مرجع مقالات رسمي عطر مرجع مقالات رسمي عطر .

مرجع مقالات رسمي عطر

چگونگي تعيين و خريد رايحه يا اين كه ادكلن


بو ادكلن زنانه اكلت آيز آن يو (Lanvin Eclat d’Arpege Eyes On You) عطري تازه از محرمانه توليد ها اكلت ميباشد كه از طرف شركت لانوين در سال 2015 براي بانوان خوش ذوق و سليقه پباده سازي شويد .فيس اي كه بر روي شيشه بو مي‌بينيد تصويري از آلبر آلباز مي باشد . بو بو ادكلن زنانه لانوين اكلت آيز آن يو دربردارنده عطر اي از گلها و ميوه هاي نو مي‌باشد كه با ليموي سيسيلي و ياس بنفش ابتدا مي‌شود . در نت مياني شاهد حضور برگ هاي چاي سبز و شكوفه هاي هلو هستيم و در نت مبنا و اصلي اين بو گياه سدر و مشك رايحه را به يادماندني مينمايند .

 بهترين عطر زنانه

چگونگي تعيين و خريد رايحه يا اين كه ادكلن (مردانه يا اين كه زنانه ) مطلوب براي خويش يا اين كه ديگر افراد

 

عطر و ادوکلن

شايد براي شما هم اينگونه مي‌باشد كه تعيين وخريد رايحه يا اين كه ادكلن ايده ال براي خودتان يا اين كه براي كادو به سايرافراد كاري بسيار مشقت بار مي باشد. با دقت به‌اين كه هزاران عطر در بازار و مغازه ها شامه شمارا تحريك مي‌كند واز طرفي مارك هاي مختلف بو و ادكلن با تبليغات بي شمارشما را گيج مي نمايند و ولي از سوي ديگر مغازه ها و فروشندگان رايحه و ادكلن و اسباب آرايشي توصيه هاي متفاوتي براي شما دارا هستند در‌اين‌صورت شايد شايسته ترين سفارش خريد به عبارتي بو و ادكلن قبل كه به كار گيري ميكرديد باشد. با اعتنا به‌اين كه معمولا هزينه خريد بو و ادكلن دلخواه مبلغ قابل توجهي به خويش اختصاص مي دهد پس ما با يك گزينش و خريد نامناسب بو و ادكلن حس نا خوشايندي خوا‌هيم داشت.
همينطور گزينش و به كارگيري ازعطر يا اين كه ادكلن نزديكترين دوست شما بستگي به روح وسليقه اوست كه براي هيچ كس در شان و مطلوب نميباشد.چون بو و ادكلن يك تعيين به طور كامل فردي ست و اشخاص شمارا با آن رايحه حافظه به خيال مي اورند.علاوه بر اين عطري كه شايسته ترين دوست شما به كار گيري ميكند ممكن هست روي پوست و تن شما به به عبارتي اندازه دلپذير نباشد.
به همين مراد در صدر با خانواده عطرها آشنا ميشويم :
اشكال رايحه و ادكلن
Fresh بوي طراوت معمولا در حافظه داشت ها با بوي سبزي و طبيعت، بوي فصل بهار يا اين كه مركبات معرفي مي گردند. در شرايطي كه شما شخصيتي برون گرا داريد يا اين كه اضافه اوقاتتان را خارج از خانه درگير عمل ميباشيد اين عطر تماما مطلوب شما هست.
Floral گل، بو بوي گل ها شايد دوست داستني ترين بو باشد. بوي گل قادر است شيرين باشد بستگي به تركيبات رايحه و اشكال آن مي‌تواند بسيار متعدد باشد. در شرايطي كه شما از بو گل خاصي لذت ميبيريد مي توانيد ان را در دنياي عطرهاي Floral دنبال فرمائيد.
Oriental عطر هاي بدور و يا اين كه در مجموع بي نياز، جسورانه و خيره كننده و غريب . رايحه هايي مانند مانند كهربا و وانيل از اين شاخه مي‌باشند. عطر Oriental به سمت " سنگين " و انوقت بو شهواني خيس ، ايده آل براي خرقه شب و يا اين كه وضعيت هاي عاشقانه ميباشد.
وودز يا اين كه Chypre اين مجموعه عطر متشكل از چوب هست عطر و بو خزه - چوب دمپايي ، چوب سدر ، بلوط . نعناع هندي بعضي اوقات درين گونه رايحه و ادكلن موجود است. بخش اعظمي ازعطر و ادكن ها و عطر مردانه درين مدل قرار ميگيرند.

انواع ادکلن

شخصيت و مكان به كار گيري از عطرها
چنانچه شما فردي ميباشيد كه دوست داريد انتها هفته را با دوستان خوب خويش به پارگ يا اين كه بيرون از شهر برويد و يا اين كه مكاني سرسبز رابراي تفريح خوب و مطلوب ميدانيد. ممكن مي‌باشد شما بوي بو هاي جديد راز سبز و يا اين كه مركبات تند يا اين كه ملايم را ترجيح دهيد.
نمونه براي اين دسته شخصيت :
Guerlain Eau de Guerlain, Chanel Cristalle, Eau de Cartier, Jo Malone Grapefruit, Dior Eau Savage, Yves Saint Laurent Y
شيك. شايد شما فردي ميباشيد كه دوست داريد انتها هفته با يك كت و شلوار مشكي و قانوني به يك ضيافت با مجموعه مختص برويد . بو Oriental و تركيبات آن ممكن مي باشد شايسته ترين آيتم براي شما باشد.
عطرهاي ذيل از اين مجموعه مي‌باشد :
Kenzo Flower, Guerlain L'Instant de Guerlain, Armani Code Pour Femme, Dolce & Gabbana the One, Yves Saint Laurent Opium, Shalimar by Guerlain, Calvin Klein Obsession
دختر هاي ديدني البته مقداري خجالتي :
بوي تميزي همدم با بوي گل و چوب بسيار مطلوب ميباشد. شايد در نگاه اوليه بوي چوب پاره اي مردانه به لحاظ رسد، البته اين گونه عطر امداد مي كند كه يك دختر كمتر خجالتي به لحاظ رسد.
مثلا رايحه هاي ذيل از اين شاخه مي باشند:
Christian Dior's J'adore, Estee Lauder Pure White Linen, Victoria Secret's Very ***y, Tom Ford Black Orchid, Calvin Klein Secret Obsession
شما پسري ورزش كار، خوش تيپ و اهل تفريح و بازي مي باشيد، رايحه شما مي بايست با دوام و قادر باشد ، ولي خير آنچنان كه بوي بو شما اتاق را به طور كامل لبريز نمايد بوي جديد هم پا با بوي ملايم چوبي بسيار مطلوب مي‌باشد.
بو هاي ذيل از اين تيم رايحه است:
Bvlgari Aqua, Laغير مجاز مي باشدte Challenge, Davidoff Cool Water, Touch for Men by Burberry, L'Eau d'Issey Pour Homme, Clean Men by Dlish
امروزي ، شما آخري مد خرقه و فشن را ترجيح مي‌دهند و در اكثر موردها وسايل فردي امروزي داريد .پس بو و ادكلن هاي كلاسيك از شما خيلي مسافت دارا هستند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۱۳:۲۵ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

بلو نواق عطري


Serge Lutens Chergui

مارك خوشنام سرژ لونتس كه در بخش اعظمي از موردها روايحي بي آلايش البته بسيار كيفيت بالا و مختلف را ارائه مي نمايد درين رايحه بسيار غالب كار كرده و بو اي گرم، تنباكوئي، چاشني اي و بسيار متعادل را به عطردوستان ارائه داده مي باشد.

