت عطرها باخبر گردید ما‌را تا آخر این نوشته ی علمی ملازمت و همراهی فرمائید.

۱۰ آیتم از خاصیت عطرها که شاید تاکنون به آنان دقت نکرده باشید

۱ – بوی خوش و شامه نواز

این گزینه از خاصیت عطرها به طور کاملً واضح میباشد. حق تقدم به کارگیری اشکال عطرها از قبلی تاکنون به خیال بوی خوشی میباشد که از آن‌ها ساطع می‌گردد. هنگامی به صورت روزمره از بو و ادکلن به کار گیری می کنید، همواره به شما امداد میکند بوی خوشی به یاروهمدم داشته باشید و نیز بر بوی بدی که ممکن میباشد بر اثر عمل و کار روزانه یا این که گرمای هوا از تن منتشر شود خودداری به فعالیت میاورد.

 

۲ – بهبود خوی و خو و دفع انرژی‌های منفی

از سایر خاصیت عطرها می‌اقتدار به بهبود خلق و خوی و خو و شکیبایی اشخاص اشاره نمود. به کار گیری از رایحه و ادکلن به شما امداد می‌نماید تا همواره روحیه خویش را محافظت فرمائید. صرفا کافی‌ست هنگامی که مبتلا استرس می‌باشید یا این که در معرض فشارهای کاری قرار دارید یا این که پیش از کمپانی در کنفرانس و جلسات مهم کاری که معمولاً احساسات منفی در شخص ارتقاء یافته و ممکن میباشد به باخت شخص منتهی گردد، از بو گزینه عشق و علاقه خویش استعمال نمایید. عطر کردن این بو به شما روحیه داده و موجب می گردد تمام احساسات منفی و هراس درونی‌تان به یکباره از میان رفته و احساسات مثبت وجودتان را لبریز نماید.


برچسب: بهترین عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۳۴:۵۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چرا بوی ادکلن در اشخاص مختلف مختلف است؟


چرا بوی یک گونه بو در اشخاص مختلف مختلف است؟
مخلوط شیمیایی تن, رژیم غذایی و سن اشخاص بر عطری که به پوست زده میشود تاثیر می‌گذارد . درضمن, رایحه دارای بخش اعظمی از روغن های اسانس دار می‌باشد . بعضی از روغن های اسانس دار تاثیر متفاوتی بر روی پوست اشخاص میگذارد و احتمال دارااست که بعضی از آنها جذب پوست بشود . همین  بهترین عطر زنانه  مساله سبب میگردد تا بویی از پوست متصاعد شود و در فیض بوی رایحه نیز گوناگون شود .را چه طور به کارگیری مینمایند؟
در کمال تعجب بازدید می‌کنیم که اکثری از خانمها نمی دانند که رایحه را به کجای پوست خودشان بزنند . بو بایستی به نقاطی که دارنده نبض می‌باشد زده بشود . در واقعیت, نقاط دارای نبض, نقاطی میباشند که مسافت رگها از تراز پوست به کمترین حد خویش میرسد و در همین نقاط, رگهای خونی حرارت بیشتری از خودشان می‌دهند که به طریق یک پمپ کوچک رایحه کار می نماید و بوی رایحه نیز خوب تر متصاعد میگردد . نقاط دارنده نبض عبارت میباشد از : مچ دست, پشت گوش, پشت زانوی پا و پشت آرنج دست نصیب پائین گلو . درضمن برای اینکه بوی رایحه استمرار بیشتری داشته باشد, روی مچ های پا نیز زده می‌شود که جریان متصاعد شدن رایحه را از پائین به بالا قابلیت پذیر می سازد .

چرا
بعضی از عطرها گران‌قیمت میباشند؟
عطرها دارنده اندازه معینی از مواد تشکیل دهنده طبیعی گران‌قیمت می‌باشند . برای ساختن 452 گرم روغن گل محمدی, بیش تر از یک بدن گلبرگ گل به کارگیری می‌شود که سه عدد چهار هزار دلار هزینه در بر داراست . همین مسائل در ارتباط اکثری از اشکال روغن های اسانس دار نیز راست گو می‌باشد .

