مرجع مقالات رسمی عطر مرجع مقالات رسمی عطر .

مرجع مقالات رسمی عطر

۵ تفاوت در برچسب به رنگ سیاه روی بادی اسپلش اصل و فیک


اکنون یک کدام از دوستداشتنی ترین خوشبو کننده های تن برای خانم ها بادی اسپلش ویکتوریا سکرت میباشد. در بازار کشور ایران نیز تعدادی سالی میباشد که‌این جنس ارائه می گردد و دوست داران متعددی را به خویش جذب نموده است. البته نقص‌ اصلی اشخاص تشخیص بادی اسپلش اصل از بادی اسپلش فیک میباشد. ما بعداز یکسری سال تجربه و تحقیق، تجربیات خودمان را با شما بین میگذاریم تا شما نیز بتوانید به آسانی بادی اسپلش اصل ویکتوریا سکرت را با بادی اسپلش فیک ویکتوریا سکرت مقایسه نمایید و بادی اسپلش اورجینال را تشخیص دهید. برای بازنگری ترازو های تشخیص بادی اسپلش یا این که به عبارتی بادی میست اصل و فیک ویکتوریا سکرت با پاپریا همدم باشید.

۱٫ تفاوت در نی بادی اسپلش اورجینال و فیک
یکی تفاوت های بادی اسپلش اصل و فیک در نی آن ها میباشد. در نی بادی اسپلش فیک فنر پیداست البته در بادی اسپلش اصل فنر با پلاستیک سپید رنگی پوشیده شده‌است. اما اعتنا داشته باشید، به تازگیً بادی اسپلش های فیک با فنر پوشیده گردیده هم پیدا می‌شود!


نباید در نی بادی اسپلش اورجینال فنر چشم شود.

۲٫ تفاوت در نوشته VICTORIA’S SECRET روی درب بادی اسپلش
تفاوت دیگر بادی اسپلش اورجینال و غیر اصل در فونت نوشته روی درب این متاع میباشد. همانطور که در تصویر پیداست نوشته ویکتوریا سکرت روی درب سمت راست با فونت اصلی این مارک تفاوت داراست.


نوشته ویکتوریا سکرت روی درب متاع می بایست دقیقاً شبیه نوشته روی کالا باشد.

۳٫ کف کردن بادی اسپلش فیک موقع حرکت دادن متاع
یک کدام از دیگر از ترازو های تشخیص بادی اسپلش اصل و فیک این میباشد که در صورتی دو فرآورده را با هم جنبش دهید، بادی میست فیک خیلی بیش تر از بادی میست اورجینال ویکتوریا سکرت کف میکند. و این کف برای لحظات بیشتری باقی می‌ماند.


بادی اسپلش اورجینال هنگام جنبش دادن کف نمی نماید.

۴٫ تفاوت در درپوش و نازل اسپری کننده بادی اسپلش
شاید یک کدام از مهمترین و یگانه ترین تفاوت های بادی اسپلش اصل و فیک در درپوش فلزی و نازل اسپری کننده مایع بادی اسپلش باشد. خوب به تصویر اعتنا نمایید. محصولی که در تصویر برای شما مشخص و معلوم شده‌است اورجینال میباشد و بقیه مورد ها فیک میباشند. نماد بارز این تفاوت در هم سطح بودن نصیب نازل اسپری کننده میباشد.

بهترین عطر زنانه
کالا اورجینال در تصویر برای شما مشخص و معلوم شده‌است.

۵٫ تفاوت در برچسب به رنگ سیاه روی بادی اسپلش اصل و فیک
برچسب مشکی رنگی بر روی متاع موجود است که اسم مارک ویکتوریا سکرت روی آن قرار گرفته میباشد. در خوشبو کننده تن اورجینال در مقابل نور و روشنایی نباید نی پشت آن پیدا باشد، ولی در خوشبو کننده فیک، نصیب سیاه رنگ در مقابل نوروروشنایی واضح مشاهده می شود.


در کالا اورجینال، در مقابل روشنایی همچنان نصیب سیاه رنگ مشکی و تیره مشاهده میشود.

۶٫ تفاوت در درون درب بادی اسپلش ویکتوریا سکرت
پایانی تفاوت بادی اسپلش اصل و فیک در باطن درب آن پنهان میباشد. هنگامی شما باطن درب بادی اسپلش اصلی را نگاه میکنید، یک حفره ریز جهت عبور هوا قرار گرفته میباشد. این حفره ریز در بادی اسپلش های فیک نیست.


درون درب بادی اسپلش اورجینال حفره ی ریزی قرار گرفته میباشد.