عطر ابتدايي بو با حسي گرم، شيرين و دلچسب از عسل شروع مي شود كه حسي تلخ و دلنشين از دارچين نيز با آن ادغام شده‌است. دربين اين دو بو اي گياهي و متعادل از تنباكو را نيز ميتوان استشمام نمود كه در سنگين خيس شدن و مردانه خيس شدن عطر نقش بسيار موثري را ايفا مي نمايد. با سپري شد دوران احساس كلي رايحه تغيير تحول چنداني ندارد البته بو گياهي تنباكو مقداري قويتر و معين خيس گرديده و تلخي بيشتري در كنار عسل ساخت مي‌كند.

سرژ لوتنس شرگي پخش بوي مطلوب و ماندگاري نسبتا بالايي داراست و بصورت قانوني و روزمره براحتي قابل به كار گيري ميباشد.

 

Ralph Lauren Polo Supreme Oud

مارك رالف لورن هر يك‌سري پاره اي دير وارد دنياي عود گرديده و رايحه خويش را مقداري ديرتر به ميدان ارسال كرد. ولي اينبار بدليل عدم استعمال از عطر رز و نعناي هندي كه بصورت بسيار متعددي طي يك زمان يك‌سري ساله بوسيله اكثري از برندها به كار گيري مي‌شد ثابت نمود كه عطري بر اساس عود ميتوان ارائه نمود كه شيك و گوناگون از همتايان خويش باشد.

رايحه با عطر اي گرم، تلخ و پاره اي شيرين و پودري از مخلوط عود و دارچين و كهربا شروع ميشود كه سنگين، شيك و به طور كامل متعادل هست و تلخي عود و دارچين و شيريني كهربا احساس به طور كامل بالانسي دارا‌هستند. با گذر دوران چوب گاياك و گياه خس خس بيش تر مي‌شوند كه حسي دودي و يه خرده خاكي در بو توليد مي نمايند تا بو تلخ خيس و بدون شوخي خيس گردد.

رالف لورن پولو سوپريم عود پخش عطر و ماندگاري بسيار خير و خوبي دارااست و گزينش بينظيري هست براي به كار گيري قانوني در مجالس و مهمانيها.

 

Gucci Intense Oud

گوچي اينتنس عود نيز تلاشي پيروز از گوچي در مسئله ارائه عطر عود بصورت امروزي و غربي است كه با دز معلوم و فراواني از بخور و كندر يار و همدم شده‌است.

عطر ابتدايي رايحه با حسي دودي، فلفلي مانند و يه خرده صمغي از بخور و كندر آغاز مي شود كه كهربا شيريني متعادل و مشخصي به آنان بيشتر كرده و هم زمان بخوبي شم دودي را مهار مي‌نمايد و عطر عود نيز با شم چوبي و سنگيني كه دارااست عمق و اقتدار و تاثيرگذاري بيشتري به بو مي‌بخشد. با گذر زمانه تغييرات عطر اندك بوده و احساس دودي ملايمتر مي شود و هم زمان كهربا و شم گرم و صمغي و نصفه شيرينش جاي بيشتري براي عرض اندام پيدا مي‌نمايد.

گوچي اينتنس عود پخش عطر و ماندگاري بسيار بالايي داراست و پيشنهاد ميشود در شبهاي خنك پاييزي به كارگيري گردد.

 

Thierry Mugler A*Men Ultra Zest

زمانيكه فصل‌پاييز و فصل زمستان فرا مي رسد حضورعطرهاي مارك تيري موگلر بين اكثري از عطردوستان و عطربازان تضمين شده‌است. اولترا زست هر تعدادي بو پرتقال را با خويش بهمراه دارااست و تصوري از يك بو خنك و تابستاني را ممكن ميباشد در ذهن ساخت نمايد ولي شم شيرين و گرماي رايحه فراتر از استاندارد عطرهاي تابستاني هست در سود آنرا آيتم بينظيري براي به كارگيري در فصل پاييز و فصل مركبات ميكند!

تيري موگلر اي اينجانب اولترا زست شروعي نصفه شاداب، نصفه شيرين و مقداري ترش و آبدار از بو پرتقال داراست كه شم گياهي و پاره اي تند نعناي هندي از به عبارتي در آغاز در آن بصورت ملايم قابل استشمام است. آغاز بو هر يكسري پاره اي شاداب ميباشد ولي عطر بسرعت و با بيشتر شدن وانيل و توان به دست آوردن نعناي هندي گرم، تند، فلفلي و خاكي مانند مي‌شود و شم شيرين وانيل نيز نويد بو اي شيرين و در عين حالا ديدني را در كنار تلخي نعناي هندي و شم نصفه شاداب مركبات مي دهد. در شرايطي كه ورژن كلاسيك اي منرا بيش تر از حد گرم و شيرين مي دانيد اين رايحه را ميتوان ورژن بسيار متعادلتر در لحاظ گرفت كه شم شيرين وانيل و تيزي نعناي هندي تا حد مشخصي متعادل گشته و بيشتر شدن مركبات حسي منحصربفرد و ويژه بدين مخلوط بخشيده مي باشد.

اولترا زست پخش عطر و ماندگاري قابل قبولي دارااست و امكان به كار گيري بصورت روزمره و در كليه مناسبتها و موقعيت را دارد.

 

Amouage Opus VII

مارك آمواژ طي تعدادي سال اخير در سراسر عالم دوست داران اكثري براي خويش پيدا نموده است كه برهان آن به كار گيري از روايح كيفيت بالا و عطرسازهاي ماهر براي خلق و خوي عطرهاي پيچيده، گاها گوناگون و بينظير مي‌باشد.