چه
مواقعی را می بایست در محافظت رایحه رعایت کرد؟
بو, می بایست بدور از حرارت یا این که سرمای بیشتراز حد نگهداری بشود . ضمنا, در شیشه رایحه می بایست سفت بسته شود تا از بخار شدن آن دوری گردد . از قرار دادن رایحه برای زمان طولانی در قبال تابیدن فروغ و روشنایی خورشید نیز دوری بشود .

آیا
رایحه مصارف دیگری بجز به کار گیری آن روی پوست دارااست؟
به هنگام استحمام, میتوان تعدادی قطره از بو دلخواه را در آب وان سرازیرشد . درضمن به هنگام شستشوی لباس های ذیل نیز می قدرت یک‌سری قطره از بو دلخواه را به آب شستشو جاری شد یا این که آن را روی گل های تصنعی و مصنوعی اسپری کرد .


برچسب: بهترین عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۳۷:۳۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

عطر گرم، عطر سرد

معمولا بیشتر افراد تعریف بی آلایش بهترین عطر زنانه  رایحه گرم و سرد را می شناسند؛ می دانند عطرهایی که در آنها رایحه شکلات یا این که چوب دمپایی یا ادویه های شرقی به کار رفته باشد عطرهای گرم به حساب می آیند و عطرهایی که در آنها رایحه لیمو و نارنج یا این که هندوانه به عمل رفته باشد عطرهای خنک می‌باشند . برای فصل های سرد بایستی از بو های گرم به کارگیری کرد و برای فصل های گرم از بو های سرد .

هم اکنون که کم اندک به بهار نزدیک می شویم، بد نمیباشد به فکر عوض کردن عطرتان بیفتید . برای این فصل از بو های خنک استفاده کنید . بهتر میباشد برای این فصل 2 عطر تهیه و تنظیم کنید؛ یکی برای استعمال روزانه و دیگری برای ضیافت ها . عطرهای سنگین، مثل تولید ها کمپانی دیور یا ورساچه را در ضیافت ها به کار گیری کنید؛ این عطرها معمولا به تلخی یا شیرینی می زنند .

از آنجایی که با ورود به فصل بهار روزهای گرم هم قلیل ناچیز خودی نشان می دهند به سراغ عطرهایی با ماندگاری بالا بروید . تن در فصول گرم سال، بخش اعظم عرق می کند و همین مسئله سبب از در بین رفتن زود به زود بوی بو می شود .
برخلاف فصل‌زمستان که عطرها برای خودشان هم اکنون حالاها می مانند و جایی نمی روند!
نحوه
درست به کار گیری کردن از عطر
خیلی ها تاءمل می نمایند همین که رایحه را روی بدن اسپری کنند، عمل تمام است! غلط نکنید . بو زدن آداب منحصر به فرد به خودش را دارد، اما درصورتی که دلتان می خواهد ماندگاری عطرتان اکثر شود و مرتبا مجبور به به کار گیری مجدد نباشید؛ عطر را روی نصیب های نبض دار بدن اسپری نمائید آن هم نه از فاصله خیلی نزدیک . عطری که از فاصله نزدیک اسپری شود . روی یک نقطه جمع می شود و احتمال این که بوی آن به تلخی بزند دوچندان می شود مچ دست ها، گردن (در مواردی ممکن است سبب ساخت آلرژی شود) و آرنج ها محل های کلیدی اسپری شدن بو هستند . دست تان را در فاصله 10 تا 15 سانتیمتری این نقاط بگیرید و به آرامی عطر را اسپری نمائید . در زمینه مچ دستان یک نکته را به حافظه داشته باشید؛ بعد از به کارگیری از عطر، مچ ها را به نیز نسایید؛ این عمل سبب ساز خراب شدن بوی عطرتان می شود .