تفاوت ارزش بادی اسپلش اصل و فیک
اینک بها بادی اسپلش های اصل چیزی حدود ۲ برابر ارزش بادی اسپلش های فیک میباشد. در بازار بادی اسپلش های اصلی با قیمتی حدود ۱۸۰ تا ۲۴۰ هزار تومان ارائه می‌گردد. و ارزش بادی اسپلش های فیک چیزی نزدیک به ۵۰ تا ۱۲۰ هزار تومان میباشد. متاسفانه شاهد این رخداد هستیم که در بعضی مرکز ها و وبسایت ها بادی اسپلش های فیک ، به عنوان بادی اسپلش اورجینال و به بها متاع اصلی فروخته می‌شود. ارزش این فرآورده در بازار های جهانی نیز ۱۸ دلار میباشد.

این نوشته ی علمی به طور کاملً بوسیله گروه بو پاپریا تهیه و تنظیم و تدوین شده‌است و تکثیر آن با درج منشا بلامانع میباشد. امید داریم این نوشته‌ی علمی به شما در خرید محصولی اورجینال یاری دهد.


برچسب: بهترین عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۲۵:۱۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اصول تشخیص تفاوت ادکلن با ادو پرفیوم


اصول تشخیص تفاوت ادکلن با ادو پرفیوم
اِ دو پرفیوم

بخش اعظمی از اشخاص بو اِ دو را با رایحه عادی غلط می‎ گیرند. با این حالا واژه کلیدی "اِ دو" (از آب) میباشد، که تاکید می ‎نماید عصاره ای در آن حل شده‌است. بخشی از ماده های روغنی مو جود در رایحه اِدو یا این که آب معطر پاره ای کمتر از حدود 15% تا 20% میباشد.

این رایحه ها حدود 4 ساعت روی پوست باقی می ‎مانند و در مقایسه با عطرها، نسبتا سبک میباشند و در حین روز قابل استعمال هستند.

 بهترین عطر زنانه

تشخیص تفاوت ادکلن با ادو پرفیوم
فرق در میان ادکلن و ادوتویلت و ادوپرفیوم
اِ دوتویلت

اِ دو تویلت برای اولی توشه در قرن چهاردهم ایجاد شد و به آن "آب بهشتی" نیز گفته می‎ شد.

امروزه نوعی رایحه سبک و ملایم میباشد که دربردارنده 5% تا 15% اسانس رایحه خالص است که با الکل حل شده‌است و معمولا حدود 2 تا 3 ساعت ماندگاری داراست و دارنده رایحه و بوی ملایم میباشد که برای روزهای گرم فصل‌تابستان مطلوب است و در‌صورتی‌که دنیای مد نمناک اشاره می‌نماید امروزه این دسته رایحه از محبوبیت بالایی برخوردار‌است.

 

نکات مهم در تفاوت ادکلن با ادو پرفیوم
اِ دو ادکلن

در معنای "آب از ادکلن" میباشد، این دسته بو در آمریکای شمالی برای عطر های مردانه استعمال می ‎شود.امروزه اِدو ادکلن معمولا به معنای بو های معطر سبک، جدید و یا این که میوه ای میباشد که از روغن های اساسی 2% تا 4% با آب و الکل ساخته شده میباشد و معمولا حدود 2 ساعت ماندگاری داراست و این رایحه سبک معمولا بوسیله اشخاص برنا به کارگیری می ‎شود.


نکات مهم در تشخیص تفاوت ادکلن با ادوتویلت
تفاوت ادکلن پرفیوم با تویلت
اُ فِرِش

"اُ فِرِش" در معنای "آب نو" میباشد و نمایان گر سبک ترین مورد رایحه میباشد - غلظت ماده روغن نسبتاً 1% تا 3% میباشد.عطر این بو کمتر از یک ساعت روی پوست باقی می ‎ماند و منجر می ‎شود اثرها معطر آن نسبتاً قابل تشخیص نباشد.بو های آن معمولا معمولی و با تازگی می باشند و این رایحه ها معمولا از ارزش کمتری برخوردارند و در هرساعت از روز، از گزاره هنگام عمل های ورزشی قابل به کار گیری می‌باشند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۵۸:۳۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

رایحه یکی پنج رایحه برتر


Tom Ford White Suede
این رایحه یکی پنج رایحه برتر برای زنان در حیث گرفته شده‌است. بدین استدلال یک کدام از پر استفاده ترین و در دسترس ترین بو چرم برای زنان میباشد که از چرم جیر قابل انعطاف در آن مستعمل میباشد. همان گونه که از اسم آن پیداست عطری ناب و ملایم میباشد که معمولی و بی تکلف میباشد یکی بهتربن آیتم ها برای یک بو ملایم، همین میباشد. نت های ظریفی همچون چای رز شیرین و زعفران میکس گردیده با چای عطر ای زنانه و خوشگل به‌این بو داده اند. در قلب این رایحه بویی فریبنده از مخلوط چرم جیر قابل انعطاف، مشک و چوب کفش تابستانی موجود هست. هرزمان که از این بو استعمال می کنید شم ریلکس و زیبایی -مشابه در آغوش دریافت کردن- شما‌را دربرمیگیرد.