اوپوس سون از خصوصي عطرهاي لايبرري كالكشن جزو پرطرفدارترين شغل هاي اين مارك است كه با عطر اي سبز، گياهي و پودري مانند از گياه سنبل ختايي مخلوط با حسي چوبي، سنگين و مقداري روغني از عود شروع مي شود و حضور بخور نيز در ميانشان قابل استشمام ميباشد كه شم دودي ملايمي را ساخت مي نمايد. با گذر زمانه شيريني ضعيفي از كهربا كه از اولِ فعاليت وجود داشت قويتر گرديده و تلخي و شم دودي بخور را تا حد متعددي مهار و احساس گياهي سمبل ختايي و عود را نيز متعادلتر ميگرداند تا با بو اي سنگين و بدون نور و در عين هم اكنون يه خرده شيرين و گرم و خوشبو روبرو باشيم.

آمواژ اوپوس سون (7) پخش عطر و ماندگاري قابل قبولي دارااست و هم بصورت قانوني و هم روزمره قابل به كار گيري مي باشد.

 بهترين عطر زنانه

Narciso Rodriguez for Him Bleu Noir

نارسيسو رودريگز بلو نواق ظاهرا دستور ورژن اي ديگر از ادامه بسيار چيره فور هيم مي باشد كه عليرغم يدك كشيدن اسم ورژن نخستين هيچ تناسبي از ديد بو با آن ندارد و كمپاني خالق ميتوانست به راحتي آنرا با اسم ديگر و مختلف روانه بازار نمايد.

بلو نواق عطري مي باشد گرم و چاشني اي با حسي كلاسيك كه شروعي متعادل، گرم، يه خرده شيرين و تلخ از عطر جوز هندي و هل داراست و حضور عطر اي نصفه شاداب و تند و تيز و يه خرده صابوني مانند در دور‌نما حسي به طور كامل مردانه و شيك و قانوني را ساخت مي نمايند. با گذر دوران شيريني و گرماي رايحه با قويتر شدن مشك ارتقا يافته و درحال حاضر حسي چوبي و پاره اي خاكي از گياه خس خس را نيز ميتوان در كنار بو چاشني ها شم نمود. تغييرات عطر به همينجا ختم نشده و حضور عطر ضعيفي از گلها در دور‌نما كه در متعادل كردن تلخي چوبها و چاشني ها بسيار مفيد هست كاراكتر بيشتري را نيز توليد مي‌نمايد.

نارسيسو رودريگز بلو نواق پخش عطر و ماندگاري قابل قبولي داراست و بدليل شم پيچيده، كلاسيك و تلخي كه داراست بهتر مي باشد بصورت قانوني در مجالس و مهمانيها يا اين كه جلسات كاري مصرف شود.

 

DSquared2 Intense He Wood

مارك ديسكوارد تو به جرئت يكي شايسته ترين برندهاي ديزاينر در دنياي رايحه ميباشد كه عطرهايي كيفيت خوب قابل پذيرش، عطر هايي عامه پسند و خوشبو و قيمتي مطلوب را ارائه مي‌كند. محرمانه هي وود جزو محبوبترين هاي اين مارك مي باشد كه در ورژن اينتنس علاوه بر به كارگيري از قابي تمام چوبي كه ظاهري بسيار شكيل به آن بخشيده، نسبت به ورژن عادي بو را سنگين خيس، تلخ خيس و قويتر كرده اند.

اينتنس هي وود شروعي نسبتا خنك و در عين اكنون تلخ و دودي از بو بخور با ملازمت و همراهي حسي سبز و مطبوع از بنفشه دارااست كه بسيار طبيعي، خوشبو و دوست داشتني ميباشد. با گذر زمانه تلخي بخور متعادلتر گرديده و بو گياه خس خس و چوب سدروس نمايان ميشوند. اين دو عطر حالتي چوبي و پاره اي خاكي را در كنار بنفشه و بخور توليد مي نمايند تا حسي همانند استشمام بوي حريق كمپي بين طبيعت آكنده‌از چوبها و درختان سبز را تجربه كنيم.

ديسكوارد تو اينتنس هي وود پخش رايحه و ماندگاري قابل قبولي داراست و بصورت روزمره و در كليه حالت قابل استعمال مي باشد.

 

Issey Miyake Nuit d’Issey

ايسي مياكي نوي ديسه را ميتوان ورژن بدون‌نور و سنگين "لودي سي پور هوم" كلاسيك دانست كه پيچيده خيس و مردانه خيس شده‌است.

عطر ابتدايي رايحه با بوي نصفه شادابي از مركبات شروع ميشود كه حسي گياهي و تلخ از خس خس و حسي گرم، چوبي و شيرين از دانه تونكا را نيز ميتوان براحتي در كنارش استشمام نمود. در كنار اين آغاز نصفه شاداب شم تلخ و دودي ضعيفي از چرم نيز جاي دارد تا عطر را سنگينتر و بدون نور خيس كند. با گذر روزگار تلخي چوبها و چرم آهسته گشته و شم گياهي و سبز قويتر مي‌گردد و هم‌زمان با اين تغييرات بو ضعيفي از گلها نيز پديدار ميشوند. عطر مياني و اساس بو تركيبي از تلخي گياهي و چوبي به طولاني تر حسي گرم و شيرين از دانه تونكاست كه مركبات و گلها نيز در كنارشان حضور دارا‌هستند تا بو را متعادل كنند.

ايسي مياكي نوي ديسه پخش رايحه و ماندگاري بالايي دارااست و هم بصورت روزمره و هم قانوني در كليه وضعيت و وضعيت ها قابل به كارگيري مي باشد.

 

Bentley for Men Intense

بنتلي را مدام با ايجاد ماشين هاي بسيار گران‌قيمت و يگانه مي‌شناسند البته يك سري سالي مي‌باشد كه مارك عطري نيز با اين اسم صورت گرفته كه در بخش اعظمي از موردها عطرهايي درخورد دقت با قيمتي عالي به بازار رقابت عرضه داشته هست.

بنتلي فور اينجانب اينتنس بطور حتم جزو بهترينهاي مارك بوده كه در‌پي ورژن چيره فور اينجانب ايجاد شده‌است. بو ابتدايي بو با بوي گرم و الكلي مانند رام با ملازمت حسي تلخ و گياهي از برگ رايحه آغاز مي شود كه تلخ و تماما مردانه بوده و در كنار آن‌ها ميتوان حضور احساس دودي بخور و فلفل سياه را نيز استشمام نمود كه بر تلخي بو ميافزايند. درين بين صمغ بنزوئين نيز با ماهيت شيرين و پاره اي تلخش حضور داراست تا شم كم آب و تيره ديگر روايح را در اختيار گرفتن و متعادل كند. با گذر دوران بو گرمتر، شيرينتر و هم زمان دودي خيس و سنگين خيس مي شود كه تغيير تحول مثبتي ميباشد در ارتقاء جديت و جذابيت بو.