برخی ها رایحه را فقط روی گردن شان اسپری می نمایند البته تنها به گردن اکتفا نکنید زیرا بخش زیادی از بوی عطرتان رو به بالا خواهد رفت و کمرنگ می شود . مچ دست ها برای کامل شدن این پروژه عالی است! یک شیوه جالب دیگر هم برای اینکه بوی خوشتان بخش اعظم شود وجود دارد، مقدار کمی از عطرتان را در هوا اسپری کنید و به سمتش بروید، اینطوری بو روی تمام بدنتان خواهد نشست . اگر عطرتان ماندگاری مقداری دارااست و برای نمونه تا از خانه به مهمانی برسید پریده میباشد یا این که کمرنگ شده، خوب هست شیشه را به یار تان داشته باشید و هنگامی نزدیک مقصد زمینه نظرتان شدید از عطرتان مجددا استعمال کنید . این عمل بو را جدید تر نگه می دارد .


برچسب: بهترین عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۴۱:۱۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

فرمان نخستین تولید رایحه در منزل:


می بایست اشکال نوتز ها را بشناسید و مشاهده کنید کدام را بیش تر میپسندید.

بهترین عطر زنانه

نوتزهای ابتدایی: لیمو، نعناع، اسطوخودوس، رزماری، ریحان و بهارنارنج
نوتزهای میانی: میخک، بابونه، جوز هندی، فلفل سیاه، دارچین، گل رز و گل یاسمن
نوتزهای شالوده: وانیل، زنجبیل، صنوبر، سرو، رایحه درخت کاج و نعناع هندی


فرمان نخستین تولید رایحه در منزل:
برای اصلاح کردن رایحه دست سازتان شما به نوتزهای ابتدایی، میانی و شالوده نیاز ندارید. شما به مواد اول دیگری نیاز دارید که عبارتند از:

شما در آغاز به یک روغن حمل کننده مانند روغن جوجوبا ، روغن بادام (شیرین) یا این که روغن هسته انگورنیاز دارید . در مرحله بعدی به تدریج نوتزهای شالوده، میانی و ابتدایی را به روغن حمل کننده بیفزایید . در‌این مرحله بایستی ماده ای به مخلوط نوتزها و روغن امداد می نماید ، بیشتر شود. این ماده بهتر میباشد الکل باشد چون سریع تبخیر می‌گردد و موجب می‌گردد که نوتزها سریعا به حریم پخش شود.

مواد اول برای تولید رایحه در منزل:
2 قاشق چایخوری روغن حمل کننده (جوجوبا، بادام یا این که روغن هسته انگور)
6 قاشق چایخوری الکل
2/5 قاشق چایخوری آب معدنی
30 قطره از اسانس های متبوع
غربال قهوه
قیف


روند تنظیم بو خانگی
یک پیاله شیشه ای که مطلوب رایحه باشد بردارید
حدود دو قاشق روغن حمل کننده طولانی تر نمائید، روغن حمل کننده می تواند روغن هسته انگور یا این که جوجوبا باشد.
در‌این مرحله می بایست نوتز ها را بیشتر فرمایید نخستین نوتز اساس را طولانی تر نمائید بعد از آن نوتز میانی و در غایت ابتدایی، درصد انها را هم که به شما گفته ایم.
به بوهایی که طولانی تر میکنید توجه فرمایید واگر یکی آن ها از سایر قادر تربود از مقدار آن بکاهید.
6 هفته یا این که کمتر بایستی بطری را کنار بگذارید تا به بوی کارکشته و دلخواهی رسد
پس از سپری شد این زمانه قداری آب معدنی به ان بیشتر فرمایید و خوب جنبش دهید.