 بهترین عطر زنانه

Dzing L’Artisan Parfumeur
یکی دارای اسم و رسم ترین عطرهای چرم در تمام روزگار هاست. در‌این رایحه از ترکیباتی زیرا چرم زین اسب، خاک اره، خز شیر، کارامل سیب شیرین مصرف شده که‌این عطر فانتزی شما به روزگار کودکی تان با تمام فراز و نشیب هایش می‌برد. ترکیبی خلاقانه و نبوغ آمیز که لحظات جادویی را برایتان رقم میزند.درین بو نوعی توان استنباط میگردد که در دیگر عطرهای جان دار درین لیست نمی یابید. این رایحه نیز در لیست شایسته ترین عطرهای چرم زنانه جای دارد.


ادو پرفیوم الکساندر جی Western Leather White
بها برای شما: ۶۸۱٬۰۰۰ تومان
مشاهده کالا و خرید
خرید این رایحه
در او‌لین به کارگیری از این رایحه بویی مشابه به یونجه کم آب با یه خرده تندی شم می‌گردد. این رایحه به جهت ادغام چوب سپید، زنجبیل و زعفران معطر میباشد. بعداز آن ، بینی شما به سمت بویی ملایم از مشک و چرم گرم سوق داده می گردد. دانه تونکا نقشی کلیدی درین بو بر عهده دارااست و تحت عنوان جزء اصلی نت رایحه به حساب میآید. این تعجب آور ترین عطریست که تابحال چشم اید. بعداز یکسری ساعت از به کارگیری این رایحه، تماما به بوی آن معتاد می‌شوید و قوی نخواهید بود که دست از استعمال نکردنش بردارید !.

معرفی 4 بو جنیفر لوپز جذابمشاهده

 

دقت مقاله شایسته ترین عطرهای چرم زنانه در بخش تحریریه تارنما ایرانوس تهیه و تنظیم شده‌است؛ نسخه برداری با ذکر مبداء بلا بازدارنده است.


برچسب: بهترین عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۲۹:۳۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تفاوت بو با تستر بو در چه چیزی است؟


تفاوت بو با تستر بو در چه چیزی است؟

بهترین عطر زنانه
مطمئنا تمامی ما می دانیم که علت ساخت و عرضه تستر ها بوسیله شرکتهای سازنده رایحه تنها برای آزمایش کردن میباشد خیر چیز دیگر . . . اما از روش سمپل های رایحه نیز این قابلیت و امکان آماده میباشد پس نکته ای که موجود است این میباشد که تستر ها نیاز به زیبایی در برنامه خردسالان و سلفون و . . . نخواهند داشت . انگیزه تنها آزمایش کردن میباشد . به خیال همین میباشد که تستر ها اکثرا با باکس های بسیار عادی و سوای سلفون و درب بطری و در چاپ غیر تجاری مشاهده می‌شوند .

در واقع به صورت کل رایحه با تستر بو هیچ تفاوتی با هم ندارند به این دلیل‌که خریدار با استشمام کردن تستر توقع دارد به عبارتی بو با به عبارتی بو و ماندگاری و پخش رایحه را نیز اخذ نماید، که بعضا از شرکتهای رایحه سازی همین فعالیت را انجام می‌دهند ولی بعضی دیگر گاها به چشم می‌خورد که نت اول تستر را مقداری توانا خیس می نمایند تا مشتری با استشمام کردن تستر نسبت به خرید آن رایحه رغبت بیشتری داشته باشد. این موضوع برای هر شرکتی می‌تواند مختلف باشد و بستگی به سیاست کمپانی مربوطه دارااست. اما این مسئله بوسیله هیچ شرکتی تاکنون به طور رسمی اعلام و پذیرفته نشده.

یک مشتری وقتی که عطری را از قفسه دکان آزمایش می‌نماید، و آن‌گاه آن را دوست می دارد، توقع دارد هنگامی که خویش رایحه را خریداری می کند، به عبارتی بو، به عبارتی پخش و ماندگاری و به عبارتی کیفیت را تجربه نماید . صد رد صد شرکت ها آفریننده رایحه بدین مسئله تفکر کرده اند . ولی نکته اصلی این میباشد که حقیقتا تستر اصل و سوای نقص‌ باشد . چیزی که هم برای خویش عطرها و هم برای تستر ها در ایران شدیدا اختلال ساز شده‌است، تقلبی بودن آن هاست.

نباید ظاهرا شیشه و اصالت عطر، پخش عطر، ماندگاری و … هیچ تفاوتی در بین رایحه و تستر آن وجود داشته باشد و فقط تفاوت در بسته بندی و باکس رایحه میباشد.

همانظور که گفتیم تستر در اکثر اوقات کشورهای فرنگی به عارضه ها مالیاتی قابل فروش وجود ندارد ولی در کشور‌ایران این فرمان متعدد میباشد؛ چرا‌که تستر بو را نیز به فروش می‌رسانند و برای آن عوارض مختلفی می قدرت ارائه کرد که از گزاره آنها می شود به تقاضای زیاد آن، قیمت ارزان و حتی گاها عدم ارائه مجانی آن به وسیله عمده فروش ها اشاره نمود.