بنتلي فور اينجانب اينتنس پخش عطر و ماندگاري بسيار خير داراست و چه در استعمال بصورت قانوني و چه بصورت روزمره چيره كار مي‌نمايد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۱۳:۰۹ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

آيا مي دانستيد عطر چيست


آيا مي دانستيد عطر عطري كه گزينش ميكنيد محترم شما رابطه دارا هستند؟ بو عطرها در نوع هاي مختلفي قرار دارا‌هستند، به عنوان مثال رايحه با بو گل، ميوه، چوب و غيره.

اين كه شما به كدام يك از اين بو ها عشق و علاقه بيشتري داريد شخصيت تان را نمايان مي سازد. در واقع هر عطري، رمانتيك را در شما پديد مي‌آورد و اين كه آن حس مناسب شماست يا اين كه نه، مي‌تواند بازگو كننده شخصيت تان باشد.

بهترين عطر زنانه

روانشناسان در آلمان مطالعاتي انجام داده اند كه‌اين زمينه را تاييد مينمايد. آن‌ها معتقدند خصوصيت هايي نظير خجالتي بودن، سرزندگي و احساسي بودن و … را مي قدرت بر اين مبنا متوجه شد.

شيوه تست بدين فيس بود كه آن‌ها كساني را تست كردند كه عطرها با عطر هاي گوناگون را عطر مي‌نمايند و عطري كه بيش تر ميپسندند را باز‌بيني مي‌نمايند. آنگاه خصوصيت شخصيتي آنان‌را مطالعه كردند و در غايت نتيجه ها تحت به دست آمد:

بو با بو گل
معمولا خانم ها بدين دسته بو طولاني تر عشق دارا هستند. كساني كه‌اين بو را مي پسندند معمولا احساساتي و رمانتيك مي باشند، آن ها فيلم هاي كلاسيك را دوست دارا‌هستند.

گونه پوشش برايشان مهم مي باشد و جامه هايي را گزينش ميكنند كه تماما متناسب اندامشان باشد. يكي‌از رايحه ها مشهور با بو گل، بو ورساچه گونه Signature مي‌باشد.

رايحه با بو ميوه
اشخاصي كه بدين مدل بو عشق و علاقه نشان دادند اشخاصي سرزنده و پرشور بودند. به معاش عشق مند ميباشند و آدم هايي لبريز انرژي بودند.

از پر اسم و رسم ترين عطرهاي ميوه اي مي اقتدار coco figue را اسم موفقيت.

رايحه با بو چوب
مطالعات نشان بخشيد اشخاصي كه جذب عطر چوب شدند، كساني توان طلب بوده و تصميم به سلطه گري دارا‌هستند. برخي از اين عطرها بو اي از مركبات نيز داشتند كه‌اين نشان از عشق و علاقه مندي اشخاص به طبيعت نيز هست. يك كدام از داراي اسم و رسم ترين بو ها با بو چوب، بو Indigo از نست هست.

رايحه هاي شرقي
اين دسته عطرها تركيبي از ادويه ها مانند وانيل و دارچين و … مي‌باشند و كساني كه‌اين بو را ميپسندند، قصد به چشم شدن دارا‌هستند.

آن ها شخصيتي منحصر و صميمانه دارا هستند. از مشهور ترين بو ها مي شود به Black Opium از ايو سن لوران اشاره نمود.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۲۱:۱۳ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

شخصيت شناسي با بو عطرهاي ملايم


شخصيت شناسي ديدني با بو آيتم عشق
آيا مي دانستيد كه رايحه انتخابي شما قادر است شخصيت و حالو وضع و اوضاع دروني تان را نشان ن=دهد؟عطرها صرفا عطر اي خوشايند نيستند،در حالتي كه يه خرده اعتنا نماييد مي‌توانيد احساس و حالي را از دربين بو ها خارج بكشيد.

سرنخ حكايت هاي رايحه و خوش بويي را كه بگيريد، يك طرفش ميرسد به شناسايي شخصيت اشخاص از روي رايحه آيتم عشق و علاقه شان. براي مثال اينكه در صورتي شخصي آهسته باشد چه بويي را طولاني تر مي پسندد يا اين كه در‌حالتي كه شخصيتي هيجاني و پرهياهو باشد چه عطري؟ درصورتي كه به مغازه هاي داراي اعتبار عطرفروشي راز زده باشيد و بخواهيد براي دوستانتان بو بخريد البته گزينش قطعي نداشته باشيد.

هر شخصي به بو خاصي از رايحه عشق و علاقه مند مي باشد و اين به خيال تفاوت شخصيتي اشخاص مي‌باشد. گهگاه شخصيت اشخاص در طي دوران عوض ميشود و مسلما آن بو عطرشان نيز تغيير تحول خواهد كرد. تمام عطرها خوشبو مي‌باشند البته هنگامي عطري را آنقدر ميزنيم كه تبديل به عطر شخصيت تان مي‌شود، روحيات تان در‌اين گزينش دخيل خواهد بود. در واقع عطرها بخشي از استايل شما محسوب مي‌شود

بهترين عطر زنانه

يكي روش هايي كه فروشندگان براي ياري به شما از آن استعمال مي‌نمايند، همين مي‌باشد. طرح اين سوال كه شخص متبوع چه شخصيتي دارااست تا با بررسي آن به بوي گزينه عشق و علاقه اش برسيد. اينجا به عبارتي جايي ميباشد كه دنياي عطرها را وسيع خيس از آن چيزي كه ميباشد نشانمان مي‌دهد؛ اينكه در پس هر عطري، چه شخصيتي مخفي ميباشد؟

عطرهاي تند

كساني كه به عطرهاي تند عشق و علاقه دارا‌هستند، اعتماد‌به‌نفس بالايي دارا هستند، آيتم اعتماد اكثري از مردم و مديرهاي توانمند و مفيد درباره با سايرافراد ميباشند. اين اشخاص تصميم گيرنده هاي خير مي باشند، دارنده هوش بالايي مي‌باشند و صحيح و اشتباه را به نيكي تشخيص مي‌دهند. آن ها همت مي‌نمايند تمامي چيز را مطابق ميل خويش نمايند. آن ها در عشق و علاقه صبورند. عطرهاي تند، روحيه آن ها را شاداب و زنده مي‌كند و به همين خيال مدام دنبال اين گونه عطرها مي‌باشند.

شخصيت شناسي با بو
عطرهاي ملايم

كساني كه عطرهاي ملايم را گزينش ميكنند خودخواه نيستند. آن‌ها اسرارآميزند و تخت‌گاز و سادگي ميتوانيد نظرشان را جلب نمائيد. روزشان با دقت به اخلاق و خويشاوندان مي‌تواند خوب يا اين كه بد باشد. اين اشخاص به آساني مسائل اتفاق افتاده را فراموش مي نمايند. زود عصباني مي گردند و بعضي وقتها به كوچك ترين چيزها هم اعتراض دارا‌هستند. آنان بيش تر دنبال فردي مي‌باشند كه قابل اعتماد باشد. اين اشخاص في مابين دوستان خوب دوستداشتني اند و اعتماد كليه را جلب ميكنند.