استعمال از گیاهان در ایجاد بو خانگی
نخست گیاهان، برگ ها و گلبرگ های کم آب گردیده را با یک قاشق چوبی آهسته خرد فرمائید و بسایید.
مقدار بسیار نادر از روغن گزینه نظرتان را تا اندازه ای که گیاهان خرد گردیده را بپوشاند ، باطن کاسه بریزید.
درین مرحله گیاهان ساییده گردیده را با روغن مخلوط نمائید و در پیاله را سفت ببندید .
برای یک الی دو هفته پیاله رایحه را در فضایی خنک و بدون‌نور قرار دهید.
در حالتی‌که بعد از سپری شد این بازه زمانی ، عطر رایحه شما توانمند وجود ندارد میتوانید گیاهان را بیرون فرمایید و گیاه تازه را با امرها بالا به روغن بیفزایید.
برای کار کشته خیس شدن بوی روغن ممکن میباشد مجبوربه بده بستان چنذ باره گیاهان گردید تا در غایت عطر مد لحاظ شما به دست آید.
در مراحل ردوبدل گیاهان نباید روغن را بدور بریزید چون روغن می بایست به عبارتی روغن توشه اولیه باشد.
بعد از سپری شد مدتی که از روغن بوی متبوع شما ساطع شد آن را با یکی از، دو قطره از روغن ویتامین E یا این که روغن هسته انگور ادغام فرمایید.


برچسب: بهترین عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۱۰:۰۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

گونه های رایحه


نکته: نگران فاسد بودن عطرها نباشید اولا که عطرها فی مابین 5 تا 12 سال
مورخ انقضا دارا‌هستند ثانیا عطرهای فاسد دو رنگ می گردند و روی عطرها لایه ای روغن نقش میبندد.
مدل ی سوم: عطرهایی که تقلبی می باشند و به راحتی قابل تشخیص نمیباشند.

بهترین عطر زنانه

مهم ترین حریف ما در تشخیص عطرهای تقلبی از بو اصل ، عطرهای این مدل هستند به دلیل آنکه این عطرها به طور بسیار ماهر و ماهرانه ایجاد میگردند و در بعضا از مورد ها هیچ یک از روشهای بالا کمکی به ما نمیکند پس چه‌گونه از خرید خویش مطمئن باشیم؟

1)قطعا پیشین از خرید بو متبوع خویش را در وب Search نمایید و عکسهای آن را مشاهده کنید، به عنوان مثال چنانچه قصد خرید بو Dior Homme Intense را دارید به وبسایت دیور رفته و عکسهای این رایحه را با اعتنا نگاه نمائید ، هنگام خرید رایحه متبوع را با عکس مقایسه فرمائید.

البته یک نکته را هیچ گاه فراموش نکنید، بعضی از کمپانیها هر از گهگاه بسته بندی عطرها و حتی پباده سازی شیشه ی آن را تغییر و تحول می دهند به صورت نمونه بو Dior Adict وقتی با باکس ی آبی رنگ ایجاد می‌شد البته شرایط فعلی با باکس ی سپید ساخت می‌شود.

2) در هنگام خرید مطلقا 5 نکته ی بالا را حیث نمایید و دقت داشته باشید که سلفون، باکس، درب شیشه و خویش شیشه شایسته ترین طریق برای تشخیص بو اصل از تقلبی است.

n3)در شرایطی‌که بو متبوع را پیش از این داشته اید و استعمال نموده اید عمل معمولی تری دارید به دلیل آنکه با آزمایش کردن آن و یه خرده توجه می توانید تفاوت را تشخیص دهید.

4) از فروشگاههای دارای اعتبار خریداری نمایید و بی تردید بعداز خرید، فاکتور با مهر دکان اخذ کنید.


عطرها از 78 الی 95 درصد الکل طبیعی به علاوه اسانس های روغنی ساخته میشوند.اینکه در هر عطری معیار اسانس روغنی به عمل رفته چقدر باشد، اسامی مختلفی به عطرها می‌دهد که خوب میباشد شما هم با آن ها آشنا گردید تا موقع خرید گزینش ظریف تری داشته باشید.

گونه های رایحه

* پرفیوم ها: پرفیوم ها شایسته ترین و با دوام ترین جور رایح ها با 22 درصد اسانس روغنی می باشند.

* ادو پرفیوم ها: پس از پرفیوم ها، اتدوپرفیوم ها قرار می‌گیرند. این تیم با داشتن 15 الی 22 درصد روغن معطر سکو دوم را به دست میاورند.

* ادوتویلت ها: این جور 8 تا 15 درصد اسانس روغنی دارا هستند.