مشاهده کلیه تسترها و خرید تستر

آیا تستر تقلبی موجود هست؟!
در پاسخ بدین سوال بایستی بگوییم که آری!

اینک کشورهای ترکیه و امارات مبادرت به ساخت تسترهای های نسخه برداری نموده اند که تشخیص تقلبی بودن آن حتی برای اشخاص کارشناس هم بسیار طاقت فرسا میباشد و مخلوق خویش بارها چشم ام که حتی همیاران زبده نیز در دام سودجویان قرار گرفته اند.

گاها مغازه هایی دیده می شود که برای به فروش رساندن محصول ها خویش، از تستر هایی به کارگیری می‌نمایند که تقلبی بوده و نسبت به عطری که به شما میدهند تفاوتی بسیار دارااست. همینطور بعضی وقتها نیز به چشم می خورد که برخی از دکان ها باطن شیشه های اصلی اسانس بی کیفیت ریخته و آن را به فروش میرسانند و یا این که داخل بطری هایی مشابه به بطری تستر اسانس ریخته و ادعای اصل بودن می‌نمایند و در رخ سوال و پاسخ شما، میگویند که تستر میباشد و درب و کارتون و … ندارد؛ آری صراحت دارد که برخی تسترها فاقد درب میباشند اما نسبتاً کلیه آن ها باکس دارا‌هستند و بچ کد حک گردیده روی باکس با بچ کد شیشه مطابقت و همخوانی می نماید.

حالا ممکن میباشد برایتان سوال باشد که:

چه‌طور می قدرت تستر تقلبی را از تستر اصلی تشخیص بخشید؟!
وجود تستر فیک صراحت دارد و بو های بی کیفیت را با تیتر تستر رایحه به فروش میرسانند پس هنگام خرید تستر گول نخورید، میباشند فروشنده های حقه بازی که باطن یک شیشه اصلی از پیشین مصرف شده را با اسانس مالامال می‌نمایند و با ادعای اینکه اینها تسترند یا این که بو دست دوم هستن و هنگام باربری کارتنشان حاد گردیده یا این که آب خورده و از این قبیل داستانها می‌فروشند. حالا در صورتی‌که شما می‌خواهید یک تستر خریداری فرمائید می‌توانید برای تشخیص تستر اصل از تقلبی؛ بارکدی که بر روی آن قرار گرفته میباشد را با بارکد خوان و همینطور در گوگل جست و جو نمایید و از اصل بودن آن اطمنیان نتیجه ها نمائید.

همینطور بر روی بطری و باکس تستر رایحه یک شماره با تیتر “بچ کد” هک گردیده و یا این که بر روی لیبل نوشته می‌شود که درستی یکسان بودن بطری را با بسته بندی نشان میدهد. یعنی چنانچه که بچ کد بطری با بچ کد کارتون و بسته بندی آن یکی از باشد میتوان اعلام‌کرد تستر اصلی میباشد و جدید نوبت به نظارت کردن سایر موردها می‌رسد.

درضمن گول فروشنده های حقه گشوده و خدانشناس را نخورید . در صورتی اعتنا کرده باشید اکثری از این فروشندگان بو و ادکلن و اثاثیه آرایشی بهداشتی، می‌گویند، تستر که کارتون ندارد ! تستر که درب ندارد !!!!!

مخلوق با این دو عبارت مشکلی ندارم البته دیدنی اینجاست که‌این فروشنده ها همگی ی تسترهایشان اینگونه میباشد! به شما عهدوپیمان می‌دهم بیش تر از ۹۹ درصد ادکلن های دیزاینری یعنی به عبارتی برندهای پر اسم و رسم که در سراسر جهان ایجاد می‌شود، تستر عطرهای خویش را با یک برنامه خردسالان بی آلایش با بارکد و بچکد (محرمانه ایجاد) مخصوص که با خویش شیشه رایحه یکسان میباشد ساخت مینمایند.

البته تصمیماتی که خویش آفریننده های بو و ادکلن در ساخت تستر دارا‌هستند، موجب میگردد که تستر درب داشته باشد و یا این که نداشته باشد . برنامه کودک داشته باشد و یا این که نداشته باشد . سلفون داشته باشد و یا این که نداشته باشد . اما چیزی که ۹۹ درصد مارک ها آن را اجرا می‌نمایند این میباشد که اکثر تستر ها دارنده برنامه کودکان سپید یا این که قهوه ای و فارغ از سلفون میباشند و اکثر اوقات درب ندارند.


برچسب: بهترین عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۲۴:۰۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

رایحه ادکلن


نظریات
به دست آوردن رایحه ادکلن برای فرد خودمان کاری چندان مشقت بار وجود ندارد؟ ما به‌ سرعت یک رایحه را عطر کرده و در چهره لذت بردن از آن، پولش را پرداخت میکنیم، ولی اختلال از وقتی مقدمه میشود که ما می خواهیم برای یک دوست بو بخریم. از آنجایی‌که هر عطری مطلوب هر شخصی وجود ندارد، نیاز میباشد تا دراین باره وسواس متعددی به خرج دهیم.