برچسب: بهترين عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۵۲:۵۰ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

راهنماي خريد بو زنانهبهترين عطر زنانه


كد خبر: ۲۹۶۴۰
راهنماي خريد رايحه زنانه + معرفي ۲۶ رايحه پرفروش
او‌لين نكته در راهنماي خريد بو زنانه، شناخت با بو هاي متعدد مي‌باشد. همينطور، بهتر مي باشد رايحه‌هايي با حجم تحت بخريد. از عطرهاي لبريز فروش زنانه مي شود به بو فلاور بمب، ادو تويلت جيمي چو، رايحه بابي براون نوع Beach و رايحه تيفاني اند كو اشاره نمود.
بهترين عطر زنانه
ستاره | خدمت مد و پوشاك – با وجود تنوع بسيار در عطر‌ها و رايحه‌هاي زنانه، شما چطور بو خويش را گزينش ميكنيد؟ به دنبال، نكاتي براي خريد رايحه زنانه را به شما معرفي خوا هيم كرد. همينطور، ليستي از لبريز فروش‌ترين رايحه‌هاي زنانه كه بهتر مي‌باشد در سال ۲۰۱۹ نيز آنها‌را مد حيث داشته باشيد، براي شما فراهم كرده ايم.

شناخت با تيم‌هاي عطري
اولي قدم براي جستن رايحه آيتم عشق تان اين مي‌باشد كه با مجموعه‌هاي عطري گوناگون آشنا گرديد.
بو باطراوت
رايحه‌هاي باطراوت معمولا از بو‌هاي مركبات، آب، علف و سبزه ساخته شده اند. عطر‌هايي كه بر مبنا مركبات ميباشند معمولا از ليمو، نارنگي و ترنج تشكيل شده، در حالي كه عطر‌هاي آبي رنگ از بو‌هاي مربوط به دريا گرفته گرديده اند. عطر‌هايي با بوي علف و سبزه اكثر وقت ها يادآور بو‌هاي گياهي مي باشند. بعضي اوقات، آن ها را مربوط به عطر‌هاي آروماتيك فوژه در لحاظ مي گيرند كه از عطر‌هاي اسطوخودوس، رزماري يا اين كه ريحان تشكيل‌شده اند.

بو گل دار
بو‌هاي گل دار يكي‌از دوستداشتني‌ترين و رايج‌ترين بو‌ها مي باشند. هر عطر‌اي كه بوي شيرين و بوي گل بدهد، بدين مجموعه وابستگي ميگيرد. بو‌هايي مانند گل رز، گل ياس، گل سوسن و گل صد توماني.

عطر شرقي
عطر‌هاي شرقي، گرم، شيرين و حتي يه خرده تند مي باشند. اين مدل رايحه‌ها از عطر‌هايي مانند هل، دارچين، وانيل به يار گل ياس، اركيده و شكوفه پرتقال ساخته شده اند.

بو چوبي
عطر چوبي، عطر‌اي رازگونه و فريبنده دارااست. بو‌هايي مانند چوب سدر، چوب دمپايي، گياه خس خس و عنبر مطلوب براي به كار گيري در شب ميباشند. عطر‌هاي چوبي به دو جور تقسيم ميگردند: چوب‌هاي باتلاقي و خزه مانند كه بويي خاك مانند و شيرين دارا‌هستند؛ و چوب‌هاي كم آب كه بوي دود و چرم ميدهند.


برچسب: بهترين عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۳۳:۱۹ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

رايحه خنك زنانه


مي باشند را به‌دنبال به شما معرفي مي‌كنيم.
عطرهاي خوشبو و خنك زنانه
در بهار سفارش مي شود از عطرهاي ملايم به كارگيري كنيم چون حس ادب به آدم ميدهند. همينطور عطرهاي ملايم منجر ماندگاري شما در ذهن ديگر افراد مي‌شوند. در‌حالتي كه مي‌خواهيد با خوشبوترين عطرهاي زنانه منحصر فصل بهار آشنا گرديد، سفارش ميكنيم كه‌اين بخش از نمناك را از دست ندهيد.بو خنك زنانه

بهترين عطر زنانه

بو گوچي بامبو
خوشبوترين بو زنانه منحصر فصل بهار همين رايحه گوچي بامبو مي‌باشد كه بوي ملايم و دلنشيني دارااست، اين رايحه گزينش اوليه زنان خوش ذوق براي بهار و فصل‌تابستان مي‌باشد كه بو آن از شكوفه پرتقال، چوب دمپايي سپيد و ترنج ميباشد.

رايحه خنك زنانه

بو خنك زنانه مارك گوچي
بو ولنتينو
رايحه ولنتينو جزو عطرهاي پرطرفداري ميباشد كه عطر اي تلخ و شيرين داراست و براي بهار عالي مي باشد. اين رايحه زنانه عطر گل ياس و ياسمن داراست كه بسيار ملايم و جالب ميباشد.

بو لاليك آمور
رايحه لاليك آمور يكي‌از دوستداشتني ترين عطرها در بين خانم ها مي‌باشد كه بو اي ملايم داراست و همينطور از ماندگاري بالايي برخوردار‌است. خانم هايي كه دوست دارا‌هستند عطرهاي متنوعي را آزمون نمايند لاليك آمور تعيين خير و خوبي مي باشد. بو اين رايحه ساخته شده از فصل بهار نارنج، گل رز، ترنج، گل ياس، ياسمن و مريم مي باشد. بو لاليك آمور شيرين و ملايم مي باشد.

رايحه خوشبو زنانه

خوشبوترين عطرهاي زنانه
رايحه ايفوريا گلد
رايحه ايفوريا گلد براي خانم هاي احساساتي و براي به كار گيري در قرار هاي عاشقانه مطلوب مي‌باشد، اين رايحه خوشبو و به ياد ماندني زنانه براي فصل بهار و فصل‌تابستان مطلوب ميباشد كه بو آن درست شده از گل هاي ياسمن و نارسيس و رز هست.

رايحه بلك اوپيوم
خانم هاي مدرن ديگر عشق اي به عطر هاي تكراري و عطرهاي ديرين ندارند و ترجيح مي دهند از عطرهايي كه كه شم پر نمك و اشتياق را به آن‌ها مي‌دهند را استعمال نمايند. رايحه بلك اوپيوم از آن عطرهايي مي‌باشد كه سبب ساز توليد حس جواني در خانم ها ميشود .

بو بلك اوپيوم عطر شيرين دارااست كه از ادغام قهوه و وانيل به وجود مي‌آيد همينطور ماندگاري بسيار متعددي دارااست.