* ادکلن ها: که برای مردان به کارگیری می‌گردد صرفا حدود 4 درصد روغن دارا‌هستند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۵۱:۰۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

صنعت ایجاد رایحه و ادکلن


در قدم‌بعدی این روغن یگانه با آب و اتیل الکل ترکیب میشن و دستکم تا دو هفته باطن تانکر های ویژه محافظت میشه ودر موقع خروج از آنان روسوبات آن به خیر و خوبی غربال می گردند . ولی می بایست اشاره نمود که امروزه بیش تر دستگاه ها و واحد های ساخت رایحه ترجیح میدهن به جای ساخت تولیدها مختلفشان از شالوده به خیال مزایای زیاد آن و صرفه اقتصادی عطرهایی با ترکیبات نخستین ثابتی ایجاد نمایند.

بهترین عطر زنانه

گه گاه کارشناسان رایحه و ادکلن از تکنیک مهندسی معکوس برای شناسایی مواد طبیعی بو و ادکلن استعمال می کنن ولی بجز مواقعی که ترکیبات بسیار پیچیده می باشند .با این درحال حاضر خیلی از روشهای (GC/MS) بر اساس همین اصل پایدار میباشد ؛همین طور مصرف کنندگان و خریداران بو و ادکلن به خیر رقیبان موسسه ها تجاری از این شیوه برای درک کردن به ساختار درونی این ادکلن ها از این تکنیک استعمال می نمایند .

صنعت ایجاد رایحه و ادکلن یک کدام از مطرح ترین فعالیتهایی میباشد که به نیرویی فعالیت کارشناس و دستگاههای تازه ساخت بو نیاز داراست . یکی ویژگی ها شگفت انگیز این صنعت حفظ سر عمل میباشد و فعالیت طاقت فرسا برای رفتار یک بو میباشد .در سود هر شیشه دربردارنده بو در برگیرنده مخلوط مخصوص آن میباشد .پس توشه دیگر که شما یک بو را روی خودتان اسپری می‌کنید به خیال بیاورید عمل رنج که یک طراح برای آن انجام داده تا شما یک روز بی نقص خوش رایحه باشین.


ایجاد بو
ایجاد عطرها بخش مهمی از خیلی از صنعت های را از ایجاد کالاهای گران‌قیمت گرفته، تا صنعت های غذایی و مواد شیمیایی خانگی، دربر می گیرد. به کارگیری از رایحه یا این که ترکیبات معطر در‌این صنعت های، بمنظور استعمال از شم بویایی مصرف کنندگان جهت جلب دقت آن ها برای خرید رایحه یا این که کالا معطر است. به همین عامل رغبت متعددی برای یافت کردن فرمول عطرهایی که به حیث زیبایی شناختی برای مردم دلپذیر باشد موجود هست.


برچسب: بهترین عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۳۶:۲۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

عطر درمانی (رایحه درمانی یا این که آروماتراپی)[بازنویسی]


عطر درمانی (رایحه درمانی یا این که آروماتراپی)[بازنویسی]
عطر درمانی، استعمالٔ درمانی از گیاهان میباشد که مبنی بر اسانس ها مبنا‌گذاری گردیده و توسطٔ طرز‌هایی مانند ماساژ، کمپرس، اسپری، خزینه، دوش، استنشاق و … سبب ساز تعادل و هماهنگی در بین حالت فیزیکی، روحی و دیوانه شخص می گردد.[۱۲]

بهترین عطر زنانه

چگونگی تعریف بو[بازنویسی]

هرم بو‌ها
فرمول ظریف عطرهای تجاری سری نگه داشته میگردند. حتی در صورتی‌که آن‌ها‌را منتشر نمایند، آنچنان عطر آن ها پایین تأثیر مواد و بوهای پیچیده‌ای هستند که امداد متعددی برای تشخیص و تعریف آن رایحه مختص نمی کنند. با این حالا، یک شخص کارشناس در رایحه میتواند به روش ماهرانه‌ای به اجزاء و موادتشکیل دهنده خالق آن پی پیروزشود.[۱۳]