 بهترین عطر زنانه

رایحه ادکلن

گه گاه بهتر میباشد تا به‌ خواسته دوری از استرس ناشی از خرید این کادو به سراغ یک متخصص بو بروید. ما نیز به سراغ لانس پترسون رفته تا با امداد وی شمارا از یک سری نکته‌ی مهم باخبر نماید. با ما همپا باشید.

پیشین از رفتن به دکان‌ی رایحه فروشی ، مختصات شخصی فرد موردنظر را به خیال و خاطر سپرده و متناسب با آن به پیشنهاد‌های پترسون دقت نمائید.

ضابطه اولیه: رابطه شما با شخص موردنظر مهم میباشد
در صورتی برای یک عضو خانواده یا این که شایسته ترین دوست خویش خرید میکنید، بخت اینکه شما اورا به‌ خیر و خوبی بشناسید زیاد میباشد. در سود میتوانید یک بو تند یا این که بو ظریف آیتم عشق و علاقه‌ی اورا بخرید، ولی درصورتی که به شخص متبوع زیاد نزدیک نیستید، عقل حکم می نماید که به سراغ یک بو ملایم‌خیس بروید. عطری که خرید آن به جایی برنمی‌خورد.

درصورتی که هم پیرو خرید یک بو برای همسر خویش می‌باشید، عطری را تعیین فرمائید که دوست دارید در هنگام بودن در کنار شما به خویش بزند.


برچسب: بهترین عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۵۴:۱۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

نت های بویایی بو و ادکلن


نت های بویایی بو و ادکلن
بی تردید زمانه بوییدن بو ها متوجه ی تغییر تحول طیف بویایی آن‌ها گردیده اید. برای مثال در برخی بو ها به محض برداشتن درب رایحه و اسپری کردن آن در هوا، ممکن میباشد نخست بو ای از مال نارنج و بیدمشک مشامتان را بنوازد و شما‌را سرشار از احساس سرزندگی و طراوت نماید و بعد از مدتی این عطر جای خودش را به بوی چاشنی جات تند دهد و درونتان را مالامال از احساس هیجان و پر نمک و نشاط جوانی نماید، و بلاخره در پایان مسیر بو ی بو به سمت بوی علف های وحشی و گیاهان تلخ رود و به شما حسی مناسب و رضایت بخش از اعتماد‌به‌نفس و کاریزما ببخشد.

بهترین عطر زنانه
لازم میباشد بدانید این تغییر تحول بویایی بو ها ناشی از آن میباشد که همگی ی رایحه ها از سه طیف بویایی تشکیل می گردند. که‌این سه طیف را در صنعت رایحه سازی و دنیای بو و ادکلن با اسم نت NOTE می‌شناسند. که‌این نت ها به ترتیب تحت میباشند:


نت آغازین

نت میانی

نت آخرین


به صورت کلی در بو سازی، رایحه سازان 8 مدل از طیف های بویایی را برای تولید عطر ی رایحه ها در چنگ دارا هستند. که‌این 8 مدل میتوانند به صورت دلخواه و با ذوق ی رایحه ساز در هر نت بو به عمل فرایند. طیف های بو ی رایحه ها که نت های تولید کننده ی بو ها را تشکیل می‌دهند در شرایط کلی دربرگیرنده تقسیم بندی های تحت میگردند:


رایحه مرکبات

رایحه دانه های خوراکی

بو گلها

بو گلهای سپید

بو سبزه، گیاهان علفی و سرخس ها

رایحه چاشنی جات

رایحه شیرینی و خوراکی های خوش مزه

بو چوب و خزه


بو سازان با ادغام این طیف های بویایی ست که مبادرت به ایجاد رایحه هایی با عطر های سرد، گرم، تلخ، شیرین، تند و خنک میکنند.


نت های بویایی بو Bvlgari Man In Black

رایحه معروف و پربیننده Bvlgari در گونه Man In Black خویش با مخلوط نت های آغازین و میانی و آخرین اش به عطر ای گرم و شیرین رسیده میباشد که نتایج ترکیبی از عطر های خوراکی و گل ها و رایحه چوب میباشد.


نت های آغازین این متاع با رایحه تند و شیرین نیشکر و چاشنی جات تند و تنباکو بعد از او‌لین لحظه ی اسپری کردن بو شامه تان را ناز و نوازش خواهد کرد و شما‌را مالامال از هیجان و شور ناشی از این مخلوط تند و شیرین خواهد کرد. می اقتدار خاطرنشان کرد نت های آغازین این متاع جنبه ی خوراکی داشته و به نوعی نیز برایتان تداعی گر عطر های شرقی میشوند.


آن‌گاه نت های آغازین جای خویش را به نت های میانی با ترکیبی گرم و آتشین از رایحه گل زنبق و مریم و چرم می‌دهند. و هیجان تان را به نقطع ی عطف میرسانند. گفتنی ست نت های میانی این مال از گونه ی رایحه گل ها و گل های سپید می‌باشد.