برچسب: بهترين عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۱۴:۵۱ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

چه عطري مطلوب فصل‌پاييز مي باشد؟


چه عطري مطلوب فصل‌پاييز مي باشد؟
بو مطلوب فصل پاييز و فصل زمستان صحيح از به عبارتي رسمي پيروي ميكند كه شما براي تعيين جامه‌هاي پاييزي رعايت ميكنيد.
به نقل از خبرنگار نبض بازار تيم اقتصادي باشگاه خبرنگاران برنا، هنگامي نوبت به خريد رايحه مطلوب فصل‌پاييز و فصل‌زمستان مي رسد لازم ميباشد با بعضي ضوابط عطر‌هاي مطلوب اين فصول شناخت داشته باشيد تا در يك فصل سرد، شم گرما را به استايل خويش بدهيد. رايحه مطلوب فصل‌پاييز و فصل زمستان صحيح از به عبارتي رسمي پيروي ميكند كه شما براي گزينش خرقه‌هاي پاييزي رعايت ميكنيد. قاعده اصلي اين هست كه نبايد از يك بو براي تمام فصول سال استفاد نمائيد، همان گونه كه جامه‌هايتان را متناسب با هوا تغيير‌و تحول مي‌دهيد، عطرهاي روي ميز آرايشي‌تان را نيز با تغيير‌و تحول آب و هوا تغيير و تحول دهيد.

بهترين عطر زنانه
راهنماي خريد رايحه مطلوب فصل‌پاييز
اين چهار ضابطه را براي گزينش رايحه مطلوب فصل‌پاييز و فصل زمستان رعايت فرمائيد تا يك تيپ بدون نقص را براي سرماي دلچسب هوا داشته باشيد.

ضابطه عطر براي خريد بو

هر عطري دربرگيرنده سه عطر نخستين، مياني و شالوده ميگردد:

بو اول، عطر‌اي ميباشد كه بسيار سبك و نو بوده و تخت گاز بعد از به كار گيري از رايحه به مشام ميرسد، اين بو به به عبارتي سرعت هم از در ميان مي رود. هرگونه رايحه و بوي مركبات از پاراگراف همين عطر نخستين محسوب مي‌شود.

بو مياني يا اين كه به عبارتي قلب بو، بويي مي‌باشد كه بعد از از دربين رفتن عطر اول به مشام مي‌رسد، رايحه و بوهايي مانند رايحه گل هاي رزماري يا اين كه بنفشه در گونه عطرهاي مياني قرار ميگيرند.

بو شالوده، توانمند ترين بو رايحه هست كه براي دوران طولاني باقي ميماند، براي گزينش رايحه مطلوب فصل پاييز و فصل‌زمستان بدين عطر دقت داشته باشيد، بو مبنا بو شما بايستي گرم و قدرتمند باشد، بو اي مانند رايحه وانيل، چوب، نعنا و مشك.

راهنماي خريد رايحه مطلوب فصل پاييز

ضابطه شيريني در بو مطلوب فصل‌پاييز و فصل زمستان

در ماه هاي سرد سال هيچ چيز نمي تواند جاي يك رايحه گرم را بگيرد، عطري با بو شيرين در حدود عطر دسر، وانيل، شكلات و كارامل. عطرهاي شيرين اگرچه در فصل تابستان بسيار توانمند و بيش تر از حد گرم مي‌باشند ولي در هواي سرد شايسته ترين تعيين اند. فراموش نكنيد كه هيچ چيز جاي رايحه با بوي وانيل يا اين كه كارامل گرم را در يك شب سرد پاييزي و زمستاني نمي گيرد. كارتير (Cartier) و پرادا (Prada) كندي گزينش هاي خير و خوبي را براي بو و ادكلن شيرين سفارش ميدهد.


برچسب: بهترين عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۲۷:۱۱ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

عطرهاي تند گريزي بزنيد :


ه عطرهاي تند گريزي بزنيد :
عطرهاي تند آنهايي مي‌باشند كه در مدل “گرم” قرار مي‌گيرند. از چاشني هاي آيتم عشق و علاقه در فصل زمستان مانند دارچين ، پاستا و هل استعمال نماييد .

بهترين عطر زنانه

عطرمناسب فصل‌زمستان

شرقي هاي خاطره انگيز را آزمايش نمائيد :
شاخه اي ديگر از رايحه ها مي‌باشند كه تحت عنوان بو شرقي (Orientals) شناخته مي گردند . از لحاظ غربي ها اين مدل بو ها دارنده بوي بي نياز و عجيبي ميباشند و به همين عامل استقبال نيكي از فروش آن مي‌نمايند . البته در كشور ايران اين گونه رايحه ها با خاطر ي بويايي ما گره خورده اند و چنانچه دنبال تذكر دوست داشتني ها مي‌باشيد مي‌توانيد آن را تعيين نمائيد .

عطرمناسب زمستان

چوبي ها رو آزمون فرمائيد :
رايحه وود و خاكستري نيز گزينش خير براي فصل‌زمستان مي باشد، چون آنان دارنده بو و بوي بي نياز و سنگين مي باشند، يادآور درختان كاج و سوختن چوب. برگاموت، نعناع، تخم مرغ، و لاله تمامي در‌اين جور قرار دارا‌هستند. شما ممكن ميباشد آن‌ها را با چيزي مركب جفت كرده باشيد.

عطرمناسب فصل‌زمستان

طغيان فرماييد:
در حالتي‌كه فصل زمستان آيتم عشق و علاقه شما وجود ندارد، مي‌توانيد به آساني از بو آيتم عشق و علاقه خويش استعمال نماييد تا روزهاي بهترتان را به حافظه بياوريد (در فصل‌تابستان). چيزي را گزينش فرماييد كه شيرين و گلدار باشد، يا اين كه به آساني چيزي را گزينش فرمائيد كه فصل‌تابستان را ياداوري نمايد. براين اساس، هر توشه كه اسپري نماييد، به روزهاي گرم فصل‌تابستان منتقل خواهيد شد.
براي توليد رايحه و مزه طولاني تر در فصل زمستان، يك گل را با يك بوي عميق خيس و شديد خيس گزينش فرماييد، به عنوان مثال، اساس اي از گل ياسمن يا اين كه طبل رنگ زرد ميباشد.