عملی‌ترین رویکرد برای تعریف یک دقت به موادتشکیل دهنده آن عطر یا این که «خانواده» ای میباشد که به آن وابستگی دارااست، تمام آن بو‌هایی که حس کلی از یک بو را از آغاز استعمال از آن تا آخری لحظه‌ای که اثر آن مانده، می‌سازد.[۱۴][۱۵]

نُت‌های رایحه[دستکاری]
رایحه نیز در تشابه با نت‌های موسیقی به داشتن سه مجموعه از نت‌های متفاوت تعریف می گردد که یک عطر هماهنگ را به وجود میاورند. این نت‌ها به مرور دوران آشکار می شوند، او‌لین بویی که از رایحه به مشام می رسد مرتبط با نت ابتدایی یا این که نخستین می باشد. در‌پی آن، نت میانی حس میشود و در نهایی مرحله نت آخری خویش را کم کم آشکار می‌کند. این نت‌ها به ترتیب تبخیر بو به وجود می آیند.

نت ابتدایی: عطر‌ای میباشد که به محض استعمال از یک بو به مشام میرسد. نت‌های بالایی دربرگیرنده ملکول‌های کوچک و سبکی می‌باشند که به سرعت تبخیر می شوند. آن ها در صورت‌گیری حس نخستین یک شخص نسبت به آن رایحه نقش مهمی ایفا کرده و در فیض در فروش آن رایحه بسیار حیاتی میباشند.
نت میانی: عطر‌ای میباشد که صحیح وقتی که نت ابتدایی در درحال حاضر محو شدن است خویش را نشان میدهد. ترکیبات نت میانی قلب یا این که بدنه‌ی اصلی یک رایحه را تشکیل میدهند و به‌تیتر یک پوشش برای عدم شم بوی نامطبوع نخستین نت آخرین کار می‌نمایند. این بوی نا مطلوب ابتدایی در نت‌های نهایی با سپری شد دوران مطبوع و دل‌انگیز میگردند.
نت نهایی: هنگام محو شدن نت میانی، نت مبنا آغاز به آشکار شدن می‌نماید. نت‌های آخری و میانی یک رایحه با یکدیگر مبنا بو را تشکیل می دهند. نت‌های نهایی عمق و استحکام هر رایحه را به‌وجود میاورند. ترکیبات این مجموعه از بوها بی نیاز و عمیق بوده و معمولاً تا ۳۰ دقیقه پس از به کارگیری به مشام نمی رسند.
عطر‌های نت‌های ابتدایی و میانی ذیل تأثیر عطر نت آخرین قرار میگیرند، به‌علاوه عطر نت آخری نیز توسطٔ مواد استعمال‌گردیده در نت میانی تغییر و تحول می‌نماید. سازندگان عطرها معمولاً نت‌های عطرها را منتشر کرده و به‌طور معمول آن‌ها‌را به‌رخ هرم عطر‌ها با لغت ها نمایشی و انتزاعی به اکران میگذارند.

تیم‌بندی بر طبق فراریت


برچسب: بهترین عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۲۹:۵۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چه‌گونه میتوانم رایحه خویش را بسازم؟


چه‌گونه میتوانم رایحه خویش را بسازم؟

بهترین عطر زنانه

هر عطری که میخرید و یا این که به کارگیری می‌کنید از ادغام شیمیایی روغن های معطر، رایحه ادغام، ثبت کننده و حلال تشکیل شده که ساخت بوی دلپذیر و جذابی میکنند.
ادغام هر رایحه، با روغن های رایحه مبنا که به طور طبیعی، حیوانی و یا این که تصنعی و مصنوعی می باشند آغاز می شود، آن گاه حلال سبک بیش تر می‌گردد. متأسفانه روغن رایحه چه به طور خالص باشد یا این که رقیق نشده، قادر است سبب ساز جراحت رساندن به پوست و یا این که ساخت عکس العمل و آلرژی پوستی شود، براین اساس لازم میباشد حلال به آن طولانی تر شود تا از جراحت رساندن خودداری نماید. مرسوم ترین حلال آیتم به کارگیری در ایجاد بو اتانول میباشد.