در آخر نت های نهایی با ملایمت بو دانه های تونکا، بنزویین و چوب گایاک وارد میشوند و به نیکی روی عطر ی گرم و شیرین این رایحه دیدنی می نشینند و عطر را به تعادلی دلچسب می‌رسانند.


نت های بویایی بو Lancome La Vie Est Belle

بو معروف و جالب فرانسوی Lancome در دسته La Vie Est Belle خویش، با حالا و هوایی شیرین و گرم نت های آغازین و میانی و نهایی اش را به زیبایی با هم آمیخته و یکی دوستداشتنی ترین رایحه های این شرکت خوش اسم را ارائه داده میباشد.


کافیست درب بو را برداشته و آن را روی پوستتان بیافشانید تا نت های آغازین بو را با بو ای شیرین و دوست داشتنی از عصاره ی آکنده‌از جوانی و شادابی گلابی زردرنگ و انگور سیاه را در مشامتان احساس نمایید. این نت ابتدایی با عطر ی میوه ای اش در به عبارتی در آغاز به شما نشاط و هیجانی ملایم یاروهمدم با احساس جوانی کادو می‌دهد. بعد از مدتی طولانی نت های میانی رایحه "لا‌به‌لا ویه میباشد آری" با بو ی گل یاسمین و گل زنبق و بو شکوفه های پرتقال وارد می‌شوند و که با بوییدنش آرامشی دلچسب را در وجودتان احساس خواهید کرد و آکنده‌از احساس معاش و انرژی های مثبت خواهید شد. آن‌گاه نت های آخرین با ترکیبی تند و شیرین از گیاه پاتچولی یا این که به عبارتی نعناع هندی و دانه‌ های تونکا و وانیل و بادام سوخته از رویکرد می رسند و این ادغام شیرین و گرم و تند را به شایسته ترین صورت بدون نقص می‌نمایند.


برچسب: بهترین عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۳۰:۵۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

عطرهای گلی


عطرهای گلی
خیلی ریلکس می‌توانید بوی این قبیل عطرها را تشخیص دهید. بوی یک یا این که دو گل در آن ها به راحتی قابل تشخیص میباشد. داخل مایه ی اصلی این گونه عطرها حاوی ی بو ی گل های مختلفی نظیر: رز، یاسمن، یاس، و مریم میباشد. اکثر زمان ها خانم ها نسبت به‌این مدل عطرها عشق ی خاصی دارا هستند و می قدرت بیان کرد که‌این مجموعه از گزاره دوستداشتنی ترین عطرهای انتخابی بوسیله بانوان میباشد. از گزاره دارای شهرت ترین عطرهایی این تیم نیز میتوان به موردها پایین اشاره نمود:

بهترین عطر زنانه

Dior J’Adore

Stella McCartney Stella

Yves Saint Laurent Baby Doll

Salvatore Ferragamo Incanto Charms

عطرهای خوراکی
این قبیل عطرها بوی مواد غذایی می‌دهند. این مجموعه نسبت به تیم های دیگر عمر کمتری داراست و جدید چندین سال میباشد که به بازار عرضه می‌شود. باطن مایه ی اصلی بوی این عطرها، بو ی شکلات و وانیل را در بر داراست. تعدادی مثال از دوست داستنی ترین عطرهای خوراکی عبارتند از:

Aquolina Chocolovers

Thierry Mugler Angel

Britney Spears Fantasy

Comptoir Sud Pacifique Vanille Abricot

عطرهای شرقی
این قبیل عطرها دارنده بو ای گرم، تند و معطر می‌باشند. داخل مایه ی اصلی این عطرها بوی دارچین و عنبر میدهد. از پاراگراف مشهور ترین عطرهایی که می قدرت در‌این مجموعه جای بخشید می شود به مورد ها تحت اشاره نمود:

Yves Saint Laurent Opium

Guerlain Shalimar

Calvin Klein Obsession

عطرهای چوبی
این عطرها هم مانند عطرهای شرقی بوی تندی دارا‌هستند ولی قدری ملایم خیس، دلپذیر خیس و جاافتاده خیس می باشند. باطن مایه بوی این عطرها بو ی چوب، خزه، دمپایی، سدر، و نعناع را در بر داراست. عطرهایی که درین تیم جای می‌گیرند می‌توانند اکثر وقت ها هم آیتم به کار گیری ی خانم ها قرار بگیرند و هم آقایون.. از گزاره دوست داستنی ترین عطرهای چوبی که اینک گزینه به کار گیری قرار می‌گیرد عبارتند از:

Gucci Rush

Fendi Palazzo

Miss Boucheron

رایحه روی پوست باشد یا این که روی خرقه؟
یادتان باشد که رایحه را پیش از پوشیدن خرقه به خویش بزنید. اگرچه ممکن میباشد بخش های اصلی که یادآور شدیم با جامه پوشیده شود ولی وقتی که بو را مستقیما روی پوست خویش بزنید، رایحه ماندگاری بیشتری نسبت به هنگامی که روی جامه خویش بزنید، خواهد داشت زیرا طولانی تر عطرها برای به عمل بردن روی پوست پباده سازی گردیده اند و نکته قابل توجه این میباشد که گونه پوست روی بو منعکس گردیده از بو تاثیر داراست به عبارت دیگر برای هر پوستی می بایست رایحه مطلوب خودش را تعیین کرد.