برچسب: بهترين عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۲۷:۵۴ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

رايحه بولگاري نوع Omnia Crystalline EDT رايحه زنانه با ماندگاري خوب


روشي براي به يادماندني خيس شدن رايحه زنانه
بر طبق گفته هاي قبل متوجه شديد كه ماندگاري يك بو به معيار مواد طبيعي مصرف شده در آن و همينطور پوست بستگي داراست. اكنون براي اين ككه عطرمان ماندگاري بيشتري داشته باشد تعدادي سفارش كوچك ميكنيم، اوليه اين كه مبني بر گفته متخصصين بهتر هست كه رايحه را بر روي گردن و پشت گوش خويش بزنيد تا ماندگاري بيشتري داشته باشد؛ همينطور در شرايطي كه پوست شما كم آب هست بهتر ميباشد كه از اسباب آرايش و پيرايش بهداشتي كه پوست را مرطوب مي نمايند به كارگيري كرده و آنگاه مبادرت به اسپره كردن رايحه و ادكلن خويش نماييد تا بو ماندگاري بيشتري بر روي پوست شما داشته باشد.

معرفي بو زنانه با ماندگاري خوب براي هر فصل
درحال حاضر كه با اين قضيه آشنا شديد احتمالا عشق و علاقه مند مي باشيد تا بدانيد چه رايحه هايي براي فصل هاي متعدد وجود دارا هستند. از اين رو همت مي‌كنيم شايسته ترين بو هايي را كه خانم ها در فصل هاي گوناگون مي‌توانند به كار گيري نمايند براي شما معرفي كنيم.

رايحه زنانه با ماندگاري طولاني در بهار و فصل تابستان
رايحه كارولينا هررا گونه CH Sublime EDP
بو بولگاري جور Omnia Crystalline EDT
رايحه شنل جور Coco Mademoiselle EDP
بو لاليك جور Le Parfum EDP
رايحه ورساچه نوع Bright Crystal Absolu EDP
رايحه فرانك اوليوير نوع Bamboo EDP
بو چوپارد نوع Happy Spirit EDP
بو ديزل دسته Fuel For Life Unlimited EDP
بو كارولينا هررا نوع CH Sublime EDP
بو كارولينا هررا جور CH Sublime EDP از بو هايي مي‌باشد كه بين ليست رايحه زنانه با ماندگاري طولاني منزلت خير دارااست. مخصوصا كه با طبع خنك خويش عطر خويش را در در هواي گرم فصل بهار و فصل تابستان مي‌تواند بيش تر از هر دوران ديگري منتشر نمايد. اين بو خوش رايحه كه ماندگاري طولاني نيز داراست به جهت اسانس هاي ترنج و نعنا هندي و اركيده و رز عطر گل، خوراكي و خنكي را از خويش بروز خواهد اعطا كرد كه مي متوانيد براي خريد اين رايحه از پيوند تحت به كارگيري فرمائيد.

رايحه كارولينا هررا گونه CH Sublime EDP رايحه زنانه با ماندگاري خوب

خريد رايحه كارولينا هررا نوع CH Sublime EDP

رايحه بولگاري جور Omnia Crystalline EDT
مارك بولگاري كه در سرزمين ايتاليا فعاليت دارد اين رايحه خوش كيفيت خويش را مدتي هست كه روانه بازار كرده و دربين ليست بو زنانه با ماندگاري زياد براي خويش رده خير و خوبي به دست آورده مي‌باشد. اين بو در نت نخستين خويش عطر گلابي را خواهد داشت كه بعد از آن با بو چاي و لاله مردابي ادغام جالبي را رقم زده و در غايت در نت نهايي عطر چوب گاياك و خزه درخت بلوط را خواهد داشت. اين رايحه بو اي تركيبي از طبيعت، خوراكي و خنك را دارا مي‌باشد كه ميتواند براي خانم هايي كه به عطر تركيبي عشق و علاقه مند هستند آيتم قابل قبولي باشد.

بهترين عطر زنانه

رايحه بولگاري نوع Omnia Crystalline EDT رايحه زنانه با ماندگاري خوب

خريد بو بولگاري گونه Omnia Crystalline EDT

رايحه شنل جور Coco Mademoiselle EDP
مارك شنل از داراي اسم و رسم ترين مارك هايي است كه در مورد بو و ادكلن كار ويژه اي داشته و داراست. اين مارك با رونمايي از رايحه Coco Mademoiselle EDP كه از بو هاي لاكچري قلمداد ميشود خانم ها را بسيار هيجان زده كرد و در آن به عبارتي روز هاي اولِ رونمايي استفبال ويژه اي از اين رايحه فيس گرفت. اين بو زنانه با ماندگاري طولاني نيز عطر اي شيرين از گل ها را دارااست كه كاربر را بسيار مجذوب خويش كرده و به جهت خنكي در فصل هاي گرم مي‌تواند بسيار موءثر خيس بو خويش را مشام دور‌وبري ها برساند.

شايسته ترين عطرهاي چرم زنانهمشاهده
رايحه شنل دسته Coco Mademoiselle EDP بو زنانه با ماندگاري خوب

خريد بو شنل دسته Coco Mademoiselle EDP

رايحه لاليك دسته Le Parfum EDP
اين رايحه خوش رايحه نيز در ليست بو زنانه با ماندگاري زياد جاي ميگيرد؛ اين بو در نت آغازين خويش بو ترنج و فلفل سياه را خواهد داشت كه بعد از آن در نت مياني بو ياسمن و آفتاب گردان را به مشام خواهد رساند. همينطور در نت آخري نيز عطر دانه تونكاو چوب كفش تابستاني پخش خواهد كرد. اين بو خوش عطر مخصول مارك لايك است و براي به كارگيري در تابستان آيتم بسيار خير به شمار مي رود.


برچسب: بهترين عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۴۳:۲۴ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

ادكلن زنانه

۳-
خريد ادكلن زنانه لانكوم دسته پوئم Lancome
Poeme EDP خريد
ادكلن زنانه لانكوم نوع پوئم Lancome Poeme EDP خريد
ادكلن زنانه لانكوم جور پوئم Lancome Poeme EDP يك عدد ديگر از ويژگي هايي كه حين خريد ادكلن زنانه بايد به آن اعتنا كرد ، پخش بوي هر رايحه ميباشد . خيلي داراي اهميت هست كه وقتي وارد يك محيط ميشويد تمام افراد حاضر در آنجا با احساس كردن بوي بو شما متوجه رسيدنتان بشوند ! به نوعي مي‌توانيم بگوييم پخش بوي هر بو مي‌تواند به استقبال بهتر ديگر افراد از شما كمك كند . خصوصا در شراي عطر امضاي شما باشد . عطر ها بر شالوده مقدار پخش بويي كه دارا‌هستند و گونه عطر ي آن ها مي‌توانند خوشايند باشند و يا اين كه پخش بوي آن ها شما را آزار دهد . پس اين كه عطري خوش عطر و با پخش بوي مناسب تعيين كنيم خيلي حائز اهميت است . ادكلن زنانه لانكوم پوئم يك عدد از عطر هاي خوشبو و با پخش بوي بالاست كه امروز به آن مي‌پردازيم . الگوبرداري اين عطر از معاش يكي از شاعران فرانسوي انجام شده و سعي كرده تا ظرافت و لطافت موضوع نياز شخص را تامين نمايد . تركيبات نت هاي اين عطر مثل بقيه به چهره بازه معين ظواهر نميشود بلكه در عصر هاي مختلف هر كدام خود را نشان ارائه ميكنند و با كمرنگ شدن آن ها رايحه ي بعدي به ميدان مي آيد . شقايق آبي‌رنگ ، شكوفه پرتقال و وانيل نت هاي پر رنگ ي اين ادكلن زنانه لانكوم حساب ميگردند . موج تغييرات تلخ و شيرين يك مخلوط احساسي را براي شما به ارمغان مي آورد كه به نوعي در طراحي شيشه هم از آن استعمال شده مي‌باشد .
يكي از خريداران اين عطر اصيل لحاظ خود را اينگونه ابلاغ كرده :
مامان من اين رايحه را داشت . هنوز نيز براي اينجانب يادآور مادرم مي باشد ، هر زمان كه بوي گرم و دلچسب آن را شم مي كنم به خاطراتم مي‌رسم . من تفكر ميكنم شايسته ترين برهه زماني استعمال از آن در فصل فصل زمستان مي باشد ولي مادرم هميشه آن را اسپري مي كرد . هلو و كهربا بنظرم شايسته ترين نت هاي آن ميباشند .