گیاهان (گل و شکوفه) از دیرین ترین منابع برای تهیه نمودن ترکیبات روغن معطر می‌باشند. البته دیگر بخش های گیاه، نیز میتواند آیتم استعمال قرار بگیرد، مثل برگ، شاخه، ریشه، پیاز، دانه، میوه، چوب، صمغ.
منشاء حیوانی برای تولید بو به صورت معمول مشک است که آن را از دوگونه گوزن آسیایی Civets (تحت عنوان مشک)، و همینطور Ambergis (یک ادغام چرب) به دست میاورند. بعضی از سازندگان بو نیز ممکن میباشد ازهر دوگونه در ساخت رایحه خویش به کار گیری نمایند.
روغن های معطر تصنعی و مصنوعی را از روش سنتز آلی از یکسری مخلوط شیمیایی که در ساخت لینالول، کومارین و ترپن ها به کارگیری میگردد بدست می‌آورند.
متأسفانه در صورتی‌که رایحه به صحت محافظت و ذخیره نشود، ترکیبات آن بعد از مدتی ، استارت به وخیم شدن و سلب قدرت خویش می گردند. براین اساس مهم میباشد که در ظروف سفت، دور از نور و روشنایی و گرما، و همینطور بدور از اکسیژن و بقیه مواد آلی حفظ شود. برای فراهم کردن حاصل، شایسته ترین مکان در یخچال فریزر در دمای در بین 3 و 7 جایگاه سانتیگراد میباشد.

 


فصل 4 - چه گونه برای تولید بو خویش مبادرت فرمائید

در مرحله اولیه، شما نیاز به در لحاظ به دست آوردن این مورد دارید که چه جور عطری می خواهید؟ ادکلن؟
ثانیاً، شما نیاز به تعیین بوی بو دارید؟ آیا می‌خواهید ملایم باشد یا این که تند، شیرین، زنانه، مردانه یا این که مشترک ؟
اکنون شما با جواب دادن به سوال های فوق نیاز به گردآوری لیستی از مواد تشکیل دهنده ای که می‌خواهید در عمل خویش از آن ها به کار گیری فرمایید، دارید.
لازم به تذکر میباشد که عطرسازی یک هنر میباشد، و تخیل و احساس بویایی شما برای غلبه بر کمبود علم و تجربه، شما‌را امداد خواهد کرد.
درباره با عطرسازی 3 جور مواد تشکیل دهنده کلیدی نیاز دارید که برای نگهداری از پوست ضروریست:

1.روغن های ضروری (که از گیاهان متعدد استخراج شده‌است (ارگانیک یا این که غیر ارگانیک))
2. روغن دانه
3. آب


همینطور، نکته دیگری که بایستی درباره با روغن های به فعالیت رفته در بو بدانیم، این میباشد که 3 گونه گوناگون از روغن موجود هست که در غایت سبب به تأثیر بوی بو در زمان دوران است.
1. روغن (بو) مبنا - این بو و بویی میباشد که بر روی پوست به دوران طولانی تری باقی میماند و معمولاَ بدین برهان آن را به ادغام طولانی تر می‌کنند.
2. روغن (بو) میانی - بوی بو به طور کاملَ پایین تأثیر این عطر جای دارد.
3. روغن (بو) اول – معمولاً این عطر بعداز اسپری شدن رایحه بر روی پوست مشاهده میشود و ماندگاری بالایی ندارد.


بسیار مهم میباشد هنگامی که در درحال حاضر ایجاد بو می باشید مطابق فرمان بالا عصاره هایی که استعمال می‌کنید به معیار معلوم (معمولاً مقدار هم اندازه) ادغام شوند.

 

درین نصیب لیستی از روغن هایی که به راحتی میتوانید تنظیم فرمایید و به شما در ایجاد رایحه رویایی تان امداد خواهد کرد تنظیم گردیده.

1. عطر شالوده : دمپایی، وانیل، دارچین، خزه، گل سنگ، سرخس.
2. بو میانی : برگ لیمو، گل شمعدانی، فصل بهار نارنج.
3. بو اول : ارکیده، گل رز، ترنج، اسطوخودوس، لیمو، لیمو ترش.


برچسب: بهترین عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۵۳:۰۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)