تفاوت پوست های متفاوت عمدتا در معیار چربی، رنگ پوست و اسیدیته آنهاست. برای مثال پوست را براساس واحد سنجش چربی به ۴ مدل چرب، کم آب، نرمال و ترکیبی تقسیم بندی می نمایند. پوست های چرب رایحه را بهتر و دوران دوران زیادتری در خویش نگه می دارا هستند. همینطور می اقتدار اظهار کرد کسانی که پوست پر‌نور و بلوند دارا هستند بهتر میباشد از عطر گل استعمال نمایند و پوست گندمی ها از عطر های مشرق زمینی.


برچسب: بهترین عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۳۷:۲۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پروژه لینک سازی داخلی سایت شما

پروژه لینک سازی داخلی سایت

اگر استراتژی هدفمندی برای لینک سازی داخلی سایت خود نداشته اید، متاسفانه دیر یا زود سایت شما در آخرین صفحه از نتایج گوگل خواهد بود. !

در صورتی که هر کدام از صفحات سایت شما فاقد هرگونه لینک داخلی باشند از نظر گوگل به عنوان صفحه بی هویت یا Orphan Pages شناخته می شود.

همین امروز با سرمایه گذاری در پروژه سئو لینک سازی داخلی میتوانید جریان زندگی را برای همیشه در سایت خود را مجدد فعال کنید.

 

گوگل تاکنون بیش از 250 فاکتور مهم برای رتبه بندی سایت ها در نظر گرفته است که در بین تمامی این فاکتور ها، لینک سازی یا Link Building به شدت می درخشد و جز برترین فاکتور های مهم رتبه بندی در گوگل می باشد .

لینک سازی داخلی سایت گنجینه پنهان و ستون فقرات سئو سایت می باشد چون تاکنون تحت هیچ عنوانی نمی توان از آن چشم پوشی کرد.

صفحات جدید زمانی توسط ربات های گوگل بررسی می شوند که از صفحه ای ایندکس شده، میانبری بین صفحات ایجاد شده باشد.

هدف گوگل در استفاده از لینک های داخلی دسترسی راحت به محتوای جدید و درک ارزشمندی یک صفحه در سایت است مثلا سایتی محتوای تازه ای ایجاد کرده اما هیچ لینک داخلی از سایر صفحات سایت برای آن ایجاد نشده باشد ربات های خزنده گوگل هیچوقت متوجه صفحه جدید سایت نمی شوند و  هیچ اتفاق خاصی برای جایگاه و رتبه سایت رخ نمیدهد.

لینک سازی داخلی سایت نوعی سیگنال مثبت برای موتورهای جستجوست که این صفحه سایت اهمیت بالایی دارد.

منبع شیک رنک


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۵۳:۳۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

رایحه ورساچه برایت کریستال-Versace Bright Crystal:


رایحه ورساچه برایت کریستال-Versace Bright Crystal:
در صورتیکه می‌خواهید یک بو شیرین و خنک داشته باشید که برای به کار گیری در توده صمیمانه یا این که ضیافت های غیرقانونی مطلوب باشد بو ورساچه برایت کریستال یک گزینش مطلوب میباشد.

بهترین عطر زنانه

این بو بویی برگرفته از طبیعت و گل ها دارااست که با استشمام آن حتی بوی خوراکی خوشمزه را استشمام خواهید کرد.

این بو زنانه پرطرفدار از مارک ورساچه در تیم بویایی گسترده میوه ای، گلی، چوبی، مرکباتی و اقیانوسی قرار می‌گیرد.

در نت ابتدایی بو میوه ای میوه یوزو و انار به همپا نتهای آبی‌رنگ و دریایی استسمام می‌گردد

و احساس خنکی و طراوت دلپذیری به شما میبخشد.

بعداز دوران کوتاهی نت میانی با ترکیبات گلی منحصر به فرد بفرد خویش دربرگیرنده عطر گل های ماگنولیا، نیلوفر آبی رنگ و گل صد تومانی چینی جایگزین نت ابتدایی می گردد.

مخلوط این بو های گلی در نتی میانی سبب ساز جذابیت متعددی برای این رایحه زنانه خوشبو در بین آقایان و خانم ها شده‌است .

در نت آخرین عطر های اصیل و متانت بخش مشک و عنبر و چوب ماهون با هم ادغام می گردد.

این ادغام خارق العاده تا حد متعددی برای بالابردن اعتماد‌به‌نفس و معدود کردن استرس شما تاثیر مثبت میگذارد.