بهترين عطر زنانه
ادو
پرفيوم لانكوم Poeme حجم ۱۰۰ ميلي ليتر قيمت
براي شما: ۸۵۹٬۰۰۰ تومان مشاهده
كالا و خريد خريد
اين عطر ۴-
خريد ادكلن زنانه توباكو وانيل برند تام فورد Tom
Ford Tobacco Vanille EDP خريد
ادكلن زنانه توباكو وانيل برند تام فورد Tom Ford Tobacco Vanille EDP خريد
ادكلن زنانه توباكو وانيل مارك تام فورد Tom
Ford Tobacco Vanille EDP در شراي عطري كه به شما معرفي كردند ، از تمام غربال هاي ماندگاري و پخش بو عبور كرد . هنوز نيز باقي مانده تا بتوانيم بگوييم به يك ادكلن زنانه ايده آل رسيده ايم! خط بو پس از دو مورد گذشته از اصلي ترين فاكتور هاست . البته خط رايحه چه ميباشد و چه تفاوتي با پخش عطر دارد ؟ خط عطر به معناي واقعي يعني زمان هنگامي كه يك بو در محفظه باقي ميماند . اعتنا نماييد كه خواسته دقيقا محفظه محيط شماست و خير بدن شما ! فرض كنيد كه در اتومبيل سهيم زندگيتان نشسته ايد و وقتي پياده مي‌شويد تا مقطع برهه زماني طولاني اي عطر و ياد شما آنجا باقي ميماند ، خب اين خيلي ايده آل و رمانتيك بنظر مي رسد . البته در صورتي كه درست انتخاب كرده باشيد . اعتنا فرماييد كه اين گزينش شماست كه تعيين مي‌كند سايرافراد در رابطه ي ذوق و سليقه ي شما چه فكري مي كنند . يك عطر بي كيفيت هرچقدر نيز خط بوي طولاني داشته باشد صرفا سبب اذيت شدن ساير مي‌گردد . عطر ي مطلوب در كنار تمامي ي اين ها ميتواند لحظاتي رويايي براي شما بسازد .رايحه تنباكو وانيل از توليدها تام فورد مي‌باشد كه مي‌توانيم آن را در نوع ي رايحه هاي شرقي قرار دهيم . برگ توتون و وانيل از نت هاي پررنگ ي اين عطر ميباشند كه نويد يك عطر كلاسيك را به شما مي دهند . اين ادكلن تام فورد از معدود عطر هايي مي باشد كه چنين ماندگاري مضاعف و پخش بوي سنگيني دارد .
نظر يكي از خريداران اين عطر را باهم مطالعه مي كنيم :
اين بو براي اينجانب مشابه به يك جاذبه هست . آن‌گاه از اين كه اين بو را خريدم و از آن استفاده كردم ، تصميم گرفتم كه شمع ها و خوشبو كننده ي هواي منزل را عوض كنم و نظير اين عطر يك عدد بخرم . من حقيقتا با تمامي ي بو هاي تام فورد ذيل تاثير قرار نميگيرم اما اين يكي منحصر به فرد ميباشد .


ادو
پرفيوم تام فورد Tobacco Vanille حجم ۱۰۰ ميلي ليتر بها
براي شما: ۳٬۳۵۹٬۰۰۰ تومان مشاهده
كالا و خريد خريد
اين عطر ۵-
خريد ادكلن زنانه سان شاين مارك آمواژ (آمواج) Amouage
Sunshine EDP خريد
ادكلن زنانه سان شاين برند آمواژ (آمواج) Amouage Sunshine EDP خريد
ادكلن زنانه سان شاين برند آمواژ (آمواج) Amouage
Sunshine EDP ممكن مي باشد يك بو را دوست داشته باشيد اما نتوانيد از آن رايحه به كار گيري كنيد . رمز درد و يا آلرژي هاي گوناگون ممكن ميباشد سبب ساز آزار شما بشوند . بدون شك در نگاه اول متوجه اين نميشويد كه اين رايحه براي شما مناسب ميباشد يا نه ! بو ها نظير خوراكي هايي كه در معاش روزمره ميخوريم ، دارنده طبع خاص خويش ميباشند . عطري قادر است گرم ، خنك و يا اين كه معتدل باشد . اين كه تن شما چه طبعي را پذيرش مي‌كند نكته ي مهمي است . افت فشار ، حس گرما و يا اين كه سردرد مي توانند از عارضه ها گزينش عطري با طبع خطا باشند ، علاوه بر همه ي اين ها ديگر نميتوانيد از آن عطر استعمال كنيد و عملا هزينه ي شما بي نتيجه بوده ، مي‌خواهيم شما را با يكي از بو هاي خنك آشنا كنيم . آمواج قادر است يك انتخاب خوب براي عطري خنك باشد ، اين ادكلن زنانه عماني با گذر كرد كمتر از چهار سال از عرضه توانسته خريداران متعددي را به خود جذب كند . سان شاين يك بو زنانه شرقي است كه طراحان آن در ايجاد شيشه خيلي دقت كرده اند تا آن حس اصيل را به شخص منتقل كنند ، آساني و اصالت مدام باهم عجين بوده و هستند . نت هاي پر رنگ آن بادام و توت سياه اند . پيشنهاد ايرانوس براي به كار گيري از اين ادكلن زنانه فصل هاي فصل تابستان و بهار مي‌باشد .
نظر يكي از خريداران را باهم مطالعه ميكنيم :


برچسب: بهترين عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۲۴:۲۷ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)