رایحه ورساچه برایت کریستال یک بو زنانه با ماندگاری طولانی و پخش بوی عالی میباشد که فروش بسیار خیر داشته


برچسب: بهترین عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۲۱:۴۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

گونه های بو


۱۵) کف کشوی لباسهایتان را با صفحه ها طرح دار و قشنگ بپوشانید و عطرتان را به اوراق اسپری فرمایید. با این کار لباس ها و حوله هایتان حتی درصورتی که در کشو باشند هم رایحه فوق العاده ای خواهند گرفت.

بهترین عطر زنانه

۱۶)یک صابون معطر را در لایه نازکی از دستمال کاغذی بپیچید و آن را در کمد دیواری یا کشوی لباس های خود قرار دهید. با این کار عطری ملایم به حوله و خرقه‌هایتان خواهید داد.

در آخر مواردی را که باید هنگام خرید عطر در حیث بگیریم را مرور می‌کنیم:
باز نگری های علمی نشان دادند که افراد به طور غریزی عطری را تعیین می‌نمایند با بوی طبیعی بدنشان بهترین مخلوط را دارد. نکته ای که باید آن را همواره به خیال داشته باشید این است که بهترین کسی که می‌تواند تشخیص دهد چه عطری مناسب شماست خودتان میباشید.
اجازه ندهید دیگران برای عطری که می خواهید بخرید تصمیم بگیرند( شاید به همین دلیل باشد که رایحه هایی که از دیگران هدیه می‌گیریم ممکن می باشد یک‌سری سال بلااستفاده بمانند!) می توانید حیث آنها‌را بپرسید، در صورتی یک‌سری نفر نظرشان بر این بود که رایحه آیتم نظرتان عطر مناسبی نیست، در این حالت‌ انتخابتان را تغییر دهید.

از فی مابین اندازه های گوناگون شیشه های عطر کدام یک را انتخاب کنیم؟
بیشترین سایز هایی که در میان عطرها دیده میشود، شیشه های ۵۰ میلی لیتری، ۱۰۰ میلی لیتری و ۲۰۰ میلی لیتری میباشند. توصیه ما این است که در صورتیکه عطری را برای اولین بار خریداری میکنید، حجم کمتر و شیشه کوچکتر را انتخاب فرمائید به دلیل آن که این تعیین ریسک کمتری دارااست. شما نمی دانید که این عطر را تا کی به کار گیری خواهید کرد، ممکن می باشد در زمان زمان سلیقه‌تان تغییر و تحول کند، پس حجم کمتر انتخاب منطقی‌تری می باشد. عطرها از 78 الی 95 درصد الکل طبیعی به علاوه اسانس های روغنی ساخته می گردند.اینکه در هر عطری ترازو اسانس روغنی به عمل رفته چقدر باشد، اسامی مختلفی به عطرها میدهد که خوب میباشد شما هم با آنان آشنا گردید تا موقع خرید تعیین ظریف تری داشته باشید.

گونه های بو

* پرفیوم ها: پرفیوم ها شایسته ترین و با دوام ترین گونه رایح ها با 22 درصد اسانس روغنی می باشند.

* ادو پرفیوم ها: پس از پرفیوم ها، اتدوپرفیوم ها قرار میگیرند. این مجموعه با داشتن 15 الی 22 درصد روغن معطر درجه دوم را به دست می‌آورند.

* ادوتویلت ها: این مدل 8 تا 15 درصد اسانس روغنی دارا هستند.

* ادکلن ها: که برای مردان به کارگیری میشود فقط حدود 4 درصد روغن دارا‌هستند.

* اوفرش ها: البته رقیق ترین عطرها اصطلاحا ادوفرش نامیده میشوند که 3 درصد اسانس روغنی دارا هستند و به عمل آنهایی میایند که دلشان می‌خواهد عطرشان بسیار ضعیف و ملایم باشد. هر چقدر واحد سنجش اسانس روغنی یک رایحه طولانی تر باشد قیمتش هم اضافه و ماندگاری اش زیادتر خواهد بود. برای همین با توجچه به به کار گیری ای که از عطرتان می‌کنید یکی‌از گونه های بالا را گزینش فرمائید. معمولا برای ضیافت ها گونه نخستین و دوم آیتم های بسیار قابل قبولی میباشند، به خصوص آنهایی که دوست ندارند عطرشان را به یار شان ببرند و مجددا تجدیدش نمایند. برای استعمال های روزانه و دور و اطراف های کاری، از ادوتویلت ها و ادوفرش ها استعمال فرمایید که عطر های رقیق و ملایمی دارا هستند. امروزه ادوپرفیوم ها و ادوتویلت ها، بیشترین ساخت خودشان را دارا هستند. زیرا انسان های مدرن اضافه از هر چیزی خواهان ماندگاری میباشند و هر دو این موردها ماندگاری نسبتا بالایی دارا‌هستند.


برچسب: بهترین عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۰۳:۵۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)